Żabka - Skawica

Adres: UL, Skawica 612, 34-221 Skawica, Polska.
Telefon: 618563700.
Strona internetowa: zabka.pl.
Specjalności: Sklep spożywczy, Sklep z piwem, Kawiarnia, Przesyłki kurierskie, Hot dogi, Kolportaż gazet, Sklep z winem.
Inne ważne informacje: Odbiór w sklepie, Zakupy stacjonarne, Dostawa, Dostawa tego samego dnia, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Dania gotowe, Karty debetowe, Karty kredytowe, Karty kredytowe.
Opinie: Ta firma ma 32 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.7/5.

Lokalizacja Żabka

Żabka, znany sklep spożywczy, piwny i kawiarnia, znajduje się w Skawicy przy ulicy Skawica 612. Możesz ich odwiedzić lub skorzystać z usług dostawy, w tym dostawy tego samego dnia. Jest on dostępny dla osób na wózkach, oferuje dania gotowe, akceptuje karty debetowe i kredytowe oraz umożliwia zakupy stacjonarne.

Żabka w Skawicy to nie tylko sklep spożywczy. Jest to również sklep z piwem, kawiarnia, sklep z winem, a także przesyłki kurierskie i kolportaż gazet. Oprócz tego, możesz skorzystać z usług hot dogów. To miejsce oferuje wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Jeśli szukasz miejsca, w którym będziesz mógł zrobić zakupy i skorzystać z wygodnej usługi dostawy, to Żabka w Skawicy jest idealnym wyborem. Możesz także odwiedzić ich kawiarnię i skorzystać z bezpłatnego dostępu do Wi-Fi. Ich lokalizacja jest łatwo dostępna i dysponuje miejscem parkingowym dla gości.

Żabka w Skawicy ma średnią ocenę 4.7/5 na podstawie 32 recenzji na Google My Business. Klienci chwalą ich za przyjazny serwis, różnorodność produktów i szybką dostawę. Jeśli szukasz miejsca, w którym będziesz mógł zrobić zakupy i skorzystać z usług cateringu, to Żabka w Skawicy jest idealnym wyborem.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę internetową zabka.pl. Możesz też zadzwonić pod numer 618563700 lub odwiedzić sklep osobiście pod adresem UL, Skawica 612, 34-221 Skawica, Polska.

Rekomendacja końcowa: Jeśli szukasz miejsca, w którym będziesz mógł zrobić zakupy i skorzystać z usług cateringu, to Żabka w Skawicy jest idealnym wyborem. Ich różnorodność produktów, przyjazny serwis i szybka dostawa sprawiają, że jest to miejsce, do którego będziesz chciał wrócić. Odwiedź ich stronę internetową, aby się przekonać.

Recenzje dla Żabka

Żabka - Skawica
Pawel Tomczyk
5/5

Fajna lokalizacja,miła obsługa parking, zrobisz tu szybko zakupy, wypijesz kawę polecam ?

Żabka - Skawica
Keflar
5/5

Dobrze zaopatrzony sklep, miła obsługa, schludnie i czysto, przed sklepem nie ma pijaków, w porównaniu do poprzedniego sklepu gdzie pijacy się turlali po sklepie, pijacy przestali spać przed drzwiami wejściowymi.

Żabka - Skawica
Pozytywna Liderka
5/5

Super wyposażony sklep z pyszna kawą. Fajne promocje ,ekspresowa miła obsługa. Sklep że schodami wiec troszkę utrudnia wejście osobom na wózku.

Żabka - Skawica
Paweł Deja
5/5

Bardzo przyjazny sklep miejscowy a obsługa mega serdecznie polecam

Żabka - Skawica
Konrad M
5/5

Polecam, bardzo miła obsługa wszytko znajdziemy na miejscu.

Żabka - Skawica
Marcin Surzyn
5/5

Serdecznie polecam, wspaniała obsługa i pełne wyposażenie

Żabka - Skawica
Natalqa
5/5

Zawsze świeże produkty, najlepsze hotdogi i przemiła obsługa.

Żabka - Skawica
Darek Lisek
5/5

Bardzo polecam, najlepsza żabka w okolicy.

Go up