Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 - Rzeszów

Adres: al. Tadeusza Rejtana 30, 35-310 Rzeszów, Polska.
Telefon: 177482700.
Strona internetowa: zso4.rzeszow.pl.
Specjalności: Szkoła podstawowa.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 41 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3/5.

Lokalizacja Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4

Recenzje dla Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 - Rzeszów
Boba Fat
5/5

A ja polecam. Córka zadowolona, choć oczywiście gdyby bardzo chcieć, znalazłoby się kilka kwestii do których można by się przyczepiać.
Nauczanie 1-3 bez zarzutów. Dobra opieką, duży wybór zajęć pozalekcyjnych, zaangażowani nauczyciele. W starszych klasach już nieco gorzej. Na.minus fakt, że zajęcia dodatkowe zorganizowane są tak, że nie każdy może w nich uczestniczyć, bo zwyczajnie trwają wtedy lekcje.

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 - Rzeszów
Yana Kielar
1/5

Nauczyciele są wyjątkowo niekompetentni i niezorganizowani wszystko zostawiają na ostatnią chwilę. Nie wiedzą, jak znaleźć podejście do uczniów.Nauczyciele wspomagający na lekcjach wolą pić kawę a niż pomagać dzieciom a także uczą jak przestrzegać zasad savoir-vivre kiedy sami ich nie przestrzegają. A także byłych uczniów traktują bez szacunku. Nie polecam !!!

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 - Rzeszów
Baltazar Gąbka
1/5

Lekcje hiszpańskiego oraz chemii tragedia. Na plus lekcje polskiego. Zdemolowana przez uczniów ubikacja oraz gwarancja kartofli posadzonych przez uczniów obok klozetu (chodzi o kał) zapewniają miły pobyt w szkolnym WC.
Z poważaniem Wielmożny Pan, Jaśnie oświecony Książę Wojewoda ~ Baltazar Gąbka

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 - Rzeszów
Szymon Bartczak
4/5

Szkoła dobra, dobre wspomnienia z klas 1-3. Jest duży hol, basen Delfin przy szkole, i przedszkole obok. Obiady niedobre, a w niektórych zakątkach szkoły jest trochę obskurnie. Najgorsze są tam chyba zdemolowane kible. Nauczyciele większość git, ale niektórzy beznadziejni.

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 - Rzeszów
Ania Niebieska
4/5

Bardzo fajna szkoła, dużo wspomnień z 1-5 klasy, nauczycielki nawet ok, dużo przestrzeni, fajne sale i boiska, duży holl na którym długo przebywałam bo aż do 17 czasami ,sklepik automaty z jedeniem i piciem.ogl szkoła zarąbista. Szkoda że nie chodze do tej szkoły już od września 🙁 bardzo tęsknie za tą szkołą 🙁

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 - Rzeszów
Mateusz Mróz
5/5

Witam Wszystkich.
Już jako absolwent ZSO 4, bardzo polecam tę szkołę. Uważam po tym czasie, że dobrze wybrałem. Kadra Pedagogiczna jest bardzo miła i pomocna, tak samo jak pracownicy administracji. Nie rozumiem skąd brało się aż tyle negatywnych opinii. Ale każdy ma swoje zdanie. Dziękuję też koleżankom i kolegom za wspólnie spędzone 3 lata.
Polecam jeszcze raz.
Pozdrawiam również Panie wychowawczynie.

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 - Rzeszów
Marek Witej
1/5

Skończyłem tę szkołę 8 lat temu (wtedy jeszcze gimnazjum). Wspomnienia pozostały niemiłe. Nauczyciele potrafili spóźniać się na lekcje nawet po 15 minut. Poziom nauczania był słaby. Do szkoły uczęszczało dużo hołoty, która lubiła się znęcać nad innymi, na co nauczyciele byli z reguły ślepi. Choć muszę przyznać że nie wszyscy. Było kilku porządnych i rzetelnych nauczycieli. Ale to niestety była garstka. Może od tego czasu się coś zmieniło...

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 - Rzeszów
Kacper Masiewicz
1/5

Zdecydowanie nie polecam, nauczyciele to jest jakiś żart, wpisywanie uwag za swoje własne zdanie od których nie można się odwołać. Kadra nauczycielska kompletnie nie kompetentna(nie obrażając wszystkich nauczycieli jest tam kilka naprawdę fajnych).
Z dyrekcja nie da się nic załatwić. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM POSYŁAĆ TAM DZIECI! Chyba ze chcecie się użerać z niekompetentnymi pedagogami. Jest to moja opinia po 3 latach spędzone w tej szkole.

Go up