Zespół Szkół Publicznych w Kaliskach - Kaliska

Adres: Długa 53, 83-260 Kaliska, Polska.
Telefon: 585889224.
Strona internetowa: szkola.kaliska.pl.
Specjalności: Szkoła.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 28 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 2.7/5.

Lokalizacja Zespół Szkół Publicznych w Kaliskach

Zespół Szkół Publicznych w Kaliskach to renomowana placówka edukacyjna zlokalizowana pod adresem Adres: Długa 53, 83-260 Kaliska, Polska. Szkoła oferuje wysokiej jakości edukację w przyjaznym i nowoczesnym środowisku, co sprawia, że jest popularnym wyborem dla uczniów z całej okolicy.

Szkoła jest łatwo dostępna, a jej kontaktem jest Telefon: 585889224. Więcej informacji można znaleźć na ich Strona internetowa: szkola.kaliska.pl. Jedną z głównych Specjalności szkoły jest szeroka oferta programów nauczania, dostosowanych do potrzeb i zainteresowań uczniów.

Szkoła dba o komfort wszystkich uczniów i odwiedzających, dlatego Inne ważne informacje to m.in. dostępność parkingu i wejścia dla osób na wózkach. To sprawia, że Zespół Szkół Publicznych w Kaliskach jest miejscem przyjaznym i dostępnym dla wszystkich.

Opinie na temat szkoły są zróżnicowane, ale ogólnie firma cieszy się dobrą reputacją. Zespół Szkół Publicznych w Kaliskach ma 28 recenzji na Google My Business, a Średnia opinia wynosi 2.7/5.

Dla osób poszukujących szkoły o wysokim standardzie nauczania, przyjaznej atmosferze i dogodnej lokalizacji, Zespół Szkół Publicznych w Kaliskach jest doskonałym wyborem. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu poprzez stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji i rozpocząć współpracę z tą prestiżową placówką edukacyjną.

Recenzje dla Zespół Szkół Publicznych w Kaliskach

Zespół Szkół Publicznych w Kaliskach - Kaliska
Jakub Olszewski
1/5

pedadog to jest dziwna bo ma zynka jak 160
jedyne co wynosze z tej szkoły to stany lękowe jak nauczyciele mają w wszystko wywalone i wszeszczą o wszystko(o odychanie też) i uwagi stawiają o wszystko

Zespół Szkół Publicznych w Kaliskach - Kaliska
lena ossowsa
4/5

Fajne szkoła duża i sali jest dużo nauczyciele są mili może nie poznałam bardziej szkoły ale nie sądzę żeby najgorsze opinie były prawdziwe, ktoś po prostu robi to dla jaj a to nie jest zabawne pewnie sam nie był w tej szkole ja w niej jestem a w klasie dużo osób ucieszonych.

Zespół Szkół Publicznych w Kaliskach - Kaliska
Robert Łowigus
1/5

na terenie szkoły znajdowały sie lufki od zia tutaj chodzą dzieci a dyrektorstwo sie tym nie interesuje.
nauczyciele tragiczni ponizaja oraz nie stosuja sie do praw ucznia a po zgloszniu tego opowiadają o tej sytuacji do konca roku.

Zespół Szkół Publicznych w Kaliskach - Kaliska
OrkaDolorka
2/5

Pedagog szkolny niekompetentny, jest do "rozwiązywania problemów", a nie potrafi okazać wsparcia. większość nauczycieli odnosi się w sposób nieodpowiedni do uczniów. Kiedyś organizowano interesujące wydarzenia szkolne, np. konkurs "Twoja twarz brzmi znajomo", astronarium, itp. ale już się tego nie robi. Spotkałam się tu z 4 nauczycielami, którzy mnie szanowali, reszta nie. Tynk odpada że ścian, łazienki się nie zakluczają. Uczniów nazywa się najgorszymi, po czym, gdy osiągną sukces, zaczyna się nimi chwalić. Łamanie praw ucznia niestety często się zdarzało.

Zespół Szkół Publicznych w Kaliskach - Kaliska
Ryszard W.
5/5

Budynek szkolny w Kaliskach był zawsze potężnych rozmiarów. Swego czasu mówiono, że obiekt ten powstał na skutek błędu lokalizacji. Miał rzekomo stanąć w Łodzi Kaliskiej a błędnie odczytano że w Kaliskach. Ile w tym prawdy, nie wiem.
Obiekt szkolny wraz z małą salką gimnastyczną został za sprawą Wójta Antoniego Cywińskiego, dość mocno rozbudowany. Dobudowano nową, wielką salę sportową, w której można z powodzeniem rozgrywać na poziomie ligowym rozgrywki takie, jak: piłka siatkowa, ręczna, nożna, koszykówka czy inne. Połączono ją ze starym obiektem szkolnym, wysokim i wieloczynnościowym łącznikiem. Wiele gmin w Polsce może pozazdrościć Kaliskom takiego obiektu.

Zespół Szkół Publicznych w Kaliskach - Kaliska
Krzysztof Szczepanski
5/5

Hala sportowa jest nowa boisko Orlik i prżądy do ćwiczeń na świeżym powietrzu no i plac zabaw na najmłodszych

Zespół Szkół Publicznych w Kaliskach - Kaliska
Mariusz Kołtun
5/5

Szkoła super bardzo duża jak na taką miejscowość. Pozdrawiam grono pedagogiczne.

Zespół Szkół Publicznych w Kaliskach - Kaliska
Natalia Kokitko
1/5

Nzjsivnskroqnbv
Zmej UskneneiwjbfGjwnf tknzgknzrknekntoopmxgzlg km g

Go up