Szkoła Podstawowa nr 8 - Wejherowo

Adres: Nanicka 22, 84-200 Wejherowo, Polska.
Telefon: 586721715.
Strona internetowa: osemka.edu.pl.
Specjalności: Szkoła podstawowa.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 64 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.8/5.

Lokalizacja Szkoła Podstawowa nr 8

Szkoła Podstawowa nr 8 to instytucja oświatowa zlokalizowana pod adresem Nanicka 22, 84-200 Wejherowo, Polska. Jest to szkoła podstawowa, która zapewnia kompleksową edukację dla uczniów w wieku szkolnym.

Szkoła Podstawowa nr 8 posiada numer telefonu: 586721715 oraz udostępnia swoją stronę internetową: osemka.edu.pl, gdzie można znaleźć więcej informacji o szkole, programie nauczania oraz wydarzeniach organizowanych przez placówkę.

Szkoła specjalizuje się w nauczaniu uczniów na poziomie podstawowym, oferując szeroki zakres zajęć edukacyjnych i dodatkowych. Dzięki dogodnej lokalizacji w Wejherowie, szkoła jest łatwo dostępna dla uczniów i ich rodziców. Ponadto, istnieje możliwość skorzystania z parkingu dostępnego dla osób na wózkach oraz wejścia przystosowanego dla osób z niepełnosprawnościami.

Opinie na temat Szkoły Podstawowej nr 8 są pozytywne, firma posiada aż 64 recenzje na Google My Business. Średnia opinia wynosi 3.8/5, co świadczy o wysokiej jakości świadczonych usług edukacyjnych.

Dla osób poszukujących solidnej edukacji dla swoich dzieci, Szkoła Podstawowa nr 8 w Wejherowie jest doskonałym wyborem. Z bogatym programem nauczania, opieką pedagogiczną oraz dogodną lokalizacją, placówka ta zapewnia kompleksową edukację na wysokim poziomie.

Jeśli szukasz miejsca, które zadba o rozwój twojego dziecka i zapewni mu solidne podstawy edukacyjne, skontaktuj się z Szkołą Podstawową nr 8 poprzez ich stronę internetową i umów się na spotkanie informacyjne. Twoje dziecko zasługuje na najlepsze warunki nauki, a Szkoła Podstawowa nr 8 może im to zapewnić.

Recenzje dla Szkoła Podstawowa nr 8

Szkoła Podstawowa nr 8 - Wejherowo
Weronika Malinowska
1/5

Hala sportowa przy szkole tragedia. Słupy konstrukcyjne przysłaniają widok ludzi siedzących na widowni. Toalety przy wejściu tragedia, brudno i wykończenie chyba z lat budowy, nie wspomnę o umywalce.

Szkoła Podstawowa nr 8 - Wejherowo
mastercih
5/5

Świetne miejsce, wiele sportów i zajęć pozalekcyjnych, boiska zewnętrzne, basen, jedyny problem z uwagi na duże zainteresowanie to mały parking. Zimą boisko do koszykówki zamienia się w lodowisko.

Szkoła Podstawowa nr 8 - Wejherowo
Jihwan
3/5

Ciężko ocenić tę szkołę jednoznacznie dobrze lub źle. Dużym plusem są dwie hale i trzy boiska zewnętrzne, stołówka z boskim jedzeniem i świetnymi kucharkami oraz spory basen. Niestety nie którzy nauczyciele nie są w stanie uczyć. Na dużej hali dalej przecieka dach a w zimę jest zimno. Jedna nauczycielka zwyzywała mnie i moją znajomą z klasy, pytała między innymi czy mamy zaświadczenie z psychiatryka o tym, że jesteśmy nienormalni. Jednak muszę wyróżnić panią Adamczyk, która jest najlepsza nauczycielką, jaką miałem. Kobieta z pasją, i wie co robić.

Szkoła Podstawowa nr 8 - Wejherowo
Barbara Obciągała
1/5

Seedzecznie nie polecam tej szkoły. W męskiej toalecie albo się napotka na bójke albo na palaczy e-papierosów

Szkoła Podstawowa nr 8 - Wejherowo
Sebian
1/5

Odkąd p. Czernewska (której nie pozdrawiam) zastąpiła p. Sildatke na stanowisku dyrektora tej szkoły, to miejsce zeszło na psy. Ta kobieta kompletnie nie radzi sobie z problemami, które tam istnieją. Nie zauważa nieprawidłowych zachowań nauczycieli, lekceważy problemy uczniów, niebezpieczeństwa czyhające na korytarzach "zamiata pod dywan" i do tego jeszcze permanentna inwigilacja w postaci identyfikatorów... Będąc 3 lata w tym miejscu w gimnazjum przeżyłem najgorsze lata swojego życia, z których naprawdę długo wychodziłem. Także drodzy przyszli rodzice, przy wyborze szkoły podstawowej w Wejherowie dla swoich pociech odradzam to miejsce...

Szkoła Podstawowa nr 8 - Wejherowo
Izabela Zawisza
1/5

Jedyne co wyciągnęłam z tej szkoły to depresja i chęć zabia się. Nie polecam nikomu tej "najlepszej szkoly"
Jestem absolwetka od 4 lat

Szkoła Podstawowa nr 8 - Wejherowo
MałoNajedzony Wilkołak
4/5

Mili nauczyciele, dobrze wyposażone sale lekcyjne, tylko czasami w zimę na sali gimnastycznej jest strasznie zimno.

Szkoła Podstawowa nr 8 - Wejherowo
by robak99
4/5

Szkoła jak Szkoła, swoje lata ma ? utrzymanie czystości było ok.

Go up