Szkoła Podstawowa w Porczynach - Porczyny

Adres: Porczyny 25, 99-200 Porczyny, Polska.
Telefon: 436784210.

Specjalności: Szkoła podstawowa.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 2 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.5/5.

Lokalizacja Szkoła Podstawowa w Porczynach

Szkoła Podstawowa w Porczynach to placówka edukacyjna zlokalizowana pod adresem Adres: Porczyny 25, 99-200 Porczyny, Polska. Posiada numer kontaktowy Telefon: 436784210 oraz specjalizuje się głównie w edukacji na poziomie podstawowym, jak wskazuje informacja o jej Specjalnościach: Szkoła podstawowa.

Jedną z ważnych informacji dla potencjalnych interesantów jest fakt, że na terenie placówki znajduje się Parking dostępny dla osób na wózkach, co może ułatwić dostępność dla osób z ograniczeniami ruchowymi.

Opinie na temat Szkoły Podstawowej w Porczynach są pozytywne, firma zbiera 2 recenzje na Google My Business, co daje średnią ocenę na poziomie Średnia opinia: 4.5/5. To świadczy o wysokim poziomie jakości świadczonych usług edukacyjnych.

Szkoła Podstawowa w Porczynach ma wiele do zaoferowania swoim uczniom. Dzięki swojej lokalizacji w Porczynach, jest łatwo dostępna dla mieszkańców okolicznych miejscowości. Jej wysoki standard nauczania oraz pozytywne opinie potwierdzają, że jest to miejsce godne uwagi dla rodziców poszukujących dobrej edukacji dla swoich dzieci.

Jeśli szukasz dla swojego dziecka placówki edukacyjnej, która oferuje wysoką jakość nauczania, dogodną lokalizację oraz pozytywne opinie, Szkoła Podstawowa w Porczynach może być idealnym wyborem. Zachęcamy do skontaktowania się z nimi poprzez ich stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej oraz zapisać swoje dziecko na rok szkolny.

Recenzje dla Szkoła Podstawowa w Porczynach

Szkoła Podstawowa w Porczynach - Porczyny
Patrycja Jędrzejczak
5/5

Szkoła Podstawowa w Porczynach - Porczyny
Mateusz Małecki
4/5

Go up