Zespół Szkół w Byczynie - Byczyna

Adres: Borkowska 3, 46-220 Byczyna, Polska.
Telefon: 774135148.

Specjalności: Szkoła, Szkoła podstawowa, Liceum ogólnokształcące, Technikum, Szkoła zawodowa.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 12 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 2.3/5.

Lokalizacja Zespół Szkół w Byczynie

Zespół Szkół w Byczynie jest renomowaną placówką edukacyjną z wieloletnią tradycją. Znajduje się pod adresem: Adres: Borkowska 3, 46-220 Byczyna, Polska. i można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu: Telefon: 774135148.

Specjalizuje się w różnych typach edukacji, oferując programy na różnych poziomach nauczania. Wśród ich specjalności znajdują się: Szkoła podstawowa, Liceum ogólnokształcące, Technikum oraz Szkoła zawodowa.

Jedną z ważnych informacji jest to, że Wejście jest dostępne dla osób na wózkach, co podkreśla ich zaangażowanie w zapewnienie dostępności dla wszystkich uczniów.

Jeśli chodzi o opinie, Zespół Szkół w Byczynie posiada 12 recenzji na Google My Business, a średnia opinia wynosi 2.3/5. Jest to istotne, aby potencjalni uczniowie mogli uzyskać informacje zwrotne od innych osób.

Zespół Szkół w Byczynie jest doskonałym wyborem dla tych, którzy poszukują wysokiej jakości edukacji w przyjaznym środowisku. Znajduje się w dogodnej lokalizacji, co ułatwia dojazd zarówno uczniom, jak i ich rodzicom. Dzięki różnorodnym specjalizacjom, każdy może znaleźć program edukacyjny odpowiadający swoim zainteresowaniom i potrzebom.

Rekomendacja: Jeśli szukasz miejsca edukacji, które oferuje różnorodne programy nauczania i dba o dostępność dla wszystkich uczniów, Zespół Szkół w Byczynie jest idealnym wyborem. Zachęcamy do odwiedzenia ich strony internetowej, aby uzyskać więcej informacji i skontaktować się z nimi.

Recenzje dla Zespół Szkół w Byczynie

Zespół Szkół w Byczynie - Byczyna
Noot Noot
2/5

Więzienie dla zdrowych ludzi i klub dla patologii. Może niektórzy nauczyciele się starają, ale dzieciarnia do wymiany. Porażka. Nękanie, wyśmiewanie, jaranie, chlanie, bicie się, za głośno i za dużo ludzi. Nauczyciele nie reagowali na zgłaszane sytuacje, tłumacząc zachowania niektórych odklejeńców "dojrzewaniem". Nie polecam. (i grzyb na ścianie)

Zespół Szkół w Byczynie - Byczyna
Antek Górski
1/5

Nauczyciele są z innej epoki.
Zdalnie nauczanie. Tak niby mówią że ucz się , ucz się. A większość z nich nie potrafi zrobić czegoś więcej niż "otwórzcie podręczniki na stronie x, zadana wyślijcie do jutra. Zero pomocy. Nie można nawet wyrazić własnego zdania. Cały czas słyszymy że nauczyciele są wyżej od nas uczniów i w ogóle. Nauczyciele się mszczą jak uczniowie działają zgodnie ze statutem szkoły. W toaletach nie ma papieru i śmierdzi moczem.

Podsumowując jeśli szanujecie wasze dziecko i chcecie dla niego najlepiej nie posyłajcie go do tej szkoły

Zespół Szkół w Byczynie - Byczyna
pudzian
1/5

Pomylilam te szkole z budka z kebabem. Smierdzialo ogolnie niefajna atmosfera, dzieciory sie drom zero dyscypliny. Wiezienie dla mlodocianych przestepcow powinniscie tam zrobic a nie szkole. baj baj

Zespół Szkół w Byczynie - Byczyna
Da Blyat
1/5

Duża szkoła zabłądziłem i weszłem do tak zwanej świetlicy i zostałem napadnięty przez jakieś dzieci które grały w ping pong a i jeszcze jedno gdy kiedyś sikałem to jakiś uczeń wszedł do mojej kabiny i zaczął mnie nagrywać nie polecam i sanepid by sie tam przydał

Zespół Szkół w Byczynie - Byczyna
vinted tajemnicza
1/5

Ta szkoła to jakiś żart.

Zespół Szkół w Byczynie - Byczyna
MamMiut
1/5

Zespół Szkół w Byczynie - Byczyna
Mos Kit
1/5

Zespół Szkół w Byczynie - Byczyna
Szymon
2/5

Go up