Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II - Sulejów

Adres: Konecka 45, 97-330 Sulejów, Polska.
Telefon: 446162532.
Strona internetowa: sp1.sulejow.pl.
Specjalności: Szkoła podstawowa.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 28 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 2.9/5.

Lokalizacja Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II to renomowana instytucja edukacyjna zlokalizowana pod adresem Konecka 45, 97-330 Sulejów, w Polsce. Jest to szkoła podstawowa oferująca wysokiej jakości edukację dla uczniów w różnych grupach wiekowych.

Pod numerem telefonu 446162532 można skontaktować się z sekretariatem szkoły w celu uzyskania dodatkowych informacji. Natomiast na stronie internetowej sp1.sulejow.pl znajdziesz wszystkie niezbędne informacje dotyczące procesu rekrutacji, programu nauczania oraz wydarzeń szkolnych.

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II specjalizuje się w nauczaniu uczniów na poziomie podstawowym, zapewniając kompleksowe wsparcie w rozwoju intelektualnym i społecznym. Dzięki zaangażowanym nauczycielom i nowoczesnej infrastrukturze edukacyjnej, szkoła stawia sobie za cel zapewnienie uczniom solidnych podstaw w nauce.

Warto również zaznaczyć, że parking jest dostępny dla osób na wózkach, a wejście do budynku jest dostępne dla osób na wózkach, co sprawia, że szkoła jest przyjazna dla wszystkich uczniów i ich opiekunów.

Według opinii na platformie Google My Business, firma ta cieszy się uznaniem, posiadając 28 recenzji od klientów. Średnia ocena wynosi 2.9/5, co świadczy o pozytywnym odbiorze ze strony społeczności.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie Twoje dziecko będzie mogło rozwijać swoje umiejętności i zdobywać wiedzę w przyjaznej i profesjonalnej atmosferze, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II jest doskonałym wyborem. Zachęcamy do kontaktu poprzez ich stronę internetową sp1.sulejow.pl i zapoznania się z ofertą edukacyjną oraz możliwościami rozwoju dla Twojego dziecka.

Recenzje dla Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II - Sulejów
Julishet
1/5

Jesteśmy na obozie i w naszym pokoju (26) znalazła się mysz która wystraszyła nasze współlokatorki. Przyszedł pan interweniować z pułapką do tego tylko jedną. Łazienki są strasznie małe/wąskie i ciężko się spłukują. W każdym prysznicu jest zimna woda, nie ważne o jakiej porze dnia czy nocy. Hala jest wybitnie ubrudzona, a w szatniach nawet nie ma okien i śmierdzi jak w oborze. Nie polecam ?

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II - Sulejów
Matt Gajd
1/5

Dzisiejszy dzień jest normalnym dniem roboczym mimo iż jest przed wigilia jest jeszcze roboczy. A więc jak większość basenów powinien być otwarty. Sprawdzałem wcześniej na stronie Sulejowa godziny otwarcia basenu i nie było żadnej wzmianki o zamknięciu bądź zmiany godzin otwarcia. Przed wyjściem jeszcze raz upewniałem się co do otwarcia i w tym momencie pobrałem wirusa na telefon. W kalendarzu pojawiły mi się okienka z różnymi komunikatami i linkami. Udało mi się usunąć wszystko jednak drugi raz na stronę nie wejdę i niesmak pozostał. Wracając. Dojechałem do basenu a tam kartka na drzwiach iż od 23.12 do 26.12 basen zamknięty. Moim zdaniem jest to
tra-ge-dia. Na koniec OSTRZEGAM PRZED STRONA SULEJOWA. Wirusy na oficjalnych stronach miast na które wchodzą dziennie tysiące ludzi są niedorzeczne. Dziękuję i pozdrawiam wszystkich rozważnych internautów.

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II - Sulejów
Piotr Madzia
1/5

Dobry wieczór, wybrałem się do tej miejscowości z rodzinka w celu odpoczynku, lecz niestety zawiodłem się. Basen nieczynny i w sumie tyle by było z ciekawszych atrakcji. Miejscowość przepiękna, ale niestety nie odwiedzimy jej po raz kolejny...

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II - Sulejów
W GG
1/5

--------------------------------------------------------------------;-;-----------------pan mareczek najlepszy--------------

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II - Sulejów
Jędras Psikutas
1/5

Radzę uważać na palaczy w męski kiblu na górze

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II - Sulejów
Maria Myszkowska
5/5

Super szkoła polecam

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II - Sulejów
Adam
5/5

Szymon! widzisz mnie?

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II - Sulejów
Marcin Kowalski
1/5

STRASZNE

Go up