Szkoła Podstawowa w Krzeszowie - Krzeszów

Adres: Betlejemska 1, 58-405 Krzeszów, Polska.
Telefon: 757423318.
Strona internetowa: szkolawkrzeszowie.edupage.org.
Specjalności: Szkoła podstawowa.

Opinie: Ta firma ma 8 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.3/5.

Lokalizacja Szkoła Podstawowa w Krzeszowie

Szkoła Podstawowa w Krzeszowie to znana i ceniona placówka edukacyjna, której lokalizacja znajduje się w Betlejemska 1, 58-405 Krzeszów, Polska. Jeśli szukasz informacji na temat tej szkoły, to jesteś w dobrym miejscu

Szkoła Podstawowa w Krzeszowie to szkoła podstawowa, która oferuje wysoką jakość edukacji dla swoich uczniów. Jeśli chcesz skontaktować się z nią, możesz to zrobić poprzez numer telefonu 757423318 lub odwiedzając ich stronę internetową: szkolawkrzeszowie.edupage.org.

Szkoła ta specjalizuje się w edukacji podstawowej i oferuje szeroki zakres przedmiotów, aby pomóc swoim uczniom rozwijać umiejętności i pasje. Ich lokalizacja w Krzeszowie jest bardzo dogodna, co czyni ją dostępną dla wielu mieszkańców regionu.

Na stronie internetowej szkoły znajdziesz wszelkie niezbędne informacje, takie jak kontakt, harmonogram zajęć, informacje o nauczycielach i wiele więcej. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nie wahaj się zadawać ich poprzez kontakt e-mail lub numer telefonu.

Na Google My Business Szkoła Podstawowa w Krzeszowie ma 8 recenzji, a średnia ocena wynosi 4.3/5. To świadczy o wysokiej jakości edukacji i satysfakcji rodziców i uczniów.

Jeśli szukasz szkoły podstawowej w Krzeszowie, to Szkoła Podstawowa w Krzeszowie to wyborny wybór. Ich zaawansowane metody nauczania, zaangażowani nauczyciele i dogodna lokalizacja sprawiają, że jest to idealna szkoła dla twojego dziecka.

Nie zwlekaj dłużej i skontaktuj się z Szkołą Podstawową w Krzeszowie dzisiaj, aby uzyskać więcej informacji i rozpocząć proces zgłoszeniowy twojego dziecka. Odwiedź ich stronę internetową: szkolawkrzeszowie.edupage.org i zacznij dziś tworzyć lepsze przyszłości dla twoich dzieci.

Recenzje dla Szkoła Podstawowa w Krzeszowie

Szkoła Podstawowa w Krzeszowie - Krzeszów
Oliwia Śliwak
1/5

Idealna miejsce jak chcecie zniszczyc dziecku psychikę
Chodziłam do tej szkoly od 1 aż do połowy 7 klasy. Od zawsze nie byłam jakoś bardzo lubiana. Od małego byłam wyzywana że względu na mój wygląd i zainteresowania. Jednakże między 4 a 5 kl straciłam ważna dla mnie osobę przez co podupadłam na zdrowiu psychicznym. Niestety dla moich rówieśników to był jeszcze większy powód do wyśmiewania.Zawsze starałam się prosić o pomoc której oczywiście nie otrzymałam. Osoby które gnebily mnie miały tak zwane plecy np tate nauczyciela, ciocie dyryktorke itp
Ja takiej osoby nie miałam więc nie miałam co liczyć na pomoc tylko na to że zrobią ze mnie winna żeby chronić osoby które mają rodzinę w szkole. Zwracałam się o pomoc do wychowawczyni (Izabeli Michalskiej), pedagoga (Marzeny Bednarz) oraz to dyrektorek (Honoraty Klimczak oraz Violetty Pazdan). Nie wytrzymałam tego przez co zmieniłam szkołe na sp 2 w Kamiennej Górze która polecam każdemu. Piszę te opinie bo wiem że nie byłam i nie jestem jedyna.
I bardzo duża ilość osób miała podobna albo taka sama sytuacje co ja.
Mam jedynie nadzieję że panie oraz oprawcy zostaną za swoje czyny ukarani.
A wszystkie osoby które miały w tej szkole takie sytuacje niech nie zamiatają tego pod dywan bo dzięki temu może kolejne osoby nie będą gnebione

Szkoła Podstawowa w Krzeszowie - Krzeszów
Gradzer
5/5

Super szkoła, bardzo fajni nauczyciele, łatwo jest sie nauczyć pitagorasa i współrzędnych geograficznych, ta widza na pewno przyda sie nam w zyciu, bardzo smaczne jedzenie na stołówce, wszystkie kucharki bardzo miłe. W toaletach zawsze jest czysto i pachnie kwiatkami, drzwi sa wykonane z najlepszego drzewa na świcie.

Szkoła Podstawowa w Krzeszowie - Krzeszów
SP6MMM
5/5

Fajna i bardzo miła atmosfera, dyrektor bardzo ludzki. Drastyczna różnica na plus względem miejskich molochów. Sekretariat pracuje wzorowo. Naprawdę warto zapisać dziecko bez jakichkolwiek obaw.

Szkoła Podstawowa w Krzeszowie - Krzeszów
Shadow
5/5

Naprawdę cudowna szkoła godna polecenia, wszyscy są mili i bardzo sympatyczni szkoła jest świetnie zbudowana i zdatna do przemieszczania się z klasy do klasy, nigdzie nie robią się korki, jedzenie fantastyczne naprawdę palce lizać a kucharki przemiłe, pani dyrektor oraz wicedyrektor są bardzo ludzkie oraz również przemiłe mam nadzieję że szkoła będzie się bardzo dobrze rozwijać i chętnie jeszcze ją odwiedzę, polecam serdecznie 11/10.

Szkoła Podstawowa w Krzeszowie - Krzeszów
Viki Blaszaniak
5/5

Szkoła Podstawowa w Krzeszowie - Krzeszów
Kinia Kinia
5/5

Szkoła Podstawowa w Krzeszowie - Krzeszów
Michał Micek
3/5

Szkoła Podstawowa w Krzeszowie - Krzeszów
Ewelina Ramus
5/5

Go up