Szkoła Podstawowa nr 6. Budynek A - Świnoujście

Adres: Stanisława Staszica 17, 72-600 Świnoujście, Polska.
Telefon: 913213707.
Strona internetowa: szkolasp6.pl.
Specjalności: Szkoła podstawowa.

Opinie: Ta firma ma 22 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.1/5.

Lokalizacja Szkoła Podstawowa nr 6. Budynek A

Szkoła Podstawowa nr 6. Budynek A znajduje się pod adresem Stanisława Staszica 17, 72-600 Świnoujście, Polska. Jest to placówka edukacyjna specjalizująca się w szkoleniu uczniów na poziomie szkoły podstawowej. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu: 913213707.

Na stronie internetowej szkolasp6.pl można znaleźć więcej informacji na temat szkoły oraz jej oferty edukacyjnej. Szkoła Podstawowa nr 6. Budynek A cieszy się dobrą reputacją, posiadając 22 recenzje na Google My Business, z średnią oceną 3.1/5.

Charakterystyczne dla tej szkoły są jej wysokie standardy nauczania, zaangażowana kadra pedagogiczna oraz nowoczesne metody dydaktyczne. Położenie w malowniczym Świnoujściu dodaje uroku edukacji w tym miejscu, otaczając uczniów piękną przyrodą i inspirującymi widokami.

Dla osoby poszukującej informacji o Szkole Podstawowej nr 6. Budynek A, warto zapoznać się z ich stroną internetową, gdzie można znaleźć szczegółowe informacje na temat programów nauczania, wydarzeń szkolnych oraz kontaktu z placówką. Znajdując się w pięknej okolicy Świnoujścia, szkoła oferuje nie tylko wysokiej jakości edukację, ale także przyjazne i pomocne środowisko dla rozwoju uczniów.

W celu uzyskania dodatkowych informacji oraz zapisania się do Szkoły Podstawowej nr 6. Budynek A, warto skontaktować się bezpośrednio poprzez ich stronę internetową. Zachęcamy do odwiedzenia szkolasp6.pl i odkrycia, dlaczego ta placówka edukacyjna cieszy się tak dobrą opinią wśród rodziców i uczniów.

Recenzje dla Szkoła Podstawowa nr 6. Budynek A

Szkoła Podstawowa nr 6. Budynek A - Świnoujście
Helena Wojtycza
1/5

Co prawda skończyłam te szkołę ponad 13 lat temu, ale dalej zostaje mi w pamięci jako najgorsza szkoła w jakiej byłam.
Dyrekcja, nauczyciele, wszyscy udawali, że nie widzą aktów przemocy, dręczenia ze strony innych uczniów. Ba, przerzucali winę na ofiary. Pomoc ze strony dyrekcji nie istniała.
Najbardziej w pamięć zapadł mi WFista, oby już nie uczył. Gdy zgłosiłam mu, że nie mam stroju i nie mogę ćwiczyć to kazał mi się rozebrać z spódniczki i ćwiczyć w samych rajstopach, które prześwitywały bieliznę. To, że czułam się upokorzona to jak nic nie powiedzieć. Dyrekcja zamykająca oczy to był standard. Nie wiem jak jest teraz i mnie to nie obchodzi. Powiem tyle, że cała kadra się w te 13 lat nie zmieniła

Szkoła Podstawowa nr 6. Budynek A - Świnoujście
Lui L
3/5

Jeśli chodzi o wyposażenie to 4/5 , za to jeśli chodzi o dyrekcje i kadre nauczycielską to 3/5 , a podejście do ucznia 2/5 . Dzieci z problemami i takie,które mają swoje zdanie są traktowane jak zło konieczne, a nauczycieli z powołania można policzyć na palcach..Szkoła przymyka też często oczy na huligaństwo i przemoc ze strony starszych uczniów, zwłaszcza w budynku B

Szkoła Podstawowa nr 6. Budynek A - Świnoujście
Piotrek Porzeczka
1/5

Najgorsza szkoła, tylko Pani Basia i Pani T. Ania najlepsze

Szkoła Podstawowa nr 6. Budynek A - Świnoujście
Michał Domagała
1/5

Nie wiem kto zatrudnił tych nauczycieli. Nie szanują uczniów i nie potrzafią zapewnić dzieciom bezpieczeństwa w szkole. Wszędzie tam huligaństwo i patologia. Jedyne co wyniosłem z tej szkoły to PTSD i niechęć do nauki. Tyczy się to zarówno budynku A i B. Bogu dziękuję, że nigdy nie będę musiał tam wrócić. Nikomu nie polecam tej szkoły i trzymam się trzymać z daleka od tego miejsca.

Szkoła Podstawowa nr 6. Budynek A - Świnoujście
Mariusz Karwel
4/5

Jak każda buda nie ma szkoły bez wad w każdej coś jest co będzie nie pasowało komuś czy to SP czy LO czy też inna jak również i praca nie pasuje co niektórym więc niech się zastanowią poco żyją. Dla mnie jest ok. uczęszcza już 2-gie pokolenie.

Szkoła Podstawowa nr 6. Budynek A - Świnoujście
Leno
1/5

Faworyzują dziewczyn!

Szkoła Podstawowa nr 6. Budynek A - Świnoujście
Zuzanna Buzikowska
4/5

Młodszy synek tam chodzi i nie mamy z mężem większych zastrzeżeń.

Szkoła Podstawowa nr 6. Budynek A - Świnoujście
INDIANA JONES Z M20
5/5

fajna szkółka :DD

Go up