Zespół Szkół w Chocianowie - Chocianów

Adres: Kolonialna 13, 59-140 Chocianów, Polska.
Telefon: 768185166.
Strona internetowa: zschocianow.pl.
Specjalności: Szkoła, Technikum.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 23 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.1/5.

Lokalizacja Zespół Szkół w Chocianowie

Zespół Szkół w Chocianowie znajduje się w Chocianowie przy Adres: Kolonialna 13, 59-140 Chocianów, Polska. Jest to szkoła i technikum, oferujące wykształcenie w różnych dziedzinach.

Jeśli szukasz informacji na temat Zespołu Szkół w Chocianowie, to znajdziesz tutaj wszystko, czego potrzebujesz. Szkoła posiada Stronę internetową: zschocianow.pl, gdzie możesz znaleźć wszystkie aktualne informacje na temat szkoły.

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz pomocy, możesz skontaktować się z szkołą przez Telefon: 768185166. Szkoła jest również obecna w mediach społecznościowych, takich jak Google My Business, gdzie ma 23 recenzji i średnia opinia: 3.1/5.

Jednym z wielu atutów tej szkoły jest dostępność parkingów dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich i możliwość wjazdu dla tej grupy osób.

Zespół Szkół w Chocianowie oferuje wiele specjalności, dzięki czemu każdy uczeń może znaleźć przedmiot zainteresowań. Możesz być pewien, że w tej szkole znajdziesz doskonałe środowisko do uczenia się i rozwijania swoich umiejętności.

Jeśli szukasz szkoły, która oferuje szeroki zakres specjalności i zapewnia przyjazne środowisko dla uczniów, to Zespół Szkół w Chocianowie jest idealnym wyborem. Zalecamy odwiedzenie oficjalnej strony internetowej: zschocianow.pl aby uzyskać więcej informacji i skontaktować się ze szkołą. Nie wahaj się zadzwonić lub odwiedzić szkoły osobiście, aby poznać ją bliżej.

Recenzje dla Zespół Szkół w Chocianowie

Zespół Szkół w Chocianowie - Chocianów
Gogigotek W
1/5

Najgorsza szkoła o jakiej słyszałem ciągle zastępstwa albo odwoływanie lekcji nawet 7 z 8. Z Polkowic moje dziecko ma autobus o 12:20 na 8 lekcje tj. 14:25 o godzinie 15:00 jest zwalniane z zajęć, żeby zdążyć na autobus powrotny o godzinie 15:10, ani nauczyciel, dyrektor oraz władze powiatu polkowickiego nie widzą rozwiązania tego problemu. Wszystkim rodzicom, którym zależy na nauce swoich dzieci a nie ich ciągłego jeżdżenia autobusem i szlajania się po Chocianowie odradzam tą tak zwaną szkołę.

Zespół Szkół w Chocianowie - Chocianów
No Body
1/5

Serdecznie odradzam każdemu który liczy że znajdzie fajne otwarte środowisko w którym będzie mógł odnaleźć jakiekolwiek wsparcie i pomoc z czymkolwiek. Posiadając jakiekolwiek problemy kadra nauczycielska zamiast wsparcia zrobi wszystko byś nie zdał a w ostateczności zmienił plan na swoje życie. Trochę się już tam uczę, jeszcze trochę mi zostało ale zauważyłem że od dobrego roku nie ma tygodnia żebym przez atmosferę w tej szkole i ogólnie panujący stres nie miał dość wszystkiego w życiu. Odradzam każdemu bez jaj z stali i siły żeby jakoś wytrzymać. Z fartem

Zespół Szkół w Chocianowie - Chocianów
sebastian barok
1/5

W tej opinii będę się odnosił do kształcenia w szkole ZS Chocianów na kierunku Mechatronik.

Jestem absolwentem tejże placówki i uważam, że lepszym wyborem było by pójść do jakiejkolwiek innej. Nie polecam tej szkoły. Kształcenie zawodowe pozostawia wiele do życzenia, między innymi przez nałożony przez szkołę system dualny praktyk zawodowych, który dzieli praktyki na te przeprowadzane w szkole i te przeprowadzane w zakładzie u pracodawcy. Ten system wypadałby dobrze, gdyby szkoła organizowała praktyki. Chodzi mi o to, że szkoła nie przeprowadza praktyk, uczeń może natrafić na praktykę dopiero po 3 semestrach nauki, co w szkole branżowej/zawodowej jest niedopuszczalne. Każdy po przyjściu do szkoły branżowej chciałby rozwijać się w swoim kierunku, lecz przez połowę szkoły dostaje tylko suchą teorię.

