Szkoła podstawowa im. Stanisława Staszica w Bobowej - Bobowa

Adres: Bohaterów Bobowej 6A, 38-350 Bobowa, Polska.
Telefon: 512901332.
Strona internetowa: sp.bobowa.pl.
Specjalności: Szkoła.

Opinie: Ta firma ma 3 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.7/5.

Lokalizacja Szkoła podstawowa im. Stanisława Staszica w Bobowej

Szkoła podstawowa im. Stanisława Staszica w Bobowej jest jedną z placówek oświatowych w Bobowej, oferującą edukację na poziomie szkoły podstawowej. Znajduje się pod adresem Bohaterów Bobowej 6A, 38-350 Bobowa, Polska. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 512901332 lub odwiedzić ich stronę internetową sp.bobowa.pl.

Szkoła ta specjalizuje się w edukacji na poziomie szkoły podstawowej, zapewniając uczniom solidne podstawy w nauce. Posiada 3 recenzje na Google My Business, a średnia opinia wynosi 3.7/5.

Jedną z głównych cech Szkoły podstawowej im. Stanisława Staszica w Bobowej jest jej lokalizacja w malowniczej miejscowości Bobowa, co tworzy inspirujące otoczenie dla nauki i rozwoju uczniów. Placówka ta zapewnia wysokiej jakości edukację oraz wsparcie pedagogiczne, aby umożliwić uczniom rozwój intelektualny, emocjonalny i społeczny.

Dla osób poszukujących informacji o tej szkole, zalecamy odwiedzenie ich strony internetowej, gdzie znajdą Państwo szczegółowe informacje na temat programu nauczania, kadrze pedagogicznej i wydarzeń szkolnych. Jest to doskonały sposób, aby dowiedzieć się więcej o ofercie edukacyjnej i wartościach, jakie promuje Szkoła podstawowa im. Stanisława Staszica w Bobowej.

Jeśli szukasz miejsca dla swojego dziecka, które zapewni mu solidne podstawy edukacyjne w przyjaznym i rozwijającym środowisku, zachęcamy do skontaktowania się z Szkołą podstawową im. Stanisława Staszica w Bobowej poprzez ich stronę internetową. Nie czekaj, sprawdź ofertę i zapisz swoje dziecko już dziś

Recenzje dla Szkoła podstawowa im. Stanisława Staszica w Bobowej

Szkoła podstawowa im. Stanisława Staszica w Bobowej - Bobowa
Krystyna Gryzło
1/5

Travcv cwglrn dddhfhjtfjfrtu9cp fhff
Ggggggffgv
Bfggggggghbx
Bbbvftrerfrgwvegrwhdff4o0,z,,,,,,,CCBFGGTEHRHTGFDFGC XFCCCBCVBGRW1BV VF....TGBGGGGGVVVNFFFFB

Szkoła podstawowa im. Stanisława Staszica w Bobowej - Bobowa
Marcin Mechla
5/5

Fajna szkoła, polecam.

Szkoła podstawowa im. Stanisława Staszica w Bobowej - Bobowa
Tomasz Sekuła
5/5

Go up