Tęczowa Kraina Niepubliczne Przedszkole - Juszczyn

Adres: Juszczyn 53, 34-231 Juszczyn, Polska.
Telefon: 604079552.
Strona internetowa: teczowa-kraina.net.
Specjalności: Szkoła.

Opinie: Ta firma ma 1 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Tęczowa Kraina Niepubliczne Przedszkole

Tęczowa Kraina Niepubliczne Przedszkole to przedszkole znajdujące się w Juszczynie, przy adresie Juszczyn 53, 19231. Można je skontaktować pod numerem telefonu 604079552. Wszelkie informacje dotyczące przedszkola dostępne są na oficjalnej stronie internetowej: teczowa-kraina.net.

Tęczowa Kraina Niepubliczne Przedszkole specjalizuje się w edukacji przedszkolnej. Jest ono znanym miejscem rozwijania umiejętności i zdolności dzieci w wieku przedszkolnym. Szkoła zapewnia dzieciom przyjazne środowisko, w którym mogą rozwijać swoją wyobraźnię i umiejętności społeczne.

Przedszkole znajduje się w łatwo dostępnym miejscu - Juszczynie, przy Juszczyn 53. To idealne miejsce dla rodziców, którzy szukają przedszkola w bliskiej odległości od swojego miejsca zamieszkania.

Na temat Tęczowej Krainy Niepublicznego Przedszkola dostępne są opinie i recenzje w serwisie Google My Business. Na podstawie jednej dostępnej opinii średnia ocena tej szkoły wynosi 5/5.

W celu uzyskania więcej informacji zalecamy odwiedzenie oficjalnej strony internetowej przedszkola lub skontaktowanie się z nimi bezpośrednio pod podanym numerem telefonu. Tęczowa Kraina Niepubliczne Przedszkole to ideał dla rodziców poszukujących przyjaznego i rozwijającego środowiska dla swoich dzieci. Zalecamy odwiedzenie tej szkoły i zapoznanie się z ofertą, którą ma ona do zaoferowania.

Recenzje dla Tęczowa Kraina Niepubliczne Przedszkole

Tęczowa Kraina Niepubliczne Przedszkole - Juszczyn
Maria Czarny
5/5

Go up