Szkoła Podstawowa Nr 29 - Rzeszów

Adres: Partyzantów 10A, 35-234 Rzeszów, Polska.
Telefon: 177482770.
Strona internetowa: sp29.resman.pl.
Specjalności: Szkoła podstawowa.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 25 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.8/5.

Lokalizacja Szkoła Podstawowa Nr 29

Recenzje dla Szkoła Podstawowa Nr 29

Szkoła Podstawowa Nr 29 - Rzeszów
Wiktoria
1/5

Jeśli komuś zależy na swoim dziecku totalnie odradzam tą szkołę. Większość nauczycieli to totalny brak człowieczeństwa. Pani wicedyrektor, która była prze miła na dniach otwartych na lekcjach doprowadzała uczniów do łez dosłownie ich wyśmiewając. Pani z historii natomiast K. L. potrafiła znęcać się psychicznie nad uczniami podczas lekcji mówiąc na forum klasy słowa, które pamiętam do dziś, a minęło 4 lata. Dyrektor oczywiście nie robił sobie z tego absolutnie nic. Lecz to wciąż nie finał określający to patologiczne miejsce. Na lekcji języka angielskiego POWTARZAM NA LEKCJI koleżanka z ławki złamała mi palca. Była rozprawa sądowa itd... nauczyciel oczywiście zero kary, a uczennica która dokonała czynu jakby nigdy nic uczęszczała do szkoły po sytuacji. Dyrektor po raz 2 pokazał jak traktuje uczniów i dba o ich bezpieczeństwo. Natomiast bardzo pozdrawiam Panią Szelicką, która jako jedyna dawała mi wsparcie i próbowała jako wychowawca wesprzeć i pomóc. Dodam jeszcze cytat Sędzi, który powiedziała podczas rozprawy sądowej ''ta szkoła to patola''. Myślę, że to dużo pokazuje. Jeszcze raz polecam omijać szerokim łukiem.

Szkoła Podstawowa Nr 29 - Rzeszów
Krisulo
5/5

Za czasów gimnazjum było to świetne miejsce, dobry poziom nauczania.
Pozdrawiam panie od biologii i historii, dobrze wspominam ich lekcje.

Pani dyrektor miała zawsze dobry kontakt z uczniami. Ani wcześniej, ani później nie spotkałem tak zaangażowanej osoby.
Budynek zadbany i czysty. Reszta kadry również bardzo pozytywna.

Szkoła Podstawowa Nr 29 - Rzeszów
Anna Kalandyk
5/5

Byłam tam dziś bo był dzień otwarty szkoły . Pewnie zastanawiasz się czemu napisałam szkoły? Napisałam szkoły bo z gimnazjum nr.10 robią szkołe podstawową nr.29! Nauczyciele wydają się mili ?

Szkoła Podstawowa Nr 29 - Rzeszów
Martyna Brezden
1/5

Szkoła tragedia. Nauczyciele jeszcze gorsi, potrafią uwziąść się na jednego ucznia z głupich przyczyn i męczyć go przez rok. Strach rozmawiać z nauczycielami, nic nie zatrzymują dla siebie nawet jak się prosi o dyskrecje. Nauczyciele czepiają się rzeczy które według regulaminu są w porządku, każdy nauczyciel ma swój regulamin który układa sobie pod siebie, a jeśli się go nie przestrzega, to są wstawiane bezpodstawne uwagi. Gdy zaczynałam uczęszczać do tej szkoły całkiem inaczej zachowywali sie nauczyciele, wszystko wydawało się super. Jedyna fajna osoba w tej szkole to pani sprzątająca. Naprawde nie polecam tej szkoły.

Szkoła Podstawowa Nr 29 - Rzeszów
kla.udiaaa Klaudia
1/5

Niestety muszę skrytykować tą szkołę, chodziłam do niej i tragedia. Nauczyciele chamsy pytają jedną osobę przez miesiąc, następnie sekretariat to niczym chamy nie można liczyć na to żeby zadzwonić albo się czegoś zapytać od razu wyjeżdżają z chamskimi odzywkami np. proszę przeczytać sobie regulamin a nie teraz się dopytywać i mi zawracać głowę, to nie było jedyny raz, obiady są obrzydliwe, kiedyś była ryba, ok zjadłam ją i co dostałam biegunki i nie mogłam chodzić do szkoły przez miesiąc. Uczniowie w szkole dokuczają są chamsy przeżywają młodszych, nauczycielka matematyki znęca się. Nie polecam i od radzam tą szkołę. Nigdy wrzyciu!!!!!!!!!!!!

Szkoła Podstawowa Nr 29 - Rzeszów
Kacper G
5/5

Super szkoła, najlepszym naucielem wedlog mojej córki jest jej wychowawczyni. Budynki w stanie bardzo dobrym, łazienki w stanie średnim. Czasami brakuje papieru.

Szkoła Podstawowa Nr 29 - Rzeszów
Dom H
4/5

Fajna szkoła polecam wiele się nauczyłem ale pani z chemii taka se

Szkoła Podstawowa Nr 29 - Rzeszów
Patrycja Frączek
1/5

Nie można w żadnej sprawie zadzwonić do sekretariatu. Pani sekretarka siedzi tam jak za karę, wyżywa się na dzwoniących. Nie polecam.

Go up