Szkoła Podstawowa Zespołu Szkół nr 5 - Krzyżowa

Adres: Beskidzka 40, 34-335 Krzyżowa, Polska.
Telefon: 338636536.
Strona internetowa: szkolakorbielow.szkolnastrona.pl.
Specjalności: Szkoła podstawowa.

Opinie: Ta firma ma 2 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3/5.

Lokalizacja Szkoła Podstawowa Zespołu Szkół nr 5

Szkoła Podstawowa Zespołu Szkół nr 5 znajduje się pod adresem Beskidzka 40, 34-335 Krzyżowa, Polska. Możesz skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 338636536. Więcej informacji znajdziesz na ich stronie internetowej szkolakorbielow.szkolnastrona.pl.

Szkoła Podstawowa Zespołu Szkół nr 5 specjalizuje się w nauczaniu na poziomie podstawowym. Jest to miejsce, które kładzie nacisk na rozwój uczniów na każdym etapie edukacji podstawowej. Szkoła ta oferuje solidne podstawy edukacyjne oraz wszechstronny rozwój uczniów.

Oprócz tego, warto zauważyć, że Szkoła Podstawowa Zespołu Szkół nr 5 ma 2 recenzje na Google My Business, a średnia ocena wynosi 3/5. To pokazuje, że opinie o szkole są zróżnicowane, co może być cenną wskazówką dla osób zainteresowanych.

Jeśli szukasz szkoły podstawowej o solidnym programie nauczania i wielostronnym podejściu do rozwoju uczniów, Szkoła Podstawowa Zespołu Szkół nr 5 może być idealnym wyborem. Zachęcamy do odwiedzenia ich strony internetowej i skontaktowania się z nimi, aby uzyskać więcej informacji.

Recenzje dla Szkoła Podstawowa Zespołu Szkół nr 5

Szkoła Podstawowa Zespołu Szkół nr 5 - Krzyżowa
Michał Labudda
5/5

Sami wybitni ludzie się tutaj uczyli

Szkoła Podstawowa Zespołu Szkół nr 5 - Krzyżowa
danielxpompa
1/5

Go up