Szkoła Podstawowa w Bojanie - Bojano

Adres: Józefa Wybickiego 38, 84-207 Bojano, Polska.
Telefon: 586760385.
Strona internetowa: spbojano.pl.
Specjalności: Szkoła podstawowa, Szkoła.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 32 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 2.9/5.

Lokalizacja Szkoła Podstawowa w Bojanie

Szkoła Podstawowa w Bojanie to placówka edukacyjna znajdująca się w Bojanie, w Polsce. Znajduje się pod adresem: Adres: Józefa Wybickiego 38, 84-207 Bojano, Polska. Można się z nią skontaktować pod numerem telefonu: Telefon: 586760385.

Strona internetowa szkoły to: Strona internetowa: spbojano.pl. Szkoła specjalizuje się w nauczaniu na poziomie podstawowym, oferując szeroki zakres programów edukacyjnych. Oprócz tego, szkoła zapewnia Parking dostępny dla osób na wózkach oraz Wejście dostępne dla osób na wózkach, co podnosi komfort korzystania z placówki.

Opinie na temat Szkoły Podstawowej w Bojanie są zróżnicowane, z 32 recenzjami na Google My Business. Średnia ocena wynosi 2.9/5, co wskazuje na różnorodne doświadczenia osób korzystających z usług szkoły.

Szkoła Podstawowa w Bojanie jest doskonałym miejscem dla dzieci, które poszukują solidnego fundamentu edukacyjnego. Jej centralna lokalizacja w Bojanie sprawia, że jest łatwo dostępna dla mieszkańców miasta. Dzięki zróżnicowanym programom nauczania i dbałości o potrzeby uczniów, szkoła zapewnia wysoki poziom nauczania.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie Twoje dziecko będzie mogło rozwijać się i zdobywać wiedzę w przyjaznym środowisku, Szkoła Podstawowa w Bojanie jest idealnym wyborem. Zachęcamy do kontaktu poprzez stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji oraz umówić się na spotkanie z kadra pedagogiczną. Daj swojemu dziecku szansę na edukację na najwyższym poziomie

Recenzje dla Szkoła Podstawowa w Bojanie

Szkoła Podstawowa w Bojanie - Bojano
Maja Chojniak (Maya)
2/5

Od razu zaznaczam, że moja opinia jest subiektywna i bazuję na doświadczeniach z tej szkoły i obecnego liceum.
obecna dyrektorka próbuje szkołę ulepszać i zmieniać, tyle że ta placówka wciąż jest na strasznie niskim poziome, mówiąc łagodnie. Niektórzy (nie wszyscy) nauczyciele powinni przejść solidny kurs pracy z młodzieżą. Podejście typu bądź grzeczny albo uwaga lub minusowe punkty. A gdzie się podziała rozmowa i wyjaśnienie problemu? a wf u większości nauczycieli to rób co dusza zapragnie. W moim obecnym liceum bez ogródek powiedzieli nam, że chcą aby szkoła była dla nas czymś przyjemnym, więc będą robili wszystko żeby atmosfera była na bardzo dobrym poziomie. Wtedy zdałam sobie sprawę, że w mojej podstawówce nauczyciele, może robiąc to nieświadomie, w większości nawet tego nie próbowali. wręcz dawali odczucie, jakby tę pracę wykonywali od niechcenia. Nie wiem jak inni wychowawcy, ale moja klasa trafiła na osobę, która nie dawała poczucia że jest naszym wychowawcą. Na przerwach jak i w toalecie nie panuje fajna i przyjazna atmosfera. przynajmniej ja to tak odczuwam. Tak jak mówiłam, nie wszyscy nauczyciele tacy są, ale przykro się patrzy jak strasznie się w tej szkole traktuje obowiązek nauki. Zakuć, zdać, zapomnieć. Życzę tej szkole, żeby w przyszłości stała się naprawdę super placówką, która ma kształcić uczniów w sposób przyjemny.
A dwie gwiazdki daje tylko dla pani od polskiego, która w moim odczuciu jako jedna z nielicznych prowadziła kreatywne zajęcia, próbując nas nauczyć komunikacji.

Szkoła Podstawowa w Bojanie - Bojano
Katarzyna Juszkiewicz
1/5

Witam serdecznie
Chciałabym wyrazic swoj niesmak i zdziwienie przy ocenie kapeluszy na Dzień Sw Patryka
To miala byc praca kreatywna dziecka A "wspaniali nauczyciele z komisji" nagradzali wyroby RODZICOW NIE DZIECI !
TO PRZYKRE ZE TAK PODCHODZICIE PANSTWO DO KREATYWNOSCI DZIECI
To podobno jest wychowanie szkolene i uczenie dzieci samodzielnosci ?
No coz przykro sie parzy na takie podejscie przez Pedagogow

Szkoła Podstawowa w Bojanie - Bojano
Natalia W
1/5

Nauczyciele nie mili. Julka bąk pierdzi na lekcji matematyki. Uczniowie się duszą.

Szkoła Podstawowa w Bojanie - Bojano
Kornel Kapucha
1/5

Nie lubię tej szkoły. 3/4 nauczycieli nie umieją uczyć.

Szkoła Podstawowa w Bojanie - Bojano
Moje Konto
5/5

?

Szkoła Podstawowa w Bojanie - Bojano
Filip Hermann
1/5

Gdy mój marcelek poszedł do szkoły nie wrócił

Szkoła Podstawowa w Bojanie - Bojano
Erlana
1/5

Nauczyciele są nie mili nie polecam bo nie umią doradzić dziecku

Szkoła Podstawowa w Bojanie - Bojano
Piotr Gibas
4/5

Niektórzy nauczyciele są dziwni i ich głównym argumentem jest ,,uwaga -10"

Go up