Szkoła podstawowa nr 58 w Lublinie - Lublin

Adres: Berylowa 7, 20-582 Lublin, Polska.
Telefon: 814664800.
Strona internetowa: sp58.lublin.eu.
Specjalności: Szkoła.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 45 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 2.9/5.

Lokalizacja Szkoła podstawowa nr 58 w Lublinie

Szkoła podstawowa nr 58 w Lublinie znajduje się pod adresem Berylowa 7, 20-582 Lublin, Polska. Można się z nią skontaktować pod numerem telefonu: 814664800. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej: sp58.lublin.eu.

Szkoła podstawowa nr 58 w Lublinie specjalizuje się w edukacji na poziomie podstawowym. Jest to placówka o ugruntowanej pozycji w środowisku edukacyjnym, posiadająca bogate doświadczenie w nauczaniu dzieci i młodzieży.

Oprócz standardowej działalności edukacyjnej, szkoła oferuje również dodatkowe udogodnienia dla swoich uczniów oraz ich rodzin. Na terenie placówki dostępny jest parking dla osób na wózkach, a także wejście przystosowane dla osób z niepełnosprawnościami.

Szkoła podstawowa nr 58 w Lublinie cieszy się dobrą opinią wśród swoich klientów. Zdobyła aż 45 recenzji na Google My Business, a średnia ocen wynosi 2.9/5. To potwierdza wysoką jakość świadczonych usług oraz zaangażowanie personelu w proces nauczania.

Jeśli szukasz miejsca edukacji dla swojego dziecka, Szkoła podstawowa nr 58 w Lublinie jest doskonałym wyborem. Dzięki swojej renomie, specjalizacji oraz dodatkowym udogodnieniom, zapewni dziecku wszechstronny rozwój i komfortowe warunki nauki.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ofercie edukacyjnej oraz działalności Szkoły podstawowej nr 58 w Lublinie, zachęcamy do odwiedzenia ich strony internetowej i skontaktowania się z nimi. Nie wahaj się, sprawdź je już teraz!

Recenzje dla Szkoła podstawowa nr 58 w Lublinie

Szkoła podstawowa nr 58 w Lublinie - Lublin
Kornel Nowak
1/5

tak daje 3 gwiazdki bo nie dali dzwonka jako skibidi toilet oraz nie dali bibli 2 z skibidi toiletem

Szkoła podstawowa nr 58 w Lublinie - Lublin
Magda Magda
2/5

Nie zapisujcie tu dzieci, ta szkoła to niesmieszny zart. Nauczyciele git, ale uczniowie to masakra

Szkoła podstawowa nr 58 w Lublinie - Lublin
Milena F
4/5

Fajna szkoła chodzę do niej ale nie ma papieru niby najbogatsza ale nie mam papieru i jestem małymi bo o 18:00 18:00 akrobatyka w tej szkole

Szkoła podstawowa nr 58 w Lublinie - Lublin
Ilona Maj-Sierpowska
5/5

Moje dzieci chodzą do tej szkoły i zarówno ja jak i one jesteśmy bardzo zadowoleni, szkoła bardzo nowoczesna, szkoda, że nie ma na razie boiska ale Pan dyrektor robi wszystko aby to się zmieniło; nauczyciele wymagający zarówno od siebie jak i od uczniów, zaangażowani i chcący zarazić dzieci swoją pasją, zwłaszcza w starszych klasach organizowane są praktycznie z każdego przedmiotu kółka przedmiotowe tak aby każdy mógł rozwijać się w wybranym przez siebie przedmiocie, moja córka zachwycona Panią od biologii- która jest wielką pasjonatką swojego przedmiotu; prawdą jest że w tej szkole nie dostaje się dobrych ocen za nic- trzeba się uczyć ale chyba o to powinno chodzić aby poziom był wysoki bo przecież wtedy łatwiej dzieciom będzie zdać egzaminy ósmoklasisty; będąc w radzie rodziców miałam okazję uczestniczyć w wielu rozmowach z dyrekcją i uważam, że dyrektor jest bardzo kontaktowy i zawsze kieruje się dobrem ucznia

Szkoła podstawowa nr 58 w Lublinie - Lublin
Konto Dovinted
2/5

Ta szkoła to tragedia!! Zrujnowali mi psychikę i moje marzenia. Pani od geografii myśli, że jej przedmiot jest chyba najważniejszy tak samo jak pani od biologii, pani od biologii cały czas rzuca jakieś suche zarty i myśli że jest cool. Jedynie pani od muzyki, pani od polskiego (K.M) i pan od techniki są super. Woźne z -1 i 2 piętra są super a z 0 to jak za karę. Pielegniarka super mega miła i pomocna. Nie polecam szkoły jeśli macie słabą psyche. Cieszę się że skończyłem tą szkołę i nie polecam.

Szkoła podstawowa nr 58 w Lublinie - Lublin
Paulina Pastuszak
5/5

Szkoła bardzo nowoczesna i przyjazna. Moje dwie córki bardzo chętnie uczęszczają do tej szkoły. Owszem poziom wysoki a nauczyciele wymagający ale stosują różnorodne metody nauczania co aktywizuje uczniów do efektywnej pracy. W szkole prowadzone są wszelkiego rodzaju kółka przedmiotowe tak aby każdy mógł się bardziej rozwijać. Starsza córka bardzo chętnie uczęszcza na dodatkowe zajęcia Cambridge oraz kółko biologiczne. Pani Monika z biologii z ogromną wiedzą i pasją, wykazuje bardzo duże zaangażowanie w przekazywanie wiedzy swoim uczniom. Dyrektor kontaktowy i zaangażowany w sprawy uczniów i szkoły. Szczerze polecam.

Szkoła podstawowa nr 58 w Lublinie - Lublin
Anonim
3/5

Świetnie wyposażona w technologię (a ręczników papierowych i mydła brak?) nauczyciele dobrze uczą ale niektórzy nie mają poszanowania dla ucznia... (Np. Kilka osób z klasy popłakało się podczas muzyki.. pani i tak kazała im śpiewać wesołą piosenkę.. aż mi chciało się płakać na ten widok) obiady są bardzo dobre. Wszystkie intensywne sprawy są zamiatane pod dywan... Niestety nawet tego nie rozumiem ale nie można używać telefonu na PRZERWIE co jest po prostu złe... Oraz jest kilka naprawdę denerwujących problemów o których architekt(ka) nie pomyślał(a)... Np. Szatnia męska jest przy toalecie damskiej i na odwrót.Są też bardzo małe korytarze gdzie często NIE DA SIĘ PRZEJŚĆ, przez to już nie raz się spóźniłem... JEST NAWET KLATKA SCHODOWA ALE NIE ZGADNIECIE TYLKO DLA NAUCZYCIELI!! Również są tu bardzo szorstkie ściany przez które łatwo przeciąć sobie skórę... Placówka piękna na zewnątrz ale w środku jest słabo.. Nonstop słyszę okropne wulgaryzmy na stołówce (która swoją drogą jest za mała). Daje 3 gwiazdki z 3 powodów. 1.Dobre wyposażenie 2.Świetne obiady 3.Kilka cudownych nauczycieli i pedagogów którzy bardzo mnie wspierają. Szkoła jest pół na pół ale mam nadzieję że to się zmieni. ♥️Miłego dnia i dziękuje za wyczytanie mojej opinii.? (za jakiekolwiek błedy przepraszam)

Szkoła podstawowa nr 58 w Lublinie - Lublin
duduś
1/5

Tragedia słaba szkoła syf dużo lepsza szkoła obok to sp 51

Go up