Zespół Szkół im. C. Kamińskiego - Dąbrowa Chełmińska

Adres: Sportowa 1, 86-070 Dąbrowa Chełmińska, Polska.
Telefon: 523816060.
Strona internetowa: zsdabrowach.edupage.org.
Specjalności: Szkoła.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 22 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.3/5.

Lokalizacja Zespół Szkół im. C. Kamińskiego

Zespół Szkół im. C. Kamińskiego jest placówką edukacyjną zlokalizowaną pod adresem Sportowa 1, 86-070 Dąbrowa Chełmińska, Polska. Można się z nimi skontaktować pod numerem telefonu 523816060, a także odwiedzić ich stronę internetową: zsdabrowach.edupage.org.

Specjalnością tej szkoły jest Szkoła, co oznacza, że oferują różnorodne programy edukacyjne dla uczniów na różnych poziomach edukacji. Dodatkowo, warto zauważyć, że istnieje możliwość skorzystania z parkingu oraz wejścia dostępnego dla osób na wózkach inwalidzkich.

Ta firma ma 22 recenzje na Google My Business, a jej średnia ocena wynosi 3.3/5. To oznacza, że istnieje różnorodność opinii na temat szkoły, co może być przydatne dla potencjalnych uczniów lub ich rodziców przy podejmowaniu decyzji.

Jeśli ktoś poszukuje informacji o Zespole Szkół im. C. Kamińskiego, warto zauważyć, że znajduje się on w dogodnej lokalizacji w Dąbrowie Chełmińskiej. Z uwagi na swoje specjalności oraz dostępność dla osób niepełnosprawnych, może być atrakcyjną opcją dla wielu osób poszukujących miejsca nauki.

W celu uzyskania dodatkowych informacji lub zapisania się do szkoły, zalecamy skontaktowanie się z nimi poprzez ich stronę internetową. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej Zespołu Szkół im. C. Kamińskiego i zapoznania się z ich ofertą edukacyjną oraz możliwościami, jakie oferują.

Recenzje dla Zespół Szkół im. C. Kamińskiego

Zespół Szkół im. C. Kamińskiego - Dąbrowa Chełmińska
Ewa Marszalik
5/5

Dużo dobrych rzeczy mogłabym napisać o tej szkole.!!
Przede wszystkim doceniam dyrekcję(pana dyrektora Tomasz Minorczyk) i grono pedagogiczne tej szkoły,
nauczyciele zwracają uwagę na zdolności i pasje uczniów z danej dziedziny i starają się je rozwijać. Problemy naszych dzieci też nie są obojętne, natychmiast zostają dostrzeżone.Polecam

Zespół Szkół im. C. Kamińskiego - Dąbrowa Chełmińska
Gabi Szwaracka
2/5

Bardzo złe środowisko uczniów nauczyciele ok. Korytarz dolny ładny ale jak obetszesz się o ścianę to nie polecam. Górny Korytarz jest brzydki jedynie nowa część jest git . WC często brakuje mydła twardy i szorstki papier.

Zespół Szkół im. C. Kamińskiego - Dąbrowa Chełmińska
Ayuwoki M
2/5

Szkoła ogólnie jest ok. Nie widzę większych zastrzeżeń oprócz nie odpowiednim traktowaniu uczniów i nauczycieli przez dyrektora. A poza tym nauczyciele bardzo pomocni tym bardziej pani od mat-chem złota kobieta niestety w tym roku resztą "top" nauczycieli odeszła z wiadomych względów ogólnie z perspektywy czasu będzie mi się miło tu wracało.

Zespół Szkół im. C. Kamińskiego - Dąbrowa Chełmińska
Koko sanki
3/5

Zacznijmy od tego że w oknach są kraty więc nawet jak jesteś zdesperowany nie ma jak z tamtąd uciec?. Roślinki są mega zaniedbane sama wynosiłam jedną w plecaku bo biedna usychała?. Jedyną fajną formą rozrywki jest szukanie itemów w szafkach oraz powiększanie swojej kolekcji mleka zabranego od młodszych klas opcjonalnie energetyków pochowanych gdzieś po kątach. Oceniam na 3 gwiazdki bo ostatnio koleżanka zatrzasnęła się w kiblu i ewakuowałyśmy się górą. Po za tym wszystkie formy agresji są traktowane jako końskie zaloty No chyba że jesteś dziewczyna bo „dziewczynką nie przystoi”

Zespół Szkół im. C. Kamińskiego - Dąbrowa Chełmińska
Najkos
3/5

Pozdrawiam szanownego Bartłomieja Kondzielusa myślę, że po moim odejściu wprowadzi on autorytaryzm i odmieni te szkołe na swoje podobieństwo.

Zespół Szkół im. C. Kamińskiego - Dąbrowa Chełmińska
Ewa M
5/5

Jako rodzic... Bardzo pozytywnie odbieram szkole ... Wspanialy dyrektor o wielkim sercu.... Jestem ogromnie mile zaskoczona jaka otrzymalam pomoc... Dziekuje... Serdecznie.... Polecam Szkole w Dabrowie Chelminskiej

Zespół Szkół im. C. Kamińskiego - Dąbrowa Chełmińska
Filip ciechacki
5/5

Polecam Szkołę, Fajni uczniowie, nauczyciele i dyrekcja. Pozdrawiam.

Zespół Szkół im. C. Kamińskiego - Dąbrowa Chełmińska
Mati Lewandowski
1/5

Ogolnie to nauczyciel Pan Przemek jest spoko reszta nauczycieli -1/10 serdecznie nie polecam dzieci to frajerzy

Go up