Jeśli chodzi o nauczycieli to nie jest tu dużo lepiej. Nasza klasa miała przez 2 lata nauczyciela od elektryki pana Macieja P, na jego lekcjach powszechne były przekleństwa i mobbing. Pod czas nauki zdalnej nie potrafił odpowiednio przekazać wiedzy co kończyło się na dużej ilości negatywnych ocen, pomimo szczerych chęci do współpracy i nauki. Jeśli chodzi o gorszy przypadek nauczyciela to mieliśmy pana Ireneusza P który miał uczyć nas do egzaminu zawodowego, krótko mówiąc to nie chciało mu się. Na jego lekcjach mieliśmy 4h godzinne wykłady o jego poglądach politycznych, o beznadziei systemu edukacji, szkoda że sam nie próbował czegoś zmienić i przynajmniej prowadzić zajęcia zgodnie z pp. Poza tym mieliśmy wykłady o beznadziei państwa Polskiego i jak bardzo jest źle. Ale żeby nie było tak bardzo źle to powiem dobre słowo na temat praktyk u pracodawcy. Praktyki odbywały się całkiem dobrze i uzyskałem bardzo dużo wiedzy na temat mechaniki i funkcjonowania systemów produkcyjnych. To była najlepsza część w tej szkole. Mam nadzieję, że nowy dyrektor szkoły zmieni wcześniejszy ład i będzie lepiej. Nie polecam państwu tej szkoły, jeśli chcecie się nauczyć dobrze swojego przyszłego zawodu, lepiej wybrać coś innego np. W Lubinie czy Polkowicach. Daję tylko jedną gwiazdkę gdyż szkoła oferowała mi tylko dobre praktyki, a co działo się na praktykach i jak dobrze nas tam uczyli odpowiada za to nasz pracodawca a nie szkoła.

Zespół Szkół w Chocianowie - Chocianów
Kapitan Żbik
4/5

Technikum mechatroniczne na wysokim poziomie. Od początku po szkole, jak i teraz nie mam problemu z pracą na Utrzymaniu Ruchu i w zawodach pokrewnych. Pracownie zawodowe są świetnie wyposażone, możliwości są ogromne, jedynie od ucznia zależy ile się tam nauczy. Szkoła kładzie większy nacisk na praktykę niż na naukę z książki i bardzo dobrze. Jeśli chodzi o kształcenie zawodowe, to jedynie słabo oceniam przedmiot "Podstawy mechatroniki". Mało z tego wyniosłem, zajęcia opierały się na wkuwaniu definicji na klasówki, a ćwiczenia nie dawały szansy pomyśleć, tylko było mówione gdzie wetknąć kabelek i dyktowane były wnioski. Poza tym kształcenie zawodowe na prawdę na bardzo wysokim poziomie. Zazwyczaj praca w parach lub 3 osobowych grupach przy stanowiskach dydaktycznych. Często indywidualnie, co jest bardzo dużym plusem. W pracowniach masa sterowników PLC, styczników, przekaźników i innych elementów. Z tego co słyszałem od znajomych studentów, to na uczelniach nie ma takiego zaplecza... Mało tego, z mojej firmy zostałem wysłany na dodatkowe szkolenie z hydrauliki i zastałem tam stanowiska takie jak jedno ze stanowisk w szkole, także sprzętowo na prawdę świetnie.
Pozostałe przedmioty są traktowane z nieco mniejszym priorytetem. Wiadomo, że do technikum idzie cały przekrój uczniów. Jedni lepsi, drudzy nieco słabsi w kształceniu ogólnym, dlatego poziom jest wyśrodkowany, aby na siłę nie "uwalić" nikogo i dobrze. Ambitni zdobędą wiedzę samodzielnie i przygotują się do matury, a osoby, które nie chcą skupiać się na nauce pod maturę, mogą po prostu zdać, a swoją energię skupić na kształceniu zawodowym.
Polecam tę szkołę, szczególnie pod kątem kształcenia zawodowego.
Kadrę i dyrekcję pozdrawia absolwent 🙂

Zespół Szkół w Chocianowie - Chocianów
Meishu
5/5

Chciałbym żeby pan Podolski uczył HiTu

Zespół Szkół w Chocianowie - Chocianów
CHORÓBSKO
1/5

Nie polecam

Zespół Szkół w Chocianowie - Chocianów
Nirvana Dwa
1/5

Zespół Szkół w Chocianowie - Chocianów
Oliwia Kałuszka
5/5

Go up