Zespół Szkół Ogólnokształcących w Zaklikowie - Zaklików

Adres: Zamkowa 56, 37-470 Zaklików, Polska.
Telefon: 158738409.
Strona internetowa: zsozaklikow.szkolna.net.
Specjalności: Szkoła.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 21 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 2.2/5.

Lokalizacja Zespół Szkół Ogólnokształcących w Zaklikowie

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Zaklikowie to placówka oświatowa zlokalizowana w malowniczej miejscowości Zaklików, w Polsce. Szkoła mieści się pod adresem Zamkowa 56, 37-470 Zaklików i jest łatwo dostępna zarówno dla mieszkańców miejscowości, jak i okolicznych regionów.

Jeśli chodzi o kontakt telefoniczny, można skontaktować się z Zespołem Szkół Ogólnokształcących w Zaklikowie pod numerem 158738409. Jest to dogodny sposób na uzyskanie dodatkowych informacji na temat szkoły oraz procesu rekrutacji.

Strona internetowa zsozaklikow.szkolna.net to doskonałe miejsce, gdzie można znaleźć szczegółowe informacje na temat oferty edukacyjnej, kadry pedagogicznej oraz aktualności z życia szkoły.

Specjalnością Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Zaklikowie jest nauka ogólna, zapewniająca uczniom solidne przygotowanie do dalszej ścieżki edukacyjnej lub zawodowej.

Ponadto, Zespół Szkół Ogólnokształcących w Zaklikowie dba o komfort swoich uczniów i odwiedzających, oferując parking dostępny dla osób na wózkach oraz wejście dostępne dla osób na wózkach, co sprawia, że placówka jest dostępna i przyjazna dla wszystkich.

Opinie na temat szkoły są różnorodne, firma posiada 21 recenzji na Google My Business, a średnia opinia wynosi 2.2/5. Jest to istotne źródło informacji dla osób zainteresowanych zapisaniem się do szkoły.

W związku z powyższym, Zespół Szkół Ogólnokształcących w Zaklikowie jest miejscem, które warto rozważyć podczas poszukiwań odpowiedniej placówki edukacyjnej dla siebie lub swojego dziecka. Zachęcamy do kontaktu poprzez stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji oraz zapisać się na spotkanie rekrutacyjne. Nie czekaj, sprawdź ofertę edukacyjną już dziś

Recenzje dla Zespół Szkół Ogólnokształcących w Zaklikowie

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Zaklikowie - Zaklików
Anonimowy Anonimowiec
1/5

Nauczyciele są wypaleni zawodowo i się znęcają nad uczniami. Szkoła jest okropnym stanie w prawie każdej sali nie ma ogrzewania, a to jest karygodne bo można się wtedy przeziębić. nie polecam

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Zaklikowie - Zaklików
Uwu Uwu
1/5

Najgorsza szkoła w całej okolicy w męskiej toalecie nie ma drzwi szkoła jest w okropnym stanie a nauczyciele są okropni (najbardziej pani Joanna.J)

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Zaklikowie - Zaklików
Igor Pokwapisz
1/5

Nauczyciele są wypaleni zawodowo toalety są kompletnie rozwalone w klasach jest zimno ławki są pomazane i rozwalone juz w zidziechowicach jest lepiej nie polecam tej szkoły

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Zaklikowie - Zaklików
Star2000pro
4/5

Wbrew wiekszosci, opini to calkiem niezla szkola.

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Zaklikowie - Zaklików
Pan X
1/5

Nie polecam!
Pomimo stanu epidemii szkoła z bliżej nieokreślonych przyczyn odstąpiła od nauki hybrydowej. Nie są przestrzegane obostrzenia, nie licząc płynu do dezynfekcji rąk, który swoją drogą zapachem przypomina płyn do spryskiwaczy. Pokuszę się o stwierdzenie, że większość uczniów uczęszcza tu ze względu na niewielką odległość od swojego miejsca zamieszkania, a nie ze względu na poziom jaki jest tutaj reprezentowany. Można by wiele mówić, zaczynając od niemalże nieogrzewanych sal lekcyjnych, przez nauczycieli pozostawiających wiele do życzenia, kończąc na ryzykowaniu zdrowiem poprzez wykluczenie nauczania hybrydowego, które przecież zostało zalecone przez odpowiednie organy. Oczywiście jest to tylko moja opinia i tymsamym niektórzy mogą się z nią nie zgodzić, lecz będzie to świadczyć tylko o jednym – prawda boli. Dziękuję za poświęcony czas na zapoznanie się z niniejszą opinią i życzę miłego dnia.

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Zaklikowie - Zaklików
Miłosz Mazur
5/5

Ta szkoła to jak drugi dom. Spędziłem tu wiele lat i zawsze miło wracam oraz ciepło wspominam. Kadra nauczycielska na najwyższym poziomie, miła atmosfera podczas lekcji, wiele możliwości dla każdego kto chce się uczyć, grono pedagogiczne swoją sympatią wręcz zachęca do zdobywania osiągnięć. Pracowita i uprzejma obsługa . Ponadto dobrze wyposażony budynek, zadbany oraz stale ulepszamy, bogaty asortyment naukowy i sportowy. Solidne pięć gwiazdek, polecam.

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Zaklikowie - Zaklików
kovaj Jsskns
1/5

Nie lubię tej szkoły muszę tam chodzić wredni nauczyciele nie polecam?

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Zaklikowie - Zaklików
kuktasik jestem uwu
1/5

nauczyciele okropni wszystkiego zabraniają bardzo wredni mam dość życia przez szkołę n polecam

Go up