Terapeutyczne Przedszkole "Zakątek Marzeń" z oddziałami integracyjnymi. - Będzin

Adres: Długa 84, 42-500 Będzin, Polska.
Telefon: 795748435.
Strona internetowa: zakatekmarzen.pl.
Specjalności: Przedszkole, Usługi hipnoterapeutyczne, Fizjoterapeuta, Psycholog, Logopeda.

Opinie: Ta firma ma 4 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.8/5.

Lokalizacja Terapeutyczne Przedszkole "Zakątek Marzeń" z oddziałami integracyjnymi.

Terapeutyczne Przedszkole Zakątek Marzeń z oddziałami integracyjnymi to placówka, która oferuje wyjątkowe usługi dla dzieci potrzebujących wsparcia terapeutycznego. Znajduje się pod adresem: Długa 84, 42-500 Będzin, Polska. Można się z nimi skontaktować pod numerem telefonu: 795748435. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej: zakatekmarzen.pl.

Specjalnością Zakątka Marzeń są: Przedszkole, Usługi hipnoterapeutyczne, Fizjoterapeuta, Psycholog oraz Logopeda. Dzięki zespołowi wysoko wykwalifikowanych specjalistów, placówka zapewnia kompleksową opiekę i wsparcie rozwojowe dla dzieci z różnymi potrzebami.

Ta firma cieszy się dobrą opinią wśród swoich klientów. Posiada 4 recenzje na Google My Business, a średnia opinia wynosi imponujące 4.8/5. To świadczy o wysokiej jakości usług i zaufaniu, jakim cieszy się Zakątek Marzeń w społeczności lokalnej.

Jeśli szukasz miejsca, które zapewni kompleksową opiekę dla Twojego dziecka, Terapeutyczne Przedszkole Zakątek Marzeń może być idealnym wyborem. Ich lokalizacja w Będzinie sprawia, że są łatwo dostępni dla rodzin z okolicznych miejscowości.

Osoby poszukujące profesjonalnego wsparcia terapeutycznego dla swoich dzieci powinny rozważyć skontaktowanie się z Zakątkiem Marzeń. Zachęcamy do odwiedzenia ich strony internetowej i umówienia się na spotkanie konsultacyjne. Profesjonalny zespół placówki z pewnością zadba o potrzeby Twojego dziecka.

Recenzje dla Terapeutyczne Przedszkole "Zakątek Marzeń" z oddziałami integracyjnymi.

Terapeutyczne Przedszkole
Sandra K
5/5

Z całego serca polecam przedszkole Zakątek Marzeń. Od początku wiedziałam, że mój syn trafił w dobre ręce. Panie dobrze zaopiekowały się moim dzieckiem. Zawsze otrzymywałam informacje o tym, jak funkcjonowało moje dziecko danego dnia. W przedszkolu tym pracują osoby wykwalifikowane i empatyczne, dla których praca z dziećmi jest powołaniem. Bardzo serdecznie chciałabym podziękować p. Angelice za dwuletnią opiekę nad moim synem (zwłaszcza w kwestii posiłków), p. Joli i p. Klaudii za odpieluchowanie mojego dziecka  i za szczegółowe informacje o nim (w I roku nauki) oraz p. Joli i p. Oli za ostatni rok nauki. Dziękuję również wszystkim specjalistom za pracę jaką wykonali na rzecz rozwoju mojego dziecka. Gdyby nie to, że musiałam zmienić miejsce zamieszkania, nie zamienilabym tego przedszkola na żadne inne.

Terapeutyczne Przedszkole
M&M
5/5

Świetne przedszkole, a przede wszystkim kadra, wiedzą jak podejść indywidualnie do każdego dziecka Mój syn naprawdę się tu odnalazł, jest pod dobrymi skrzydłami. Polecam każdemu.

Terapeutyczne Przedszkole
Zbigniew Mus
4/5

Mały parking

Terapeutyczne Przedszkole
Michau
5/5

Go up