Zespół Szkół im. Macieja Rataja - Gościno

Adres: IV Dywizji Wojska Polskiego 72, 78-120 Gościno, Polska.
Telefon: 943512133.
Strona internetowa: zsgoscino.pl.
Specjalności: Szkoła.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 54 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3/5.

Lokalizacja Zespół Szkół im. Macieja Rataja

Zespół Szkół im. Macieja Rataja znajduje się pod adresem IV Dywizji Wojska Polskiego 72, 78-120 Gościno, Polska. Można się z nimi skontaktować pod numerem telefonu 943512133. Szkoła posiada również stronę internetową, którą można odwiedzić pod adresem zsgoscino.pl.

Specjalnością Zespołu Szkół im. Macieja Rataja jest działalność edukacyjna, oferująca szeroki zakres nauki i rozwijania umiejętności uczniów. Szkoła ta zapewnia wysoką jakość nauczania oraz wsparcie w rozwoju osobistym i zawodowym.

Ponadto, warto zauważyć, że Zespół Szkół im. Macieja Rataja zapewnia udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, takie jak parking dostępny dla osób na wózkach oraz wejście dostępne dla osób na wózkach.

Według opinii na platformie Google My Business, firma ta zdobyła pozytywne 54 recenzje, co świadczy o zaufaniu klientów. Średnia ocena wynosi 3/5, co wskazuje na solidną reputację i zadowolenie klientów.

Zespół Szkół im. Macieja Rataja to doskonałe miejsce dla osób poszukujących wysokiej jakości edukacji w przyjaznej i otwartej atmosferze. Dzięki swojemu zaangażowaniu w rozwój uczniów oraz udogodnieniom dla osób niepełnosprawnych, szkoła ta wyróżnia się na rynku edukacyjnym.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie Twoje umiejętności będą rozwijane, a atmosfera sprzyja nauce i rozwojowi osobistemu, Zespół Szkół im. Macieja Rataja jest miejscem, które warto rozważyć. Zachęcamy do kontaktu poprzez ich stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji i zapisać się na zajęcia

Recenzje dla Zespół Szkół im. Macieja Rataja

Zespół Szkół im. Macieja Rataja - Gościno
Ippiki 0kami
1/5

lepiej unikać i zmienić na wartościową placówkę, problemy psychicznie gwarantowane
Wszystko na pokaz, a to co w środku się dzieje to szkoda gadać xd

BTW połowa pozytywnych opinii to boty albo osoby opłacone, podobny okres czasu ich wystawienia oraz są zbyt zbieżne ze sobą

Zespół Szkół im. Macieja Rataja - Gościno
Magdalena Kata
5/5

To najlepsza szkoła do jakiej uczęszczałam gdybym miała wybierać jeszcze raz napewno wybrałam ta szkołę bez dwóch zdań. Spędziłam tam 3 lata i to najlepsze lata poznałam świetnych ludzi i przedewszystkim byliśmy zgrana klasa ale to zasługa także dobrze zorganizowanej i przygotowanej kadry pedagogicznej. Zawsze mieliśmy w nich oparcie i wsparcie.Wiec uważam że te negatywne opinie są krzywdzące dla tak wspaniałych ludzi.Polecam ta szkołę z czystym sumieniem ?

Zespół Szkół im. Macieja Rataja - Gościno
Adrianna Rudnicka
5/5

Jestem absolwentką szkoły jak i również mieszkałam w internacie. Liceum o profilu wojskowym był dobrym wyborem bo mimo nauki, było też dużo przygód na poligonach, czy wycieczkach klasowych. Mimo upływu lat bardzo miło wspominam czas spędzony w Gościnie. Przede wszystkim nauczyciele, którzy byli wsparciem i przekazywali wiedzę, wszystko jednak zależało od ucznia, czy chciał podjąć się tej nauki i dać coś od siebie. W internacie podobnie, zawsze można było liczyć na opiekunów i rozmowę. Z obserwacji widać, że szkoła się rozwija i daje dużo więcej możliwości, ale to też wszystko zmienia się z duchem czasu. Piękne wspomnienia na całe życie, wspaniali ludzie z niektórymi kontakt do teraz. Polecam samemu sie przekonać. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia ☺️

