Szkoła Podstawowa im. Ignacego Krasickiego w Straszynie - Straszyn

Adres: Starogardzka 48, 83-010 Straszyn, Polska.
Telefon: 586835695.
Strona internetowa: szkolastraszyn.pruszczgdanski.pl.
Specjalności: Szkoła podstawowa.
Inne ważne informacje: Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Toaleta dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 51 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 2.7/5.

Lokalizacja Szkoła Podstawowa im. Ignacego Krasickiego w Straszynie

Szkoła Podstawowa im. Ignacego Krasickiego w Straszynie znajduje się pod adresem: Starogardzka 48, 83-010 Straszyn, Polska. Jest to szkoła podstawowa, która oferuje edukację dla uczniów na poziomie podstawowym. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu: 586835695. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej: szkolastraszyn.pruszczgdanski.pl.

Szkoła Podstawowa im. Ignacego Krasickiego w Straszynie ma specjalizację w nauczaniu na poziomie podstawowym. Dodatkowo, jest przyjazna dla osób na wózkach, z miejscami parkingowymi, toaletą oraz wejściem dostępnym dla nich. Firma posiada 51 recenzji na Google My Business, a średnia ocena wynosi 2.7/5.

Ta szkoła podstawowa w Straszynie oferuje wysoką jakość edukacji dla uczniów na poziomie podstawowym. Jej przyjazne podejście do osób na wózkach oraz dostępność udogodnień sprawia, że jest to miejsce atrakcyjne dla rodziców poszukujących odpowiedniej szkoły dla swoich dzieci. Dzięki recenzjom na Google My Business można poznać opinie innych rodziców i uczniów, co pomaga w podjęciu decyzji.

Szkoła Podstawowa im. Ignacego Krasickiego w Straszynie to doskonały wybór dla osób poszukujących wysokiej jakości edukacji dla swoich dzieci. Jeśli szukasz szkoły podstawowej, która dba o swoich uczniów i oferuje szeroki zakres udogodnień, zachęcamy do kontaktu poprzez stronę internetową. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej i zapoznania się z ofertą Szkoły Podstawowej im. Ignacego Krasickiego w Straszynie.

Recenzje dla Szkoła Podstawowa im. Ignacego Krasickiego w Straszynie

Szkoła Podstawowa im. Ignacego Krasickiego w Straszynie - Straszyn
Michał Żochowski
4/5

Szkoła bardzo na wysokim poziomie, a absolwenci, którzy piszą złe opinie sami przychodzą się witać z nauczycielami. Prawdą jest to że obiady są małymi porcjami, ale można przecież powiedzieć żeby kochana Pani kucharka dała łyżkę więcej, nauczyciele nie są chamscy, są wymagający. Po prostu należy być miłym i wtedy każdy inny jest miły, ludzie przestańcie oceniać otoczenie, zacznijcie od siebie.

Szkoła Podstawowa im. Ignacego Krasickiego w Straszynie - Straszyn
Gabrysia
1/5

Nie polecam tej szkoły. Nawet obiadów dobrych nie robią a ziemniaki zawsze są przesolone lub nie dodają do nich wcale soli.Nauczycielka zwróciła mi uwagę mówiąc że stoję jak słup na środku korytarza, po mimo tego że byłam z boku i gadałam z koleżanką.Nauczyciele są wredni (oprócz 3)
Nie polecam tej szkoły nie zasługuję nawet na jedną gwiazkę.

Szkoła Podstawowa im. Ignacego Krasickiego w Straszynie - Straszyn
Natalia Nowak
1/5

No nie polecam, (prawie) każdy nauczyciel wymaga czegoś co nie było na lekcji. Jeśli chodzi o wycieczki zazwyczaj nie są interesujące i nikt nie zainteresuje się czego chce młodzież. Wychowawcy ignorują prośby dzieci tłumacząc, że sami powinni dbać o atrakcje. Nauczyciele zazwyczaj wstawiają uwagę zamiast dokładnie przyjrzeć się sprawie, samo zainteresowanie się uczniami jest niemal zerowe, sama byłam świadkiem ucieczki uczniów na lekcji przez okno niejednokrotnie i brakiem reakcji nauczycielki tak samo jak palenie w szkolnych toaletach. Jestem również załamana podejściem pedagogów, którzy zamiast wysłuchać dwóch stron danego konfliktu biorą stronę jednej zamiast wysłuchać każdego - jest to niesprawiedliwe. Co do zachowania uczących - Jedna z Nauczycielek poniżała uczennice w klasie, po zajściu uczniowie poinformowali wychowawczynie a nauczycielka wypierała się faktu, mimo tego, że było wielu świadków. Masakra

Szkoła Podstawowa im. Ignacego Krasickiego w Straszynie - Straszyn
julia szajdzińska
2/5

Jestem absolwentką tej szkoły zaraz 4 rok. Myślami czasem do niej wracam, niestety nie są one dobre. Nie chodzi już tutaj o samą szkołę, ponieważ samo miejsce jest okej. Bardziej chodzi o podejście nauczycieli, pedagogów do dzieci. W szkole rówieśnicy byli dla siebie nawzajem okropni, jak to dzieciaki... jednak zainteresowanie wiekszosci nauczycieli przy zgłaszanym problemie było niemalże zerowe. Wyszłam z tej szkoły z depresją. Dopiero w technikum odżyłam. Pozdrawiam jednak nauczycieli, którzy starali się choć trochę pomóc.

Szkoła Podstawowa im. Ignacego Krasickiego w Straszynie - Straszyn
Ula Dembicka
2/5

Ogólnie nie polecam, większość nauczycieli (nie wszyscy) są raczej niemili i czułam się tam poniżana. Jedzenie na stołówce raczej średnie (ale naleśniki są spoko?). Niektóre zasady dotyczące ubierania się są imo absurdalne np. nie można ubierać kolorowych koszulek, powód nieznany. Jedna z woźnych nakrzyczała na mnie, ponieważ ubrałam w gorący dzień spódniczkę. Usłyszałam że "to nie strój szkolny". Do tego połowa sprzętu typu głośniki, rzutniki, komputery nie działają. Nie ma też zamków w damskich toaletach więc do toalety trzeba chodzić w 2 osoby, co z kolei powoduje wyrzucenie z toalety XD. Przez większość czasu nie działa też internet przez co nie działa dziennik elektroniczny. Plusem tej szkoły jest duża hala, ładne widoki z sali od biologii, kilku fajnych nauczycieli oraz spore podwórko.

Szkoła Podstawowa im. Ignacego Krasickiego w Straszynie - Straszyn
Papierz Zyciem
1/5

Nauczyciel wyzywają, szantarzują są chamscy ale są dwa wyjątki nie lubię szkoły

Szkoła Podstawowa im. Ignacego Krasickiego w Straszynie - Straszyn
WOJCIECH Z BOMBASU
1/5

Witam to znów ja WOjciech z Bombasu
stwierdzam ze ta szkoła to najGORSZA szkoła ze wszystkich mozliwych do wyboru pozdrawiam mame tate i rodziców oraz chlep w lodówce siemanero DWA BUŁKI KEBASA <333

Szkoła Podstawowa im. Ignacego Krasickiego w Straszynie - Straszyn
John Konnes
1/5

Uczęszczałem do tej szkoły przez 9 lat i szczerze ją odradzam. Co tam się działo: drzwi wylatujące z futryn traktowane z półobrotu przez ucznia, palarnia w łazienkach, okazjonalne bójki i ustawki, byłem nawet świadkiem ucieczki z lekcji przez okno. Wspomnienia są ale nie wiem czy na tym zależy rodzicom.

Go up