Szkoła Podstawowa We Włosienicy - Włosienica

Adres: Józefa Suskiego 53, 32-642 Włosienica, Polska.

Specjalności: Szkoła podstawowa.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 3 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.7/5.

Lokalizacja Szkoła Podstawowa We Włosienicy

Szkoła Podstawowa We Włosienicy Józefa Suskiego 53, 32-642 Włosienica, Polska

Szkoła Podstawowa We Włosienicy to znana i ceniona placówka edukacyjna, dzięki swoim wybitnym osiągnięciom i zaangażowaniu w rozwój każdego ucznia. Szkoła znajduje się w Włosienicy, przy adresie Józefa Suskiego 53, 32-642 Włosienica, Polska. Posiada ona także dogodne połączenia komunikacyjne, dzięki czemu jest łatwo dostępna.

Szkoła Podstawowa We Włosienicy oferuje szeroki wachlarz usług i możliwości edukacyjnych, dzięki czemu każdy uczeń może znaleźć przedmiot lub zajęcie zgodne ze swoimi zainteresowaniami i zdolnościami. Specjalnością szkoły jest Szkoła podstawowa. W szkole istnieje możliwość rozwijania się w różnych dziedzinach i kierunkach edukacyjnych.

Pracownicy szkoły dbają o komfort i bezpieczeństwo swoich podopiecznych, co przejawia się m.in. w dostępności parkingów dla osób niepełnosprawnych oraz możliwości wejścia dla osób na wózkach. Szkoła Podstawowa We Włosienicy ma także pozytywne opinie i oceny ze strony uczniów i ich rodziców. Posiada ona trzy recenzje na Google My Business, a średnia ocena wynosi 3.7/5.

Jeśli szukasz miejsca, w którym Twoje dziecko może się rozwijać i rozwijać swoje talenty, to Szkoła Podstawowa We Włosienicy jest idealnym wyborem. Zapraszamy do kontaktu ze szkołą i uzyskania dodatkowych informacji na jej oficjalnej stronie internetowej.

Recenzje dla Szkoła Podstawowa We Włosienicy

Szkoła Podstawowa We Włosienicy - Włosienica
Jacek Płonka
1/5

Kiedy automaty Jasiek nas oszukał 1 gwiazdka

Szkoła Podstawowa We Włosienicy - Włosienica
Adam Gałgan
5/5

Szczurek 🙂 where is automaty

Szkoła Podstawowa We Włosienicy - Włosienica
Wojtek Filip
5/5

Go up