Zespół Szkół im. Macieja Rataja - Gościno
Barbara Britzen (Pro)
5/5

Jestem absolwentką szkoły im. Macieja Rataja w Gościnie. Czy polecam Wam szkołę?
Zdecydowanie TAK!!!
To były wspaniałe i niezapomniane 3 lata spędzone w klasie o profilu wojskowym. Pamiętam jakim dylematem był dla mnie wybór odpowiedniej szkoły. Dzisiaj patrzę na to z uśmiechem, bo wiem, że dokonałam dobrego wyboru. Jest wiele czynników, które składają się na takie postrzeganie przeze mnie tego liceum.
Przede wszystkim była to dla mnie ptawdziwa szkola życia. Dyscyplina, musztra, 40 km wyprawy, tarzanie sie w błocie, 🙂 survival i niezły wycisk fizyczny... To wszystko ukształtowało i wzmocniło moją osobowość.
Poznałam tutaj wiele wspaniałych, charyzmatycznych i wyjątkowych osób. Nie byłam nigdy orłem w nauce, jednak sympatyczna atmosfera i wsparcie na które mogłam zawsze liczyć dodawały mi skrzydeł i pozwalały uwierzyć we własne siły. Maturka zdana, studia skończone, wymarzona praca - czego chcieć więcej?
Przy odrobinie chęci i zaangażowania wszystko jest możliwe.
Najpiękniejsze są jednak wspomnienia tamtych lat. <3 Pozdrawiam wszystkich pedagogów, uczniów i absolwentów naszej szkoły. Barbara Britzen

Zespół Szkół im. Macieja Rataja - Gościno
Kasia Mazur
5/5

Jestem absolwentką tej szkoły. Chodziłam do klasy o profilu wojskowym. Bardzo miło wspominam tamten okres, szkołę wypady na poligony jak i mieszkanie w internacie. Z tego to mam najlepsze wspomnienia i nauczyciele też byli spoko. Nawet polubiłam matematykę i zdawałam z niej maturę. Gdybym mogła to jeszcze raz wybrałabym tą samą szkołę 🙂

Zespół Szkół im. Macieja Rataja - Gościno
Kasia.d
5/5

Jestem absolwentką tej szkoły, mieszkałam 3 lata w internacie i czas spędzony tam uważam za najcudowniejszą przygodę mojego życia. Poznalam dużo fajnych ludzi i męża .
Z nauką bywało różnie ale dzięki wsparciu i pomocy nauczycieli oraz odrobiną chęci zawsze wychodziliśmy na prostą. Skończyłam szkołę, zdałam mature a w gratisem dostałam setki wspomnień ?
Polecam całym sercem

Zespół Szkół im. Macieja Rataja - Gościno
Natalcia :p
1/5

Totalna masakra..
Szkoła nazwana mundurówką, która jedyne co o tym mówi to mundur, bardzo mało praktyk jeżeli chodzi o liceum, słabo oceniający nauczyciele oraz dyrekcja z brakiem porozumienia. Szkoła jedynie pod wygląd. Nie polecam

Zespół Szkół im. Macieja Rataja - Gościno
Roksana Jarmolkowicz
1/5

Uwaga !!!!!! Do wszystkich zainteresowanych szkołą ? W Gościnie PSEUDO MUNDUROWĄ !!!!!! ,jak sama dyrektor powiedziała w obecności swoich pracowników i zainteresowanych rodziców ,to zwykła szkoła jak każda .Nie odbywają się praktyki ,szklenia ani wyjazdy związane z zawodem .Kłamstwo i obłuda.

Go up