Zespół Szkół Ekonomiczno-Chemicznych - Trzebinia

Adres: Głogowa 12, 32-540 Trzebinia, Polska.
Telefon: 326121185.
Strona internetowa: zsech.edu.pl.
Specjalności: Szkoła.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 39 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3/5.

Lokalizacja Zespół Szkół Ekonomiczno-Chemicznych

Zespół Szkół Ekonomiczno-Chemicznych znajduje się w Trzebini przy adresie: Głogowa 12, 32-540 Trzebinia, Polska. Jest to szkoła o bogatej historii i tradycji, która oferuje szeroki wybór specjalności dla swoich uczniów. Można tu kształcić się m.in. w zawodach związanych z ekonomią i chemią.

Szkoła dysponuje również parkingiem dostępnym dla osób na wózkach, co czyni ją przyjazną dla osób z niepełnosprawnościami. Dzięki temu każdy może się tu czuć bezpiecznie i komfortowo.

Jeśli szukasz informacji na temat Zespołu Szkół Ekonomiczno-Chemicznych, zalecamy odwiedzenie ich strony internetowej: zsech.edu.pl. Na stronie tej znajdziesz wszelkie niezbędne informacje o szkole, jej ofercie edukacyjnej oraz aktualnościach. Możesz też skorzystać z kontaktu ze szkołą poprzez numer telefonu: 326121185.

Zespół Szkół Ekonomiczno-Chemicznych cieszy się pozytywnymi opiniami na portalu Google My Business. Średnia ocena szkoły wynosi 3/5 na podstawie 39 recenzji. Ocena ta świadczy o wysokiej jakości kształcenia oferowanego przez szkołę.

Na koniec zachęcamy was do skontaktowania się z Zespołem Szkół Ekonomiczno-Chemicznych i rozpoczęcia współpracy. Szkoła oferuje wiele możliwości rozwoju i kształcenia w dziedzinach związanych z ekonomią i chemią. Poprzez kontakt z szkołą będziesz mógł uzyskać dostęp do wszelkich niezbędnych informacji i skorzystać z oferty edukacyjnej szkoły.

Recenzje dla Zespół Szkół Ekonomiczno-Chemicznych

Zespół Szkół Ekonomiczno-Chemicznych - Trzebinia
Marmeriaki
1/5

Nie polecam, ciasne korytarze, przepełniona szkoła, "Strażnik Teksasu" nie wypuszcza uczniów nawet na wf, w szatniach ciągle śmierdzi szambem, bo nikt nie zabezpieczył rury, sprawdziany których w tygodniu nie może być więcej niż 3 są wpisywane jako kartkówki a nawet zadania domowe XD.
Więc jeżeli chcesz iść do tej szkoły to zastanów się 10 razy zanim podejmiesz decyzję. Natomiast do wszystkich którzy chodzą tam:
Życzę wam wytrwałości
Z poważaniem Uczeń ZSECH

Zespół Szkół Ekonomiczno-Chemicznych - Trzebinia
Nugger Bhdhdhd
1/5

jestem aktualnie w 2 klasie i już psychicznie nie daje rady. Na każdej lekcji może się spotkać z odpowiedzialnością zbiorową a niektórzy nauczyciele wogole nie mają pojęcia o przedmiocie którego uczą , jakby kwalifikacje w chipsach wygrali , tylko i wyłącznie garstka nauczycieli z pasją ciągną tą szkołę. jeśli chcecie iść tutaj do szkoły to miejcie na uwadze że po czasie możecie mieć lekcje zawodowe z losowym nauczycielem

Zespół Szkół Ekonomiczno-Chemicznych - Trzebinia
Marek Pietrzak
1/5

Nie polecam, przyszedłem z kolegą na dni otwarte i nas wyproszono

Zespół Szkół Ekonomiczno-Chemicznych - Trzebinia
Dwa Kółka
5/5

Kończę tę szkołę z uśmiechem na ustach i jednocześnie smutkiem, że to już koniec. Tym, którzy się wahają mogę zapewnić, że Ekonom to najlepsza szkoła w okolicy i z pewnością nie będziecie żałować. Zdawalność egzaminów zawodowych jest bardzo wysoka, gdyż nauczyciele świetnie nas do nich przygotowują. Jedni są bardzo sympatyczni, można z nimi porozmawiać na każdy temat, a z drugimi trzeba uważać. W szkole panuje przyjazna atmosfera, która do siebie dosłownie zbliża przez ciasne korytarze. Ponadto klasy są dobrze wyposażone, a dyrekcja stara się zapewniać nam najwyższy komfort pracy. Warto wspomnieć o nowoczesnej hali sportowej, w której niczego nie brakuje. Będę tęsknić!

Zespół Szkół Ekonomiczno-Chemicznych - Trzebinia
Alan Fig
1/5

Nie polecam nie ma papieru w szkolnych kiblach oraz nauczyciele są bardzo nie mili

Zespół Szkół Ekonomiczno-Chemicznych - Trzebinia
Stary Mleko
5/5

Nauczyciele w większości mili i wyrozumiali, dużo ciekawych wycieczek jak i jakiś akcji

Zespół Szkół Ekonomiczno-Chemicznych - Trzebinia
Bartek Dębski
1/5

nauczyciele traktują nie sprawiedliwe uczniów i oceniają jak im się chce

Zespół Szkół Ekonomiczno-Chemicznych - Trzebinia
HorDox
1/5

ta szkola nie ma zasiegu co to ma byc

Go up