Zespół Szkół w Szczurowej - Szczurowa

Adres: Rynek 14, 32-820 Szczurowa, Polska.
Telefon: 146714939.
Strona internetowa: zsszczurowa.edu.pl.
Specjalności: Szkoła.

Opinie: Ta firma ma 8 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.5/5.

Lokalizacja Zespół Szkół w Szczurowej

Szukasz informacji na temat Zespołu Szkół w Szczurowej To miejsce, które szukasz, znajduje się przy Adres: Rynek 14, 32-820 Szczurowa, Polska.. Możesz je łatwo znaleźć, ponieważ jest ono usytuowane w centrum miasta.

Jeśli masz pytania lub chcesz się dowiedzieć więcej, możesz skontaktować się z nimi pod numerem 146714939. Ich strona internetowa zsszczurowa.edu.pl zawiera dużo przydatnych informacji.

Zespół Szkół w Szczurowej specjalizuje się w Szkole. To znaczy, że możesz tam znaleźć wykształcenie, które najlepiej pasuje do Twoich interesów i planów kariery.

Na Google My Business firma ma 8 recenzji. Średnia ocena wynosi 3.5/5. Ocena ta jest bardzo ważna, ponieważ daje wskazówki co do jakości usług i doświadczeń innych klientów.

Ciekawym faktem jest, że Zespół Szkół w Szczurowej znajduje się w idealnej lokalizacji. Jest ono usytuowane w centrum miasta, więc możesz łatwo dostać się tam transportem publicznym lub pieszo. Dodatkowo, w pobliżu znajduje się wiele miejsc parkingowych, dlatego możesz też dojechać samochodem.

Dodatkowo, jeśli jesteś zainteresowany historią i kulturą, to w pobliżu szkoły znajdują się wiele interesujących miejsc. Możesz odwiedzić zabytki i muzea, aby poznać historię regionu i kraju.

Na koniec, jeśli szukasz miejsca, w którym możesz rozwijać swoje umiejętności i zdobywać wykształcenie, to Zespół Szkół w Szczurowej jest idealnym miejscem dla Ciebie. Polecamy zachęcić Cię do kontaktu z nimi poprzez ich stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji i rozpocząć swoją podróż naukową.

Recenzje dla Zespół Szkół w Szczurowej

Zespół Szkół w Szczurowej - Szczurowa
polokep
3/5

Uczestniczyłem w tej szkole jako rocznik 2007-08. Dyrekcja nawet okej , lecz nic nadzwyczajnego. Kadra pedagogiczna już gorzej. Nie będę używał imion z powodu uszanowania prywatności , lecz jedna z nauczycielek matematyki jest lekko to ujmując , nienajlepsza. Na praktycznie każdej lekcji była co najmniej jedna uwaga (aczkolwiek to też po części nasza wina). Jedna z nauczycielek J.Angielskiego stosuje niezbyt ładne opinie wobec niektórych uczniów. Najlepszymi nauczycielami musieli być jedna z nauczycielek J.Polskiego , Pan od WF-u i pani od muzyki/plastyki.

Zespół Szkół w Szczurowej - Szczurowa
wik urs
1/5

Szkoła z pozoru fajna, ale w środku panuje burzliwa atmosfera. Uczniowie palą papierosy nie tylko w branżówce ale też w szkole podstawowej. Nauczyciele są w porządku, na pewno lepsi niż dyrektorka. W szkole są bitki, takie że aż policje można zobaczyć. W wieku uczniów nie wybrałbym się tutaj, nie polecam.

Zespół Szkół w Szczurowej - Szczurowa
Ktoś Tolerancyjny (Alternatywka)
5/5

Wspaniała szkoła z wykfalikfikowanym, bardzo sympatycznym Gronem Pedagogiczym, który stoi zawsze za uczniem. Uczęszczałem w Niej do Technikum o profilu Technik Obsługi Turystycznej. Wspaniala przygoda. Co mi pozostało po szkole? Przyjaźnie. Znajomości. Wspaniałe wspomnienia, do których będę wracał całe życie. Jak mieszkacie w powiecie brzeskim, tarnowskim, bocheńskim - koniecznie wybierzcie ZS w Szczurowej! Nie będziecie żałować! To gwarantuję!

Zespół Szkół w Szczurowej - Szczurowa
Patryk Prus
5/5

Zespół Szkół w Szczurowej - Szczurowa
bbb aaa
5/5

Zespół Szkół w Szczurowej - Szczurowa
Nataniel Szymański
1/5

Zespół Szkół w Szczurowej - Szczurowa
Jack B
4/5

Zespół Szkół w Szczurowej - Szczurowa
Krzysztof Gałek
4/5

Go up