Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Kępnie - Kępno

Adres: Henryka Sienkiewicza 25, 63-600 Kępno, Polska.
Telefon: 544809312.
Strona internetowa: zsp1kepno.pl.
Specjalności: Szkoła ponadgimnazjalna.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 31 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 2.9/5.

Lokalizacja Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Kępnie

Szukasz informacji na temat Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Kępnie Jesteś tutaj w dobrym miejscu

Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Kępnie to szkoła ponadgimnazjalna, która znajduje się w Kępnie przy adresie: Henryka Sienkiewicza 25, 63-600 Kępno, Polska. Szkoła jest łatwo dostępna dla osób poruszających się na wózkach.

Jeśli szukasz możliwości kontaktu ze szkołą, to zalecamy skorzystać z numeru telefonu 544809312 lub odwiedzić oficjalną stronę internetową zsp1kepno.pl.

Na stronie internetowej znajdziesz wiele informacji o szkole, w tym o specjalnościach, które są dostępne dla uczniów. Szkoła oferuje wykształcenie ponadgimnazjalne, co daje uczniom możliwość rozwijania swoich umiejętności i zainteresowań.

Na aktualnych recenzjach na Google My Business ta szkoła ma średnią ocenę 2.9/5, z 31 opublikowanych recenzji. To może być przydatne informacją dla osób, które chciałyby poznać opinie innych osób o szkole.

Warto też wspomnieć, że wejście do szkoły jest dostępne dla osób na wózkach, co czyni ją bardziej przyjazną dla osób z ograniczoną sprawnością ruchową.

W sumie, Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Kępnie to dobra opcja dla tych, którzy szukają szkoły ponadgimnazjalnej w Kępnie. Zalecamy odwiedzenie oficjalnej strony internetowej, aby uzyskać więcej informacji i skontaktować się ze szkołą. Nie wahaj się, aby zapoznać się bliżej z tym, czym ta szkoła może zapracować dla Ciebie

Recenzje dla Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Kępnie

Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Kępnie - Kępno
Jakiś Ktoś
1/5

Personel bez kwalifikacji pedagogicznych. Pracownicy na każdym szczeblu żyją w swoim świecie i nie starają się chociaż na moment złapać trakcji z rzeczywistością. Jak masz gorsze oceny lub nie przyszedłeś na sprawdzian bo nie możesz spać to powiedzą że pewnie wagarujesz, nie chce ci się. Nie pukną się w głowę i nie pomyślą że może w świecie tego człowieka pojawiły się jakieś problemy a my robimy mu jeszcze większą krzywdę. Jednym słowem ludzie którzy doskonale poradzili sobie z rozwiązywaniem testów jednak nie potrafią zastosować tej wiedzy w prawdziwym życiu.

Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Kępnie - Kępno
Olie Ian
4/5

Szkoła jest spoko, ciekawe kierunki do wyboru a nauczyciele od zawodowych, są bardzo fajni. Ogólnie nauczyciele, są raczej spoko, jednakże jest parę jednostek, na które polecam uważać.. Niektórzy nauczyciele po prostu uważają, że mogą wszystko i jak mają zły humorek, to wyładowują go na uczniach, którzy im jakkolwiek podpadli. 😉
Kolejnym minusem, są drzwi zamykane na przerwie (jedynie tylne drzwi oraz od sali gimnastycznej, są otwarte) i praktycznie brak możliwości korzystania dla uczniów z głównego wejścia jak gdyby było dla elity (można nim wyjść po 8 lekcji i na wf). W szkole jest dużo uczniów, aktualnie ok. 900 i poruszanie się, było by sprawniejsze, gdyby nie to, że każdy korzysta z jednych drzwi.

Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Kępnie - Kępno
Agness ok
1/5

Błazenada. Niski poziom nauczania. Nauczyciele niekompetentni nie mają podejścia do uczniów. Miejsc parkingowych jest zdecydowanie za mało jak na ponad tysiąc uczniów w jednej szkole. Pomimo tego że uczniowie ukończyli 18 nie mogą opuszczać terenu szkoły nawet żeby zabrać worek z auta które stroi na parkingu przy szkole. Żenada strzeszcie się przed tą szkoła. Serdecznie nie polecam!

Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Kępnie - Kępno
Cezary
2/5

Ogólnie spoko tylko niektórzy nauczyciele bardzo demotywują szczególnie ci z matematyki człowiek traci chęci do życia

Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Kępnie - Kępno
nazwa _
3/5

Taka see
Jeśli będzie pożar to będzie problem z ewakuacją
A pani która uczy polskiego ma gdzieś art 30 konstytucji (o Upokorzenie)

Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Kępnie - Kępno
Przemysław Stawirej
4/5

Szkoła. Tu zawsze było fajnie?

Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Kępnie - Kępno
Pangaa xx
1/5

Jedyne co się nauczyłam to zgłuszać wieprza

Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Kępnie - Kępno
Kasia Rabiega
5/5

zawodowe slay ale jaros do wywalenia

Go up