Szkoła Podstawowa nr 6 im. Orła Białego - Szczytno

Adres: Bohaterów Września 1939 2, 12-100 Szczytno, Polska.
Telefon: 896760910.
Strona internetowa: sp6.miastoszczytno.pl.
Specjalności: Szkoła podstawowa.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 38 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 2.7/5.

Lokalizacja Szkoła Podstawowa nr 6 im. Orła Białego

Szkoła Podstawowa nr 6 im. Orła Białego to jedna z renomowanych szkół podstawowych w Szczytnie. Znajduje się pod adresem Bohaterów Września 1939 2, 12-100 Szczytno, Polska. Szkoła oferuje solidne podstawy edukacyjne dla uczniów, a jednocześnie kładzie duży nacisk na rozwój osobisty i umiejętności społeczne.

Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 896760910. Szkoła posiada także swoją stronę internetową, na której można znaleźć więcej informacji: sp6.miastoszczytno.pl.

Jako Specjalności, Szkoła Podstawowa nr 6 skupia się głównie na edukacji na poziomie podstawowym, zapewniając uczniom solidne przygotowanie do dalszej nauki.

Inne ważne informacje to fakt, że na terenie szkoły dostępny jest Parking dla osób na wózkach, co sprawia, że placówka jest bardziej przyjazna dla osób z ograniczeniami ruchowymi.

Opinie na temat tej szkoły są zróżnicowane, ale warto zauważyć, że ma ona 38 recenzji na Google My Business, a średnia ocena wynosi 2.7/5. Każda opinia jest ważna, więc zalecamy zapoznanie się z nimi przed podjęciem decyzji.

Jeśli szukasz solidnej szkoły podstawowej dla swojego dziecka w Szczytnie, Szkoła Podstawowa nr 6 im. Orła Białego może być doskonałym wyborem. Zachęcamy do skontaktowania się z nimi poprzez ich stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji i umówić się na spotkanie rekrutacyjne.

Recenzje dla Szkoła Podstawowa nr 6 im. Orła Białego

Szkoła Podstawowa nr 6 im. Orła Białego - Szczytno
wortex
3/5

Jestem dawnym uczniem tej szkoły, sprzed 8 lat i tak, wiem że się dużo od tego czasu zmieniło, ale wciąż myślę że mam coś do powiedzenia. Ogólnie uważam, że ta szkoła jest jedną z lepszych w mieście, jeśli chodzi o poziom nauczania, bo jest dość wysoki. Fakt faktem, niektórzy nauczyciele uczą lepiej niż inni (ja miałem szczęście trafiać na tych lepszych niż gorszych). To o czym mówię może być już nie aktualne, część nauczycieli poodchodziła, nie wiem czy pedagog się zmienił, ale na pewno spora część kadry jest inna. Więc wymieniając:
Pani Gruszka: Ulubiona nauczycielka Angielskiego i człowiek który uczy z pasją. Każdy przychodził na jej lekcje szczęśliwy i wychodził szczęśliwszy.
Pani od matematyki (nie pamiętam nazwiska): Całkiem miła nauczycielka w razie czego pomagała zrozumieć temat, jeśli ktoś miał z tym problem i stawiała plusy za pomoc w dekorowaniu sali.
Pan Alfred Bugaj: O boże, chyba najlepszy nauczyciel historii jakiego spotkałem. Super osoba, świetnie opowiada i potrafi zainteresować ucznia tematem. No, może nie każdym ale większość lekcji była ciekawa. Jedyne co, to Pan Bugaj był dość surowym nauczycielem.
Pani od Polskiego: A więc kiedy ja chodziłem uczyły mnie 2 nauczycielki:
Ś.W. Pani Jabłonowska, która miała uczulenie na kredę, mówiła głośno (problemy ze słuchem) i zawsze opowiadała o kotach. Super nauczycielka, bardzo miła osoba.
Pani Justyna (z jakiegoś powodu nie pamiętam nazwiska): Super nauczycielka, zainspirowana przedmiotem i potrafiła ucznia tą inspiracją zarazić. Chyba pierwszy nauczyciel polskiego którego spotkałem z którym można porozmawiać o twórczości H.P. Lovecrafta.
Pani Jola Saj: Super nauczycielka młodszych klas. Zawsze pomogła, zawsze wsparła.
Pani Drężek (za moich czasów nauczycielka informatyki, teraz z tego co wiem dyrektorka): Jedna z lepszych nauczycielek. Jej lekcje były ciekawsze i przedstawiały ciekawe rzeczy, często z poza podstawy programowej.
Pani Pedagog (nie wiem jak się nazywa i nie chce wiedzieć):
Ten człowiek nie powinien uczyć, a już zwłaszcza pracować w szkole. Kobieta która dosłownie zaraz po tym jak została poproszona przez rodziców jednego z uczniów o nie mówienie o czymś, od razu pobiegła i powiedziała całej klasie, że mają go przez to inaczej traktować.
Pani od Plastyki (też nie pamiętam nazwiska): Super nauczycielka, która chwaliła każdego ucznia i stawiała 6 za każdą pracę którą się zrobiło w domu i przyniosło do szkoły żeby pokazać.

