Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Łużyckiej Brygady WOP - Gryfów Śląski

Adres: Uczniowska 17, 59-620 Gryfów Śląski, Polska.
Telefon: 757813486.
Strona internetowa: spgryfow.edupage.org.
Specjalności: Szkoła podstawowa.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 26 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 2/5.

Lokalizacja Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Łużyckiej Brygady WOP

Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Łużyckiej Brygady WOP to znana i ceniona szkoła podstawowa, która znajduje się w Gryfowie Śląskim, przy Uczniowskiej 17. Jej lokalizacja jest bardzo dogodna, gdyż szkoła jest łatwo dostępna dla wszystkich uczniów, w tym także dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Szkoła specjalizuje się w edukacji na poziomie podstawowym i oferuje wysokiej jakości nauczanie dla swoich uczniów. Na stronie internetowej spgryfow.edupage.org dostępne są wszelkie informacje na temat szkoły, w tym również kontakt oraz szczegółowe plany lekcji.

Jeśli szukasz szkoły, która oferuje wysokie standardy edukacji, to Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Łużyckiej Brygady WOP jest idealnym wyborem. Szkoła ma 26 recenzji na Google My Business, co świadczy o doświadczeniu i wiarygodności tej instytucji.

Średnia ocena szkoły wynosi 2/5, co wskazuje na to, że istnieją obszary, w których szkoła może się jeszcze poprawić. Jednak, nie należy zapominać, że ocena ta jest subiektywna i zależy od indywidualnych doświadczeń i oczekiwań.

Jeśli jesteś zainteresowany kontynuowaniem edukacji w Szkole Podstawowej im. Bohaterów Łużyckiej Brygady WOP, zalecamy skorzystanie z oferty szkoły i kontakt z jej przedstawicielami poprzez oficjalną stronę internetową. Szkoła jest otwarta na nowych uczniów i zapewnia im najwyższą jakość edukacji.

Warto też zauważyć, że szkoła jest dostępna dla wszystkich uczniów, w tym także dla osób z ograniczoną sprawnością ruchową, co czyni ją bardziej inkluzywną i przyjazną dla wszystkich.

W sumie, jeśli szukasz szkoły podstawowej, która oferuje wysokie standardy edukacji i jest dostępna dla wszystkich, to Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Łużyckiej Brygady WOP jest idealnym wyborem. Skorzystaj z oferty szkoły i rozpocznij swoją edukację w tej wspaniałej instytucji.

Recenzje dla Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Łużyckiej Brygady WOP

Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Łużyckiej Brygady WOP - Gryfów Śląski
nwww
1/5

Nie wiem czy to jest szkoła czy hodowla grzyba na ścianach i sufitach. Personel szkoły to dopiero tragedia, niektórzy uczniowie z resztą też. Dzieciaki boją się pytać o pomoc na lekcji, bo wiadomo, że nauczyciel od razu podejdzie do sytuacji w sposób "A czego tutaj można nie rozumieć? Przecież to jest łatwe!". Nie mam komentarza. Mam nadzieję, że szybko minie mój czas w tej szkole. Łazienki śmierdzą, czasami nawet toalety są poprzewracane, kabiny pozalewane, nigdy nie ma mydła i papieru, zakaz używania telefonu na całym terenie szkoły, brak pielęgniarki, po prostu hit. Dzieci mogą bić się na korytarzu, dostaną 15 minusowych punktów i rozmowę u pedagoga i jest po sprawie. O nękaniu też nikt nie mówi. Nie można żuć gum, nie można używać perfum, telefonów, nie można nosić w szkołę kapturów i czapek, nie można wnosić do sali kurtek, ja po prostu nie mam słów.

Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Łużyckiej Brygady WOP - Gryfów Śląski
Pika Pika
1/5

Powinni wezwać Sanepid mym zdaniem szkoła jest cała w grzybach co dzieciom nie sprzyja na zdrowie wręcz niszczy organizm nauczycielki są niektóre dobre niktóre złe krzyczą mimo tego że niektórzy się nie słuchają powinni być milszy

Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Łużyckiej Brygady WOP - Gryfów Śląski
Qwerty_ 077
1/5

W porównaniu do szkoły do której chodzę teraz - przepaść nie do przeskoczenia. Brak papieru toaletowego, brudne toalety, czasami nawet zalane podłogi w kabinach. Była sytuacja gdzie uczennica czytała książkę, a nauczycielka tą książkę zabrała, bo chciała sprawdzić, o czym jest i czy jest dla niej odpowiednia. Pewna nauczycielka podczas lekcji pytała o prywatne sprawy. Na terenie szkoły był ( nie wiem czy dalej jest ) całkowity zakaz używania telefonu. Gdy uczeń został przyłapany, telefon mu zabierano, pakowano do koperty i zamykano w specjalnym pomieszczeniu w sekretariacie, potem żeby odebrać telefon trzeba było przyjść z rodzicem do szkoły i tylko rodzic miał prawo go odebrać. Ludzie, mamy XXI wiek, co to jest?! Nigdy nie wróciłbym do tej szkoły.

Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Łużyckiej Brygady WOP - Gryfów Śląski
_ ᴍᴀᴊᴀ _
2/5

grzyb doslownie wszedzie, z toalet smierdzi, niektore nauczycielki sa bardzo nie mile. szkoda gadac. za to pan od informatyki oraz pan od muzyki, techniki i plastyki (plastyki tglko w 4 klasach) to super nauczyciele ze swietnym poczuciem humoru.

Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Łużyckiej Brygady WOP - Gryfów Śląski
Zuzanna Hubka
2/5

Tragedia Grzyb na suficie i ścianie w kawiarence i w sali od historii który został kilku krotnie zamalowany. Z toalet bardzo śmierdzi. Nauczyciele i nauczycielki nie za mili/miłe. Bardzo miła jest pani sprzątająca obiekt, z czerwono rudymi włosami. Nie polecam, ale na plus sala informatyczna bardzo dobrze wyposażona oraz pan od informatyki, który jest ultra miły z świetnym poczuciem humoru.

Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Łużyckiej Brygady WOP - Gryfów Śląski
duduś
1/5

Grzyb na ścianach w kawiarence i na małej sali moim zdaniem sanepid powinien tam wkroczyć dziekuje

Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Łużyckiej Brygady WOP - Gryfów Śląski
Mateusz Pisarczyk
1/5

Chodziłem tam cały rok od dołączenia tam na początku byłem neutralny wobec wszystkich potem chciałem zacząć szukać przyjaźni zacząłem się zachowywać tak jak oni i wtedy zacząłem być wyśmiewany nauczyciele nie byli zbyt mili nie polecam depreha i tyle

Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Łużyckiej Brygady WOP - Gryfów Śląski
ANGELINA Grzesków
5/5

Super szkola dużo możliwości z uczęszczania na kółka zainteresowan częste akcje charytatywne wolontariat. Wymagania nauczycieli dają wysokie osiągnięcia w nauce

Go up