Zespół Szkół Powiatowych - Żarnów

Adres: 17 Stycznia 15, 26-330 Żarnów, Polska.
Telefon: 447578083.
Strona internetowa: zspzarnow.pl.
Specjalności: Szkoła.

Opinie: Ta firma ma 2 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Zespół Szkół Powiatowych

Zespół Szkół Powiatowych znajduje się pod adresem 17 Stycznia 15, 26-330 Żarnów, Polska. Jest to placówka edukacyjna oferująca Specjalności: Szkoła, która cieszy się doskonałą reputacją wśród swoich uczniów i społeczności lokalnej.

Jeśli ktoś poszukuje wysokiej jakości edukacji w przyjaznym i rozwijającym środowisku, to Zespół Szkół Powiatowych w Żarnowie jest doskonałym wyborem. Szkoła położona jest w malowniczej okolicy, co sprzyja koncentracji i motywacji do nauki.

Pod numerem telefonu 447578083 można uzyskać więcej informacji na temat procesu rekrutacji, programów nauczania oraz innych istotnych kwestii związanych z placówką.

Więcej szczegółowych informacji można znaleźć na stronie internetowej zspzarnow.pl, gdzie dostępne są również aktualne ogłoszenia, galerie zdjęć z życia szkoły oraz kontakt do personelu administracyjnego.

Zespół Szkół Powiatowych ma doskonałe opinie wśród swoich użytkowników. Firma posiada aż 2 recenzje na Google My Business, a średnia opinia wynosi 5/5. To potwierdza wysoką jakość świadczonych usług edukacyjnych oraz zaangażowanie kadry pedagogicznej.

W związku z powyższym, Zespół Szkół Powiatowych w Żarnowie zdecydowanie zasługuje na uwagę osób poszukujących solidnej edukacji w przyjaznym otoczeniu. Zachęcamy do kontaktu poprzez stronę internetową, gdzie można uzyskać więcej informacji oraz skontaktować się z personelem placówki.

Recenzje dla Zespół Szkół Powiatowych

Zespół Szkół Powiatowych - Żarnów
Gshshsh Shshshhsbdj
5/5

Szkoła lepsza niż Hogwart uczę się lepiej niż w liceum po tej szkole idę na studia inzynierskie

Zespół Szkół Powiatowych - Żarnów
Xyz
5/5

Go up