Wyspa Skarbów - Niepubliczne Przedszkole w Bochni - Bochnia

Adres: 20 Stycznia 40, 32-700 Bochnia, Polska.
Telefon: 664399655.
Strona internetowa: wyspaskarbowbochnia.pl.
Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 27 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Wyspa Skarbów - Niepubliczne Przedszkole w Bochni

Wyspa Skarbów - Niepubliczne Przedszkole w Bochni to przedszkole, które oferuje wspaniałe możliwości rozwoju dla twojego dziecka. Znajduje się ono w Bochni przy adresie 20 Stycznia 40, 32-700 Bochnia, Polska.

Przedszkole to miejsce, w którym Twoje dziecko będzie się rozwijało poprzez zabawę i edukację. Wyspa Skarbów to szczególnie dobre miejsce do tego, ponieważ oferuje ono specjalności w dziedzinie przedszkola.

Jeśli szukasz przedszkola, które jest dostępne dla osób na wózkach, to Wyspa Skarbów jest idealnym wyborem. Wejście jest dostępne dla osób poruszających się na wózkach, co czyni to miejsce przyjaznym dla wszystkich dzieci.

Na stronie internetowej przedszkola wyspaskarbowbochnia.pl znajdziesz wszystkie niezbędne informacje na temat ich oferty edukacyjnej, godzin otwarcia i kontaktu. Możesz również znaleźć tam informacje na temat opłat za usługi przedszkola.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub zainteresowania, możesz skontaktować się z przedszkolem przez telefon 664399655. Pracownicy przedszkola są bardzo pomocni i zadowoleni, aby odpowiedzieć na Twoje pytania.

Na portalu Google My Business Wyspa Skarbów ma 27 recenzji i średnia ocena jest 5/5. To wskazuje na to, że przedszkole jest bardzo lubiane przez rodziców i opiekunów dzieci.

W związku z tym, jeśli szukasz przedszkola w Bochni, które oferuje wysokiej jakości edukację i opiekę, to Wyspa Skarbów jest idealnym wyborem. Zalecamy skontaktować się z nimi za pośrednictwem ich strony internetowej lub telefonu, aby uzyskać więcej informacji i zarezerwować miejsce dla Twojego dziecka.

Recenzje dla Wyspa Skarbów - Niepubliczne Przedszkole w Bochni

Wyspa Skarbów - Niepubliczne Przedszkole w Bochni - Bochnia
M K
5/5

Cudowne miejsce, bardzo żałuję ze nasza przygoda z tym przedszkolem juz dobiegła końca. Jest to miejsce gdzie dziecko jest naprawde bardzo dobrze zaopiekowane, moglam bez obaw zostawić corke i pojechac do pracy ze spokojem. Panie bardzo miłe, wyrozumiale. Moja corka z chęcią uczęszczała do tego przedszkola, naprawde zauwazylam ze super sie tam rozwija, uczy nowych rzeczy. W przedszkolu
panuje cudowna atmosfera, super kontakt z Paniami. Polecam z całego serca wszystkim rodzicom ktorzy szukaja najlepszego przedszkola w Bochni.
Małgorzata Dm.

Wyspa Skarbów - Niepubliczne Przedszkole w Bochni - Bochnia
Jagoda Bielecka
5/5

To przedszkole jest właśnie takie jakie wyobrażałam sobie dla moich dzieci.
Zaangażowane Panie przedszkolanki, czysto, kolorowo, dużo zabawek. Dzieciaki zadbane w każdym aspekcie. Panie są z ponad 10letnim doświadczeniem w pracy w przedszkolu.
Jest przyjazna atmosfera, taka przyjacielska, rodzinna. To na prawdę da się odczuć przy pierwszym spotkaniu.
Organizacja zajęć jak logopeda, angielski, rytmika, teatrzyki, zajęcia plastyczne, bale przebierańców, przedstawienia,wycieczki miejscowe, spacery, wyjścia na plac zabaw/na śnieg, sesje zdjęciowe okazjonalne i te codzienne, które Panie robią, przechodzą moje oczekiwania. Moja córka codziennie coś nowego śpiewa, recytuje wierszyki.
Posiłki są urozmaicone, cotygodniowe menu wysyłane do rodziców.

Teraz ruszy rocznik 2020r do przedszkoli. Jeżeli jesteś mamą/tatą i szukasz opinii o przedszkolach w Bochni. Ja serdecznie polecam tą placówkę. Dziecko będzie się czuło jak w drugim domu. Myślę, że też przez to, że to fajny budynek z dwiema głównymi salami, szatnią, łazienka (która jest wyposażona w mini toalety/umywalki specjalnie dla dzieciaczków).

W dodatku opłaty czesnego są bardzo konkurencyjne w stosunku do innych prywatnych placówek w Bochni.
Co też jest często czynnikiem decydującym przy wyborze przedszkola.

Wyspa Skarbów - Niepubliczne Przedszkole w Bochni - Bochnia
Karolina Wrona
5/5

Niesamowite miejsce z którego dzieci nie chcą wracać do domu. ?
Panie Nauczycielki dają kawał swojego serducha dzieciaczkom.
Wspaniała atmosfera, kreatywne zajęcia. Polecam zajrzeć na profil FB przedszkola? co tam się wyprawia!?

Polecam w 100%!! ♥️♥️♥️

Wyspa Skarbów - Niepubliczne Przedszkole w Bochni - Bochnia
Julita Gaik
5/5

Z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce! Panie są kochane - zaangażowane, serdeczne, uśmiechnięte, cierpliwe i wyrozumiałe. Widać że praca z dziećmi to ich pasja bo każdego dnia Panie wkładają mnóstwo energii i serca aby to miejsce było atrakcyjne i bezpieczne dla Naszych Szkrabów.

Wyspa Skarbów - Niepubliczne Przedszkole w Bochni - Bochnia
Alina Nowakowska
5/5

Cudowne miejsce dla dzieci!
Wnuczek zawsze chętnie jeździ do przedszkola na zajęcia.
Panie mają anielską cierpliwość i są zawsze pozytywnie nastawione.
Najlepsze przedszkole w Bochni!

Wyspa Skarbów - Niepubliczne Przedszkole w Bochni - Bochnia
Piotr Łysek
5/5

Wspaniałe miejsce prowadzone przez nauczyciela z pasją. Całkowicie oddane dzieciom, ich potrzebom. Rozwija, uczy, pobudza kreatywność i wiele można by było wymieniać… nie ma takich miejsc wiele, a tu proszę- mamy pod nosem placówkę MISTRZOSTWO!!! Polecam całym sercem!

Wyspa Skarbów - Niepubliczne Przedszkole w Bochni - Bochnia
Maja
5/5

Fantastyczne miejsce. Profesjonalizm, zaangażowanie, indywidualne podejście do każdego dziecka. Moja córeczka codziennie z radością wychodzi do przedszkola. Serdecznie polecam.

Wyspa Skarbów - Niepubliczne Przedszkole w Bochni - Bochnia
Aleksandra Kleszcz
5/5

Wspaniałe przedszkole. Panie z ogromną pasją podchodzą do edukacji maluszków przez zabawę. Polecam na 100%.

Go up