Szkoła Podstawowa nr 8 w Rumi - Rumia

Adres: Marii Rodziewiczówny 10, 84-230 Rumia, Polska.
Telefon: 586710790.
Strona internetowa: sp8.rumia.edu.pl.
Specjalności: Szkoła.

Opinie: Ta firma ma 21 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.6/5.

Lokalizacja Szkoła Podstawowa nr 8 w Rumi

Szkoła Podstawowa nr 8 w Rumi znajduje się pod adresem Marii Rodziewiczówny 10, 84-230 Rumia, Polska. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 586710790. Szkoła ma swoją stronę internetową: sp8.rumia.edu.pl. Specjalizuje się w edukacji podstawowej. Posiada 21 recenzji na Google My Business, a średnia ocen wynosi 3.6/5.

Szkoła Podstawowa nr 8 w Rumi to placówka edukacyjna, która oferuje wysokiej jakości naukę dla uczniów w wieku szkolnym. Położona w malowniczej Rumii, jest łatwo dostępna zarówno dla mieszkańców miasta, jak i okolicznych miejscowości. Szkoła podstawowa nr 8 w Rumi cieszy się dobrą reputacją wśród rodziców i uczniów, co potwierdzają opinie na platformie Google My Business. Dzięki indywidualnemu podejściu do uczniów, doskonałej kadrze pedagogicznej oraz nowoczesnym metodom nauczania, szkoła zapewnia optymalne warunki do rozwoju intelektualnego i społecznego swoich podopiecznych.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie Twoje dziecko będzie mogło rozwijać swoje umiejętności, zdobywać wiedzę i rozwijać pasje, to Szkoła Podstawowa nr 8 w Rumi jest doskonałym wyborem. Z bogatym programem nauczania, różnorodnymi zajęciami dodatkowymi oraz zaangażowaną społecznością szkolną, zapewnia kompleksowe wsparcie dla rozwoju uczniów.

Jeśli chcesz zapewnić swojemu dziecku solidne podstawy edukacyjne w przyjaznej atmosferze, skontaktuj się z Szkołą Podstawową nr 8 w Rumi już dziś poprzez ich stronę internetową. Zachęcamy do odwiedzenia ich strony, aby uzyskać więcej informacji i zapisać dziecko na rok szkolny.

Recenzje dla Szkoła Podstawowa nr 8 w Rumi

Szkoła Podstawowa nr 8 w Rumi - Rumia
Piotr Kopciewicz
5/5

Bardzo fajna szkoła. Wiele ciekawych projektów edukacyjnych i kulturalnych. A co najważniejsze... szkoła nie jest dużą placówką, co pomaga podejść do różnych trudności indywidulanie. To rzadkość!

Szkoła Podstawowa nr 8 w Rumi - Rumia
Matix
2/5

Nauczyciele w miarę git, Pozdrawiam panią od Niemca, ale ludzie będący w tej szkole i infrastruktura tego budynku to dramat

Szkoła Podstawowa nr 8 w Rumi - Rumia
Capibara Mochi
1/5

uczniowie patola niektórzy nauczyciele ponad prawem (tym bardziej pani Helak)

Szkoła Podstawowa nr 8 w Rumi - Rumia
Paweł J
2/5

Zerówka niestety jest tu słaba. Jedna z nauczycielek - pani Asia jest absolutnie wspaniała, ale niestety to koniec plusów. Drugiej nauczycielki nigdy nie ma, a dyrekcja nie raczy zrobić z tym nic. Dodatkowo przez długi czas brakowało nauczyciela wspomagającego, dla potrzebujących dzieci i znów brak reakcji dyrekcji. Nie wiem jak dzieci mają być w ten sposób przygotowane do pójścia do szkoły.

Szkoła Podstawowa nr 8 w Rumi - Rumia
Artur G.
5/5

Dużo się w SP nr 8 dzieje na plus i na tak;

Szkoła Podstawowa nr 8 w Rumi - Rumia
Nna Tsu
1/5

W szkole w damskiej toalecie jest pleśń na klamkach i nie tylko, do tego wodopxj nie działa więc podczas wf trzeba pić kranówkę.

Szkoła Podstawowa nr 8 w Rumi - Rumia
Grvs _
5/5

Super absolwent MM

Szkoła Podstawowa nr 8 w Rumi - Rumia
Ala Alutka
5/5

super szkoła kocham? mister piter najlepszy teacher ❤️ pani burczyk jest super!!!

Go up