Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha - Jarosław

Adres: Świętego Ducha 1, 37-500 Jarosław, Polska.
Telefon: 166216524.
Strona internetowa: zstiojar.edu.pl.
Specjalności: Szkoła średnia.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 78 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3/5.

Lokalizacja Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha

Recenzje dla Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha - Jarosław
Ewelina Płocica
1/5

Nie polecam nikomu tej szkoły !!!
Syn od początku chciał iść do szkoły branżowej i został nakłaniany aby poszedł do technikum. Było obiecywane że jeżeli nie będzie mu się podobać to będzie mógł się przepisać bez problemu. W drugiej klasie syn chciał się przepisać do klasy branżowej .Nadal był na siłę przekonywany żeby został w technikum, gdzie to kompletnie nie jego kierunek i źle się czuł psychicznie .Syn ma zaświadczenia od psychologa i psychiatry a także korzysta z poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Dyrektor kłamał i wystosował nieprawdziwe pismo do sądu w którym pisze że nikt nigdy wcześniej nie zgłaszał to że syn chce przepisać oraz że mogą wystąpić problemy z zaliczeniem materiału. Gdy byłam na wspólnej rozmowie z synem w styczniu to mówił co innego. Przynajmniej dwukrotnie zgłaszałam również do wychowawcy że syn chce się przepisać nie .
NIE POLECAM !!!! Zakłamana kadra, szkoła ma chore ambicje żeby być najlepsza w regionie niestety kosztem uczniów. Sprawa o przeniesienie syna wylądowała w sądzie a ja zgłoszę do jeszcze do Kuratorium oświaty na mam nadzieję szkoła będzie miała kontrolę a Pan dyrektor będzie miał problemy. Na drugi raz może się zastanowi a nie będzie się kierował „solidarnością plemników „wystawiając negatywną i nieprawdziwą dla drugiego rodzica opinię.
Jeżeli chcecie zrujnować swoje i dziecka zdrowie to wybór tej szkoły uważam za idealny.
Dno i 5 metrów mułu. Nim poślecie swoje dziecko do tej szkoły naprawdę radzę wam to dobrze przemyśleć.

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha - Jarosław
Adolf Tittler
5/5

Witam dzis podziele sie z moja opinia o tej szkole ogolnie to 10/10 tego typu w kazdym oknie krata i bramki na wyjsciu czuje sie jak w zakładzie karnym i mamy patusa w klasie z zarzecza ktory bije ukraińców+dilera z miękkisza nowego

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha - Jarosław
Norbert Gierczak
1/5

Nie polecam żałuję wyboru szkoły, zamykali nas w szkole jakieś bramki jak w obozie ogólnie nikt nie szanuje uczniów

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha - Jarosław
Deikoo Now
1/5

Nie polecam serdecznie nikomu szkoła pomimo dobrych referencji nie odzwierciedla tego w praktyce . Pieniądze które rodzice muszą wydać na korepetycje można byłoby zamienić na dobrej jakości samochód.
Największy problem tej szkoły to pani od matematyki J.Włh ta kobieta nie nadaje się do uczenia kogokolwiek , nie pozwala na kreatywne myślenie tylko robię według jej wzorów i kryteriów . Opryskliwa nie miła , psychicznie wykończyła moje dziecko które bało się chodzić na lekcje matematyki gdyż wyżej wymieniona nauczycielka już po dwóch tygodniach szkoły straszyła "sierpniem".

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha - Jarosław
Kamila Świętoniowska
5/5

Witam!
Jestem absolwentką tej cudownej szkoły i gdybym miała wybierać jeszcze raz to nie zdecydowałabym się wybrać inaczej. Za tymi murami nie istniało słowo 'nuda'. Nauczyciele nie tylko dobrze uczą z danych przedmiotów, ale także wydobywają z uczniów talenty, o których czasem sami nie mają pojęcia. Dzięki nim każdy z nas może szerzej patrzeć na swoją przyszłość. Pedagodzy z tzw. 'mechanika' to świetni ludzie- poświęcają się dla ucznia w praktycznie każdym przypadku, dzięki różnym akcjom charytatywnym uczą nas jak pomagać innym w potrzebie, są okropnie wyrozumiali, można się im wyżalić i także z nimi pożartować, dzięki czemu (tak jak wspomniałam na początku) nie ma nudy! Trzeba pamiętać, że nauczyciele to też ludzie, każdy z nas ma uczucia i za szacunek dajemy szacunek, a za brak odpowiadamy tym samym. Rok temu skończyłam szkołę, a do tej pory mam kontakt z niemalże każdym pedagogiem i jestem strasznie szczęśliwa, że mialam możliwość poznać takie osoby. Więc zanim pokusimy się o stwierdzenie, że któryś z nauczycieli jest "głupi" itp. to zwróćmy uwagę na siebie i swoje postępowanie.
Mam nadzieję, że niektórych to skłoni do refleksji.
Pozdrawiam serdecznie!

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha - Jarosław
Adrien
2/5

Dodali tu bramki i każdy uczeń ma teraz karty, niby dla naszego bezpieczenstwa, ale jak przyjdzie co do czego to przecież bramka nie zatrzyma terrorysty ani ten strażnik co tam stoi. Te bramki tylko nas ograniczaja, nie można już wychodzić do sklepu bo grożą policją. Do sklepu na przerwie nie wolno wyjść... Bo niby w szkole jest, ale jakie ceny tu są. Woda za 2.50, marża wysoka. No po prostu monopol...Bramki kosztowały na prawdę dużo pieniędzy. A przy wychodzeniu ze szkoły tłum ludzi na korytarzu bo kolejki. Dużo uczniów dostało nagany ostatnio za to że znaleziono ich że palą papierosy. 20-letnich uczniów. Bez sensu, kto im broni, poza tym to było poza terenem szkoły. Nie lubię jak ktoś pali ale takie posunięcie to już przesada. W dodatku nikomu nie szkodząc bo robił to poza terenem szkoly.

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha - Jarosław
R Ch
1/5

Niestety po roku 1 i 2 miesiącach mojego brata w tej szkole mogę powiedzieć jedno może macie wysoki poziom nauczania ale macie jedna wadę jaką jest napewno postępowanie nie których nauczycieli uczących i traktowanie ucznia bo to co słyszałem to woła o pomstę do nieba np. pani od historii ucząca geografii w stylu XYZ sierpień na pierwszej lekcji albo sprawdziany, których zagadnień nie było , pani języka angielskiego ucząca od tego roku, pani od wf naprawdę powinniście przynajmniej połowę kadry zmienić a także to że uczniowie robią samowolkę i wychodzą w czasie przerw międzylekcyjnych na papierosa po całej ulicy

Naprawdę zastanówcie się zanim wybierzecie szkołę

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha - Jarosław
Mariusz Głaz
1/5

Nie polecam tej szkoły. Jedyne co z niej wyniosłem to 4 patchcordy i kilka m skrętki kat 5

Go up