Zespół Szkół Nr 16 - Szczecin

Adres: Emilii Plater 20, 71-632 Szczecin, Polska.
Telefon: 914539433.
Strona internetowa: sp11.szczecin.pl.
Specjalności: Szkoła.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 11 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.3/5.

Lokalizacja Zespół Szkół Nr 16

Zespół Szkół Nr 16 to placówka edukacyjna zlokalizowana pod adresem Emilii Plater 20, 71-632 Szczecin, Polska. Można się z nimi skontaktować pod numerem telefonu 914539433 lub odwiedzić ich stronę internetową sp11.szczecin.pl. Specjalizują się głównie w prowadzeniu szkoły, oferując szeroki zakres programów nauczania dla uczniów.

Zespół Szkół Nr 16 znajduje się w dogodnej lokalizacji w Szczecinie, co ułatwia dostęp zarówno dla uczniów, jak i ich rodziców. Jedną z istotnych informacji jest fakt, że na terenie placówki dostępny jest parking dla osób na wózkach, co sprawia, że jest przyjazna dla wszystkich uczestników społeczności szkolnej.

Opinie na temat Zespołu Szkół Nr 16 są zróżnicowane, zdaniem użytkowników Google My Business firma ta otrzymała 11 recenzji. Średnia ocena wynosi 3.3/5, co wskazuje na mieszane odczucia klientów.

Dla osób poszukujących informacji o placówce edukacyjnej, Zespół Szkół Nr 16 może być atrakcyjną opcją ze względu na swoje specjalizacje i dogodną lokalizację. Jeśli szukasz miejsca, które oferuje różnorodne programy nauczania i posiada udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, warto rozważyć kontakt z tą placówką.

Aby dowiedzieć się więcej o Zespole Szkół Nr 16 i zarejestrować się na zajęcia, zalecamy odwiedzenie ich strony internetowej i skontaktowanie się z nimi. Może to być pierwszy krok w kierunku zdobycia nowej wiedzy i doświadczenia w przyjaznym środowisku edukacyjnym.

Zachęcamy do kontaktu i odkrycia możliwości oferowanych przez Zespół Szkół Nr 16 poprzez ich stronę internetową. Może to być właśnie to, czego szukasz

Recenzje dla Zespół Szkół Nr 16

Zespół Szkół Nr 16 - Szczecin
Jolanta Jędrzejewska
5/5

Bardzo, bardzo dobra szkoła.Bezpieczna. Mam porównanie, gdyż syn został przeniesiony z innej szkoły podstawowej w połowie I klasy.Oferta szkoły bogata, każdy może wybrać sobie coś interesującego i ciekawie spędzić czas na licznych kołach zainteresowań. Kadra pedagogiczna kompetentna, otwarta na problemy uczniów, życzliwa, ale i zarazem wymagająca - co bardzo chwalę. Pani Dyrektor prężnie działająca ,rzeczowa, dbająca o interesy uczniów, szkoły i nauczycieli.Syn przez 5,5 roku miał możliwość rozwijać swoje wszechstronne zainteresowania, aż żal, że w tym roku musi opuścić mury szkoły, aby kontynuować edukację w gimnazjum. Z czystym sumieniem polecam SP11 w Szczecinie wszystkim, szczególnie tym, którzy obawiają się, o bezpieczeństwo dzieci,poziom nauczania, albo środowisko ze względu na lokalizację szkoły. Poziom jest wysoki, świadczą o tym licznie wygrywane konkursy przez dzieci międzyszkolne, wojewódzkie, ogólnopolskie. Problemy wychowawcze pojawią się zarówno wśród środowiska biedniejszych dzieci jak i tych z bogatych rodzin w każdej szkole, szczególnie w tych szkołach cieszących się wielką sławą wśród rodziców. Ważne jak te problemy są zauważane i rozwiązywane, Do SP11 nie mam zastrzeżeń, a nawet jestem zadowolona z rozwiązań, gdyż nie są zamiatane pod przysłowiowy dywan. Co mogę jeszcze powiedzieć... chyba to, że gdybym miała 3 dziecko to na pewno uczęszczałoby do SP11, chociaż droga do szkoły daleka. Plusem jest jeszcze bardzo doby dojazd komunikacją miejską, więc dziecko może być samodzielne, gdy nie przysługuje mu już świetlica, chociaż i ze świetlicą się dogadaliśmy ze względu na daleką drogę do szkoły. 🙂

Zespół Szkół Nr 16 - Szczecin
No Name
5/5

Super kadra nauczycieli, pani pegadog zawsze bardzo pomocna i przyjazna osoba, szkoła bezpieczna, każdy problem wśród uczniów zostaje szybko rozwiązany, atmosfera w szkole pozytywna. Najlepsza szkoła w szczecinie. Polecam.

Zespół Szkół Nr 16 - Szczecin
Ancient Storm
1/5

Jeśli szkołę tworzą uczniowie , to ta szkoła osiągnęła apogeum patologii . Polecam tylko ludziom bez żadnych ambicji .

Zespół Szkół Nr 16 - Szczecin
Tit Tut
1/5

Dno nauczyciele są strasznie w szegulnosci pani Głowska Karolina i Magdalena Jagodzińska

Zespół Szkół Nr 16 - Szczecin
Melka
1/5

Moje dobra przyjaciółka chodzila i nie poleca

Zespół Szkół Nr 16 - Szczecin
Jola K
5/5

Bardzo dobra szkola . Bezpieczna.

Zespół Szkół Nr 16 - Szczecin
Marcin Bobko
4/5

Szkoła podstawowa

Zespół Szkół Nr 16 - Szczecin
ziemniak
1/5

Patologia

Go up