Szkoła Podstawowa nr 3 im. św. Stanisława Kostki - Lipnica Wielka

Adres: 825, 34-483 Lipnica Wielka, Polska.
Telefon: 182634537.
Strona internetowa: sp3lipnicawielka.pl.
Specjalności: Szkoła podstawowa.

Opinie: Ta firma ma 1 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Szkoła Podstawowa nr 3 im. św. Stanisława Kostki

Szkoła Podstawowa nr 3 im. św. Stanisława Kostki w Lipnicy Wielkiej to znakomita szkoła podstawowa, której lokalizacja znajduje się w samym sercu tego idyllicznego miasteczka.

Adres tej szkoły to 825, 34-483 Lipnica Wielka, Polska. Jeśli potrzebujesz skontaktować się z nimi, poproszę o zadzwonienie pod numer 182634537. Ich strona internetowa sp3lipnicawielka.pl jest pełna przydatnych informacji o szkole.

Ta szkoła podstawowa specjalizuje się w edukacji ogólnej na poziomie szkoły podstawowej. Ich zadaniem jest zapewnienie wszechstronnego rozwoju uczniów, kształtując ich umysły i umiejętności, aby byli przygotowani do dalszej nauki i życia w społeczeństwie.

Szkoła Podstawowa nr 3 im. św. Stanisława Kostki cieszy się pozytywnymi opiniami. Na przykład, na Google My Business ma ona 1 recenzję i średnia ocena wynosi 5/5. To doskonały wskaźnik jakości edukacji i opieki, którą oferuje ta szkoła.

Jeśli szukasz doskonałej szkoły podstawowej dla swojego dziecka, zalecamy serdecznie Szkołę Podstawową nr 3 im. św. Stanisława Kostki w Lipnicy Wielkiej. Ich lokalizacja, specjalności i pozytywne opinie czynią ją idealnym wyborem dla rodziców, którzy pragną zapewnić swoim dzieciom najlepszą edukację. Skorzystaj z ich strony internetowej, aby uzyskać więcej informacji i skontaktuj się z nimi, aby rozmawiać o możliwościach rejestracji swojego dziecka.

Recenzje dla Szkoła Podstawowa nr 3 im. św. Stanisława Kostki

Szkoła Podstawowa nr 3 im. św. Stanisława Kostki - Lipnica Wielka
Szymon Gąbarczyk
5/5

Go up