Zespół Szkół Samorządowych W Inwałdzie - Inwałd

Adres: Wadowicka 79, 34-120 Inwałd, Polska.
Telefon: 338751322.
Strona internetowa: inwald.edu.pl.
Specjalności: Szkoła.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 10 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3/5.

Lokalizacja Zespół Szkół Samorządowych W Inwałdzie

Zespół Szkół Samorządowych W Inwałdzie znajduje się pod adresem Wadowicka 79, 34-120 Inwałd, Polska. Można się z nimi skontaktować pod numerem telefonu 338751322. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej inwald.edu.pl.

Zespół Szkół Samorządowych W Inwałdzie specjalizuje się w prowadzeniu szkoły. Jest to placówka edukacyjna, która oferuje szeroki zakres programów nauczania dla uczniów.

Inne ważne informacje o Zespole Szkół Samorządowych W Inwałdzie to dostępność parkingu dla osób na wózkach oraz wejście dostępne dla osób na wózkach, co sprawia, że placówka jest przyjazna dla wszystkich uczniów.

Opinie na temat tego miejsca są zróżnicowane. Zespół Szkół Samorządowych W Inwałdzie posiada 10 recenzji na Google My Business, a średnia opinia wynosi 3/5.

Zespół Szkół Samorządowych W Inwałdzie to miejsce, które warto rozważyć dla edukacji swojego dziecka. Zlokalizowany w dogodnej lokalizacji, oferuje bogaty program nauczania oraz przyjazne warunki dla uczniów z różnymi potrzebami. Jeśli szukasz miejsca, które dba o indywidualne potrzeby uczniów i zapewnia wysoką jakość nauczania, to Zespół Szkół Samorządowych W Inwałdzie jest miejscem, które warto rozważyć.

Dla dalszych informacji i kontaktu z Zespołem Szkół Samorządowych W Inwałdzie zachęcamy do odwiedzenia ich strony internetowej i skontaktowania się z nimi. Możesz znaleźć więcej szczegółów na ich stronie internetowej i dowiedzieć się, dlaczego warto wybrać tę placówkę dla swojego dziecka.

Recenzje dla Zespół Szkół Samorządowych W Inwałdzie

Zespół Szkół Samorządowych W Inwałdzie - Inwałd
tromex231 (Tromex231)
5/5

Szkoła solidnie naucza wychowanków do obecności w szkołach średnich, dostarczając informacje na tematy, które są do nich ważne. Zauważmy, że uczniowie mają problemy z odrabianiem zadań domowych, nauką w domu, czy też są rozkojarzeni na lekcji, z banalnego powodu jakim jest urządzenie mobilne w domu i gry. Myśląc bardziej o grze niż o nauce jest to pewne, że nie będzie miał dobrych ocen.
Nie można jednak obwiniać nauczycieli, którzy swoją pracą wykonują z należytą starannością. Nawiasem mówiąc, dyrektor często podkreślał znaczenie historii podczas apeli, jednak, jest on historykiem i chce aby dzieci znały historię o naszym kraju i zapewnić patriotyzm.
Warto zwrócić uwagę, że szkoła jest po modernizacji nowych miejsc dla dzieci i może nie mieć funduszy na remont starej części. Co do stanu toalet, skutkiem tego jest nieodpowiedzialne zachowanie niektórych uczniów, którzy niszczą mienie szkolne, zatykają toalety papierem itp. Podsumowując szkoła jest bardzo dobra, jednak uczeń musi mieć chęci do nauki.

Zespół Szkół Samorządowych W Inwałdzie - Inwałd
RedoVR
1/5

Nie polecam chodzić do tej szkoły ciągle wyzywanie śmianie gnębienie itd. nie mogę już tu dłużej wytrzymać serdecznie nie pozdrawiam

Zespół Szkół Samorządowych W Inwałdzie - Inwałd
Antek
1/5

Ta szkoła to totalna porażka , okna spadają , tynk odchodzi .
W niektórych salach jak w saunie brak klimatyzacji , jedyne co wyniosłem z tej szkoły to kilka śrubek i kabel usb . Nauczyciela zamiast uczyć wyżywają się na tobie i łamią prawa ucznia .
Nie można normalnie z nimi porozmawiać , nauczyciel zawsze ma racje , zabijają kreatywność i indywidualizm.
Jedyni nauczyciele z pasją to pani Gramatyka i pani Kudłacik . Nic nie robi się z uczniami nadpobudliwymi i tymi którzy dręczą innych tylko jakieś małe upomnienie które i tak nic nie daje. Szkoła zasłania się dobrymi wynikami egzaminu ósmoklasisty ale po zdaniu egzaminu i tak nic nie wyniesiesz oprócz depresji i zaburzeń nerwowych , zero praktycznej wiedzy . Na każdym apelu poruszana jest tematyka historii polski więc po wysłuchaniu któregoś z rzędu masz dosyć . Gazetki są oceniane nierówno , brak mydła i papieru kabiny się nie zamykają . Komputery to totalna porażka laptopy w salach nie mogą nawet odpalić dziennika a na informatyce można nauczyć się tylko jak rysować w paincie . Jedzenie na stołówce da się zjeść ale smacznym bym tego nie nazwał jeśli czegoś nie lubisz to i tak musisz zjeść bo nie zostaniesz puszczony . Ogólnie nie polecam

Zespół Szkół Samorządowych W Inwałdzie - Inwałd
FiZiu YouTube
1/5

no to tak, nie powinna to byc szkoła tylko zakład karny, brak mydła i papieru, XIX wieczne metody nauczania i uczen jest traktowany jak zyd w obozie koncentracyjnym, po szkole mam depresje i zabuzenia emocjonalne, NIE POLECAM.

Zespół Szkół Samorządowych W Inwałdzie - Inwałd
Krysia Sss
5/5

Bardzo dobra szkoła ale dla ambitnych uczniów.

Zespół Szkół Samorządowych W Inwałdzie - Inwałd
Dyrektor Z.Grabowski
5/5

Super szkoła 🙂

Zespół Szkół Samorządowych W Inwałdzie - Inwałd
Byq
1/5

Niet niet nie dobrze

Zespół Szkół Samorządowych W Inwałdzie - Inwałd
p1fifi
1/5

Źle się uczy

Go up