Szkoła Podstawowa nr 2 w Plewiskach - Plewiska

Adres: Profesora Wacława Strażewicza 1, 62-064 Plewiska, Polska.

Strona internetowa: sp2plewiska.edu.pl.
Specjalności: Szkoła podstawowa.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 60 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.3/5.

Lokalizacja Szkoła Podstawowa nr 2 w Plewiskach

Szkoła Podstawowa nr 2 w Plewiskach Profesora Wacława Strażewicza 1, 62-064 Plewiska, Polska

Szkoła Podstawowa nr 2 w Plewiskach jest jedną z wiodących placówek edukacyjnych w regionie. Znajduje się pod adresem Profesora Wacława Strażewicza 1, 62-064 Plewiska, Polska. Jest to szkoła podstawowa, która oferuje szeroki zakres programów nauczania, dostosowanych do potrzeb uczniów w różnym wieku.

Na stronie internetowej sp2plewiska.edu.pl można znaleźć szczegółowe informacje dotyczące szkoły, programów nauczania, kadry pedagogicznej oraz innych istotnych kwestii. Szkoła Podstawowa nr 2 w Plewiskach specjalizuje się głównie w nauczaniu dzieci w wieku szkolnym, zapewniając im solidne podstawy edukacyjne.

Jedną z ważnych cech tej szkoły jest to, że posiada parking dostępny dla osób na wózkach oraz wejście dostępne dla osób na wózkach, co sprawia, że jest bardziej przyjazna dla osób z ograniczoną mobilnością.

Według opinii na Google My Business, Szkoła Podstawowa nr 2 w Plewiskach cieszy się dobrą reputacją, z średnią oceną 3.3/5 na podstawie 60 recenzji. To świadczy o wysokiej jakości nauczania i pozytywnym podejściu do uczniów.

Dla osób poszukujących solidnej edukacji dla swoich dzieci, Szkoła Podstawowa nr 2 w Plewiskach jest doskonałym wyborem. Zlokalizowana w dogodnej części miasta, zapewnia łatwy dostęp dla uczniów z okolicznych miejscowości. Z bogatym programem nauczania i zaangażowaną kadrą pedagogiczną, szkoła ta zapewnia solidne podstawy dla rozwoju intelektualnego i społecznego uczniów.

Na zakończenie, zachęcamy wszystkich zainteresowanych do skontaktowania się ze Szkołą Podstawową nr 2 w Plewiskach poprzez ich stronę internetową. Tam można uzyskać więcej informacji, zapisać dziecko na zajęcia lub umówić się na spotkanie z dyrektorem. Nie wahaj się i odkryj możliwości, jakie oferuje ta renomowana placówka edukacyjna

Recenzje dla Szkoła Podstawowa nr 2 w Plewiskach

Szkoła Podstawowa nr 2 w Plewiskach - Plewiska
Bobek
3/5

Łanda szkoła ale tylko od wewnątrz w środku istny bałagan. farba schodzi ze ścian. Nauczyciele nie potrafili uspokojić ucznia który był agresywny. Nauczyciele są na mnie uwzięci chociaż nic nie zrobiłem. Nie ma zamków w toaletach i jak w drugiej klasie wymiotowałem po jedzeniu szkolnym tak do teraz go nie dotykam. Poza tym to dobra szkołai fajni ludzie

Szkoła Podstawowa nr 2 w Plewiskach - Plewiska
Kornel Olejnik Europa 6
1/5

W szkole Brudno nie mili nauczyciele dzieci mnie biją i i nauczyciele sobie nic z tym nie robią dzieci przeklinają nie ma Klamek w Kibel kach brak papieru Toaletowego szkoła jak szkoła jak z horroru

Szkoła Podstawowa nr 2 w Plewiskach - Plewiska
Julia Sokołowska
1/5

Nie polecam tej szkoły dzieci ciągle się biją i nikt nie zwraca uwagi

Szkoła Podstawowa nr 2 w Plewiskach - Plewiska
Bartek Bartas
1/5

Nie polecam nauczyciele są okropni! Jak ktoś mnie zaczął bić i się broniłem to dostałem minusowe punkty nauczycielka od wf-u potem jak nie chcieli się przesiąść to całe życie się teraz do mnie odzywa nie miło.Nie polecam!

Szkoła Podstawowa nr 2 w Plewiskach - Plewiska
Alicja Biedziak
5/5

Polecam , piękna szkoła oraz duża.Nauczyciele są bardzo sympatyczni

Szkoła Podstawowa nr 2 w Plewiskach - Plewiska
Соня Дудич
1/5

Mnie obrażali przez 2 lata , nikt nie zauważał. Nie polecam

Szkoła Podstawowa nr 2 w Plewiskach - Plewiska
Lena Novitska
1/5

Nie polecam tej szkoły, bo nauczyciele nie chcą uczyć. A jeśli są jakieś konflikty między dziećmi, to jest nierozwiązany, nie można się do kogoś dodzwonić, nie podają numeru, nie odpowiadają w librusie, a dyrektor nie ma czasu, żeby coś zrobić!!!

Szkoła Podstawowa nr 2 w Plewiskach - Plewiska
Monika U.
1/5

Nie polecam tej szkoły! Dzieci z klasy ósmej,które przygotowują się do egzaminu ósmoklasisty jezyka polskiego uczy Pani bibliotekarka,która nigdy wcześniej nie prowadziła zajęć z języka polskiego.Same dzieci zgłaszają ,że poziom nauczania jest bardzo niski,wręcz kiepski! Pani Dyrektor nie widzi problemu i nic z tym nie robi,pomimo uwag se strony rodziców.

Go up