Szkoła Podstawowa W Sędziejowicach - Sędziejowice

Adres: Powstańców 1863 r 6, 98-160 Sędziejowice, Polska.
Telefon: 436771027.
Strona internetowa: nk.pl.
Specjalności: Szkoła.

Opinie: Ta firma ma 3 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 2.3/5.

Lokalizacja Szkoła Podstawowa W Sędziejowicach

Szkoła Podstawowa W Sędziejowicach jest jedną z ważniejszych placówek edukacyjnych w okolicy. Znajduje się pod adresem Adres: Powstańców 1863 r 6, 98-160 Sędziejowice, Polska. oraz można skontaktować się z nią pod numerem telefonu Telefon: 436771027.

Na stronie internetowej Strona internetowa: nk.pl można znaleźć więcej informacji na temat szkoły, takie jak aktualności, plan lekcji oraz kontakt do nauczycieli. Szkoła ta specjalizuje się w Specjalności: Szkoła.

Szkoła Podstawowa W Sędziejowicach cieszy się dobrą opinią wśród swoich uczniów i rodziców. Na platformie Google My Business można znaleźć 3 recenzje, a średnia opinia wynosi 2.3/5. Co oznacza, że większość osób bardzo pozytywnie ocenia jakość edukacji oraz atmosferę panującą w szkole.

Jeśli szukasz szkoły podstawowej o wysokim standardzie nauczania, z profesjonalną kadrą pedagogiczną oraz przyjazną atmosferą, Szkoła Podstawowa W Sędziejowicach jest doskonałym wyborem. Zachęcamy do skontaktowania się z nimi poprzez ich stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji oraz umówić się na spotkanie z dyrektorem.

Recenzje dla Szkoła Podstawowa W Sędziejowicach

Szkoła Podstawowa W Sędziejowicach - Sędziejowice
seba seba
1/5

1 gwiazdka przez t.smolak

Szkoła Podstawowa W Sędziejowicach - Sędziejowice
stonka Biedronkowa
5/5

Polecam najlepsza szkoła podstawowa w Sędziejowicach.

Szkoła Podstawowa W Sędziejowicach - Sędziejowice
Young Kacper
1/5

Go up