A tutaj największe zalety szkoły:
Stołówka, na której zawsze było smacznie i w miarę tanio, a zupy były darmowe (za drugie danie płaciło się około 80 zł miesięcznie)
Wielkość: Szkoła jest duża, podzielona na 3 skrzydła. To dla klas 1-3 i to takie dla pozostałych klas, więc małe dzieci są w miarę oddzielone od starszych.
Duża szatnia: Co dość mocno nie spotykane, w tej szkole każdy uczeń ma własną szafkę i kluczyk do niej a nie boxy, czy pomieszczenie, gdzie można odstawić ubranie.
Okazjonalne imprezy dla uczniów
Kiermasz podręczników, gdzie można przyjść, postawić swoje podręczniki na stole
Świetlica dobrze wyposarzona w planszówki i zawsze otwarta

największe wady tej szkoły:
Przez wielkość szkoły. często po przejściu z jednej sali do drugiej nie starcza już czasu aby zjeść, czy skoczyć do łazienki
Łazienki są brudne i stare, do tego często nie ma w nich papieru toaletowego (przynajmniej tak było za moich czasów)
Kto normalny buduje szkołę i nie stawia przy niej dużego parkingu, a następnie wszystkie pierwsze drugie i trzecie klasy ustawia na tą samą godzinę. Ile razy widziałem że ludzie nie mieli gdzie zaparkować. Na szczęście mieszkałem dwa bloki dalej.
Absolutny zakaz korzystania z telefonów przez uczniów. I to tak na poważnie. Nie zadzwonisz do rodzica, bo ci telefon nauczyciel zabierze i rodziców wezwie.

Przypomnę tylko, że nie byłem w tej szkole od 8 lat, więc nie wiem jak to wygląda w tym momencie. Chętnie usłyszę co się zmieniło, a co nie.
Dziękuję za uwagę.

Szkoła Podstawowa nr 6 im. Orła Białego - Szczytno
Mucha Mięsna Tech
1/5

Nie polecam w bibliotece każą oglądać jakieś kupsko 3+
Fallout lepszy

W stołówce trują kible zalane mlekiem i brak papieru swiatła i mydła

Szkoła Podstawowa nr 6 im. Orła Białego - Szczytno
Śmiglo Lubie dzieci
1/5

Patologia. Jeśli nie jarasz blantow to powodzenia w przetrwaniu twojej psychiki

Szkoła Podstawowa nr 6 im. Orła Białego - Szczytno
Хрюндель
4/5

Szkoła nie jest zła. Osobiście dla mnie jest ok . ¯⁠\⁠_⁠(⁠ツ⁠)⁠_⁠/⁠¯

Szkoła Podstawowa nr 6 im. Orła Białego - Szczytno
Karolina Wądołowska
5/5

Widać,że szkoła dba o bezpieczeństwo dzieci.Miłe panie pracujące na świetlicy.

Szkoła Podstawowa nr 6 im. Orła Białego - Szczytno
Rafi Mur
2/5

Nie jest zbyt ciekawie. Nie dość że sklepik usunęli to jeszcze nauczyciele są nie za mili (nie wszyscy ale zdecydowana większość). Nie polecam

Szkoła Podstawowa nr 6 im. Orła Białego - Szczytno
igorski ???
1/5

panie od świetlicy są niemiłe i się drą za nic nie polecam tej szkoly

Szkoła Podstawowa nr 6 im. Orła Białego - Szczytno
Justyna Maluchnik
5/5

Najlepsza szkoła podstawowa jaką do tej pory poznałam. Super kadra, Super podejście do ucznia i rodzuca. Bezpieczeństwo o uczniów na wysokim poziomie.

Go up