Szkoła Podstawowa im. G. Narutowicza - Gniewino

Adres: Szkolna 1, 84-250 Gniewino, Polska.
Telefon: 586706636.
Strona internetowa: szkolawgniewinie.com.pl.
Specjalności: Szkoła podstawowa.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 39 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 1.7/5.

Lokalizacja Szkoła Podstawowa im. G. Narutowicza

Szkoła Podstawowa im. G. Narutowicza znajduje się pod adresem Szkolna 1, 84-250 Gniewino, Polska. Można się z nią skontaktować pod numerem telefonu 586706636. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej szkolawgniewinie.com.pl.

Szkoła Podstawowa im. G. Narutowicza specjalizuje się w edukacji na poziomie podstawowym. Jest to placówka edukacyjna, która oferuje wysokiej jakości program nauczania dla uczniów w różnym wieku.

Inne ważne informacje o Szkole Podstawowej im. G. Narutowicza to dostępność parkingu i wejścia dla osób na wózkach. To ważne udogodnienia, które sprawiają, że szkoła jest bardziej dostępna dla wszystkich uczniów i ich rodzin.

Opinie o Szkole Podstawowej im. G. Narutowicza są zróżnicowane. Firma ma 39 recenzji na Google My Business, a średnia opinia wynosi 1.7/5. Warto zauważyć, że opinie mogą być subiektywne i warto samemu sprawdzić, czy szkoła spełnia oczekiwania.

Dla osoby poszukującej informacji o Szkole Podstawowej im. G. Narutowicza ważne jest zwrócenie uwagi na jej specjalizację, lokalizację, udogodnienia dla osób niepełnosprawnych oraz opinie innych osób. Dzięki tym informacjom można lepiej zrozumieć, co szkoła ma do zaoferowania i czy spełnia oczekiwania.

W związku z tym, zalecamy kontaktowanie się z Szkołą Podstawową im. G. Narutowicza poprzez jej stronę internetową. Jest to szybki i wygodny sposób na uzyskanie dodatkowych informacji, zapisanie się na spotkanie informacyjne lub skontaktowanie się z personelem szkoły.

Recenzje dla Szkoła Podstawowa im. G. Narutowicza

Szkoła Podstawowa im. G. Narutowicza - Gniewino
Meh Meh
1/5

ta szkola to nieśmieszny żart-faworyzowanie uczniów, brak mydla i papieru w toalecie, 0 prywatności, ksiadz to wogule inny wymiar, sytuacja z dzis dostalem uwage za to ze kolega sie do mnie odwrócił i nawet nie wypowiedział slowa, nauczyciele wyzywają uczniów za to ze czegos nie umieją (sa od tego zeby nas tego nauczyc) pani od matmy to tez nie śmieszny zart proboje jak najwiecej do domu zadac poniewaz nie nadążamy z tematem podczas gdy ona sobie polowe lekcji siedzi w telefone. porażka. nie pozdrawiam (pani marysie jedynie pozdrawiam)

Szkoła Podstawowa im. G. Narutowicza - Gniewino
Kitektoszef
4/5

Powiem tyle nie ma papieru ani mydła a łazienki są pomalowane w nie odpowiedni sposób.Na szczęście szkoła zapobiega temu 4 gwiazdki dla pani Marysi, pani Ewy Oraz Pana Łukasza

Szkoła Podstawowa im. G. Narutowicza - Gniewino
Julia Witać was
1/5

Szkoł to patola. Nauczyciele nie interesują sie uczniami, pani na lekcji gra w pasjansa mówiąc "muszę zrobić coś ważnego. Nauczyciele od w-f faworyzują chłopaków. W łazienkach nie ma papieru i mydła ponieważ "ciągle zużywamy". Nauczyciele drą sie na uczniów. Dyskriminacja płci. Całkowicie nie polecam, mam traume a jeszcze do tej szkoły chodze (ostatnia klasa na szczęście). Nie posyłajcie tu dzieci.

Szkoła Podstawowa im. G. Narutowicza - Gniewino
Stanisław Dutko
1/5

Najgorsza szkoła jaką kiedykolwiek poznałem. W żadnej z łazieniek nie ma papieru ani mydła . Nauczyciele wyzywają uczniów gdy tylko jest na to okazja porażka.W szkole chłopcy nie mają prawa głosu . To co powie chłopiec dla nauczyciela się nie liczy.Dyrektorzy krzyczący na uczniów za posiadanie piłki w ręku SKANDAL

Szkoła Podstawowa im. G. Narutowicza - Gniewino
Kasia
1/5

Pare lat temu skończyłam tę szkołę jednak nadal odczuwam po niej uraz psychiczny. Statut łamie prawa człowieka, nauczyciele angażują się w życie prywatne jak i wygląd uczniów w sposób który nie powinien mieć miejsca. Nauczyciele powinni zostać sprawdzeni jak i cała placówka przez kuratora. Podnoszenie głosu wobec uczniów w klasach starszych, nauczyciele powinni zostać ukarani za postępowanie jakie stosują w tej szkole. Dyrekcja mimo wielu zgłoszeń nic w tej sprawie nie robiła. Oczywiście są pojedyńcze przypadki świetnych nauczycieli- pan Łukasz i Pani Ewa od historii , ale to nie wystarczy. Odradzam posyłania tam swoich dzieci.
I doradziłabym aby zacząć się stosować do postanowień konstytucji , a nie zasłaniać się statutem który ją łamie. Odnoszę wrażenie, że nauczyciele nie zostali sprawdzeni pod względem psychologicznym do pracy z dziećmi.

Szkoła Podstawowa im. G. Narutowicza - Gniewino
nie wiem
2/5

Nie polecam tej szkoły w łazienkach papieru niema i mydła plus jeszcze jakas pani mnie nie lubi 2 gwiazdki dla pani Marysi

Szkoła Podstawowa im. G. Narutowicza - Gniewino
Danonek
1/5

Nie polecam tej szkoły.
Nauczyciele są nie mili mają gdzieś uczniów liczy się dla nich tylko uprzykrzanie życia ucznia. Tylko nie liczni Nauczyciele przykładają się do pracy i próbują pomóc ucznią w jak najlepszy sposób. Oprócz tego kryteria oceniania są okropne. Sama szkoła w sobie jest rowie zła jak i pracownicy. Nigdy nie pośle tam swojego dziecka!

Szkoła Podstawowa im. G. Narutowicza - Gniewino
snavyy
1/5

stanowczo nie polecam nauczycieli jak i wicedyrektorow ktorzy lamia wlasne zasady ktore i tak lamia konstytucje przy czym chroniac sie statutem

Go up