Szkoła Podstawowa z Oddziałami Gimnazjalnymi - Twardogóra

Adres: Stefana Batorego 2, 56-416 Twardogóra, Polska.

Specjalności: Szkoła.

Opinie: Ta firma ma 1 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 1/5.

Lokalizacja Szkoła Podstawowa z Oddziałami Gimnazjalnymi

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Gimnazjalnymi Stefana Batorego 2, 56-416 Twardogóra, Polska

Szukasz informacji na temat Szkoły Podstawowej z Oddziałami Gimnazjalnymi znajdującej się w Twardogórze Twoja wyszukiwka dobiegła końca, ponieważ tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz wiedzieć

Szkoła znajduje się w ul. Stefana Batorego 2, w 56-416 Twardogórze. Możesz się z nimi skontaktować pod numerem telefonu , ale pamiętaj, że mogą być czasy, kiedy nie będą mogli odpowiedzieć natychmiast. W takiej sytuacji zapraszamy do zapoznania się z ich stroną WWW, która zawiera bezcenne informacje.

Jak sama nazwa wskazuje, szkoła oferuje zarówno program nauczania podstawowego, jak i gimnazjalnego. To znaczy, że możesz tutaj kontynuować swoją edukację bez konieczności zmiany miejsca nauki. W szkole istnieje także możliwość wyboru specjalności, które pozwolą twojej edukacji nabrać indywidualnego charakteru i dopasować ją do twoich zainteresowań i marzeń.

Opinie innych osób są bardzo ważne, dlatego przedstawiamy tutaj informację, że firma ma 1 recenzję na Google My Business. Średnia ocena tej recenzji wynosi 1/5. Pamiętaj jednak, że jedna opinia nie musi odzwierciedlać prawdy i wszystkich aspektów działalności szkoły.

Jeśli szukasz szkoły, która oferuje kompleksowe wykształcenie i umożliwia ci kontynuowanie nauki na wyższym poziomie, to Szkoła Podstawowa z Oddziałami Gimnazjalnymi w Twardogórze może być dobrym wyborem. Zalecamy zapoznanie się bliżej z ich ofertą edukacyjną i kontakt z nimi poprzez ich stronę WWW.

Recenzje dla Szkoła Podstawowa z Oddziałami Gimnazjalnymi

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Gimnazjalnymi - Twardogóra
Irys Bendyk
1/5

Boję się tam chodzić

Go up