Zespół Szkół w Boćkach - Boćki

Adres: Dubieńska 4, 17-111 Boćki, Polska.

Strona internetowa: zsbocki.edupage.org.
Specjalności: Szkoła specjalna.

Opinie: Ta firma ma 13 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 2.5/5.

Lokalizacja Zespół Szkół w Boćkach

Zespół Szkół w Boćkach Dubieńska 4, 17-111 Boćki, Polska

Zespół Szkół w Boćkach jest placówką edukacyjną zlokalizowaną pod adresem Dubieńska 4, 17-111 Boćki, Polska. Szkoła specjalna ta oferuje swoje usługi edukacyjne dla uczniów z różnego rodzaju potrzeb edukacyjnych. Strona internetowa zsbocki.edupage.org zawiera dodatkowe informacje na temat programu nauczania, kadry pedagogicznej oraz innych istotnych kwestii.

Zespół Szkół w Boćkach specjalizuje się w dostarczaniu specjalistycznej edukacji dla uczniów wymagających szczególnej opieki i wsparcia. Placówka ta ma 13 recenzji na Google My Business, a średnia ocena wynosi 2.5/5. Jest to istotna informacja dla osób poszukujących opinii innych użytkowników na temat jakości świadczonych usług.

Dla osób zainteresowanych zapisaniem się do Zespołu Szkół w Boćkach, warto zapoznać się z ofertą edukacyjną oraz skontaktować się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania dodatkowych informacji. Zachęcamy do odwiedzenia ich strony internetowej i skorzystania z kontaktu podanego na stronie, aby uzyskać więcej informacji na temat procesu rekrutacyjnego oraz programu nauczania.

Zespół Szkół w Boćkach jest miejscem, które dba o rozwój swoich uczniów oraz zapewnia im odpowiednie wsparcie w procesie nauki. Jeśli poszukujesz miejsca, które oferuje wysokiej jakości edukację dla uczniów ze specjalnymi potrzebami, Zespół Szkół w Boćkach może być idealnym wyborem. Skorzystaj z okazji i odwiedź ich stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej i skontaktować się z nimi.

Recenzje dla Zespół Szkół w Boćkach

Zespół Szkół w Boćkach - Boćki
Hachi
1/5

ta szkoła to jakiś wielki żart gdzie wszyscy są na siebie wrogo nastawieni w tym uczniowie na uczniów, uczniowie na nauczycieli, nauczyciele na uczniów, i nauczyciele z innymi nauczycielami. to jest jakiś jeden walony obóz przetrwania jeśli nie chcesz żeby ci psycha siadła bo nawet twój własny kuzyn może ci tak dojechać że stracisz jakiekolwiek chęci do chodzenia do szkoły. nauczyciele nawet sie nie starają by pomóc ucznion w nauce tylko ochrzaniają tych co się słabiej uczą a chwalą i dają fory tym, co mają lepsze oceny. mogą cię tam zwyzywać za każdy możliwy powód, nie ważne jaki będzie, twój wygląd, zainteresowania, nawet jak powiesz że lubisz makaron to wtedy to sie może zamienić w wielką kłótnię i wyzywankę. teraz po remoncie ta szkoła wygląda jak jesen wielki psychiatryk, chociaż że zamiast pomagać to niszczy psychicznie bo pewnie nie jestem jedyny który musiał przez tą szkołę iść na terapię. niepotrzebna trauma i łzy i pot nie polecam osobiście i ja się nie dziwię że ludzie się z tamtąd wynoszą

Zespół Szkół w Boćkach - Boćki
Marzena Marzena
1/5

Szkoła jest dużo i po remoncie, lecz sam klimat jacy są nauczyciele i uczniowie to naprawdę szczyt absurdu , nauczyciele bez nastawienie podchodzą do lekcji, jest dużo kłutni które wynikają w każdej klasie z mojej klasy w ciągu 2 lat wyniosły się 5 osób ta szkoła nie motywóje a bardziej zniechęca przy bliższym poznaniu mam nadzieje że jak skończę liceum to tą szkole zamkną.

Zespół Szkół w Boćkach - Boćki
G̏ͭ̄enerał Italia
1/5

Pani ewelina bije uczniów zeszytem ćwiczeń

Zespół Szkół w Boćkach - Boćki
Paciu
1/5

Same przychlasty nie polecam Jakub Rz
Bartosz P

Zespół Szkół w Boćkach - Boćki
Daz Pan
5/5

duża szkola ze swietnym zapleczem i nalepszymi nauczycielami

Zespół Szkół w Boćkach - Boćki
TYGRYSSS PL
1/5

zarażenie do edukacji

Zespół Szkół w Boćkach - Boćki
szef szef
1/5

Niczego tam się nie nauczyłem

Zespół Szkół w Boćkach - Boćki
mistrz YT
1/5

Zajepasztet

Go up