Szkoła Podstawowa im. Kai Mireckiej w Nakle Śląskim - Nakło Śląskie

Adres: Dworcowa 2, 42-620 Nakło Śląskie, Polska.
Telefon: 322843613.
Strona internetowa: spnaklo.szkolna.net.
Specjalności: Szkoła podstawowa.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 2 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Szkoła Podstawowa im. Kai Mireckiej w Nakle Śląskim

Szkoła Podstawowa im. Kai Mireckiej w Nakle Śląskim znajduje się pod adresem Adres: Dworcowa 2, 42-620 Nakło Śląskie, Polska. Jest to placówka edukacyjna specjalizująca się w Szkole podstawowej. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu Telefon: 322843613. Dodatkowo, warto odwiedzić ich stronę internetową Strona internetowa: spnaklo.szkolna.net.

Szkoła Podstawowa im. Kai Mireckiej w Nakle Śląskim jest doskonale położona w centralnej części Nakła Śląskiego, co sprawia, że jest łatwo dostępna dla mieszkańców tego regionu. Jedną z ważnych informacji jest to, że Wejście dostępne jest dla osób na wózkach, co świadczy o dbałości o potrzeby wszystkich uczniów.

Opinie na temat tej placówki są bardzo pozytywne, firma posiada aż 2 recenzje na Google My Business, a średnia opinia wynosi 5/5. To doskonały wskaźnik jakości kształcenia oraz zaangażowania personelu w rozwój uczniów.

Dla osób zainteresowanych edukacją swoich dzieci w Szkoła Podstawowa im. Kai Mireckiej w Nakle Śląskim, warto skorzystać z ich strony internetowej, gdzie znajdą Państwo więcej informacji na temat programu nauczania, kadry pedagogicznej oraz dodatkowych zajęć. Zachęcamy do kontaktu i zapisania się do tej renomowanej placówki edukacyjnej

Recenzje dla Szkoła Podstawowa im. Kai Mireckiej w Nakle Śląskim

Szkoła Podstawowa im. Kai Mireckiej w Nakle Śląskim - Nakło Śląskie
Maria Zal
5/5

Szkoła podstawowa posiada dużą halę sportową z zapleczem technicznym. Miejsce w którym odbywają się wieczorami zajęcia sportowe dla dzieci i dorosłych. Na plus maszyna z piciem i przekąskami.

Szkoła Podstawowa im. Kai Mireckiej w Nakle Śląskim - Nakło Śląskie
Tina
5/5

mili nauczyciele

Go up