Szkoła podstawowa dla klas 1,2,3 - Chełmek

Adres: Brzozowa 9A, 32-660 Chełmek, Polska.

Specjalności: Szkoła podstawowa.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 2 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.5/5.

Lokalizacja Szkoła podstawowa dla klas 1,2,3

Szkoła podstawowa dla klas 1,2,3 Brzozowa 9A, 32-660 Chełmek, Polska

Szukasz szkoły podstawowej dla swoich dzieci w rejonie Chełmka Zapoznaj się z ofertą Szkoły Podstawowej dla klas 1,2,3 znajdującej się w ul. Brzozowa 9A, 32-660 Chełmek, Polska.

Jest to szkoła o tradycji i doświadczeniu, która oferuje kompleksową edukację dla dzieci w wieku 7-12 lat. Szkoła znajduje się w dogodnej lokalizacji i jest łatwo dostępna, w tym dla osób poruszających się na wózkach - wejście jest dostępne dla osób na wózkach.

Specjalnością szkoły jest Szkoła podstawowa. Jest to miejsce, w którym dzieci nie tylko zdobywają wiedzę, ale również rozwijają swoje umiejętności i zainteresowania. Szkoła zapewnia warunki do rozwijania się uczniów w zakresie intelektualnym, emocjonalnym i fizycznym.

Na temat opinii innych rodziców i opiekunów, ta firma ma 2 recenzje na Google My Business i średnia opinia wynosi 4.5/5. To świadczy o wysokiej jakości edukacji i opieki oferowanej przez szkołę.

Jeśli szukasz szkoły podstawowej dla swoich dzieci, zalecamy rozważenie tej szkoły. Zapewnia ona kompleksową edukację i opiekę dla swoich uczniów. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę internetową szkoły lub skontaktuj się z nimi bezpośrednio.

Nie zapominaj o sprawdzeniu opinii innych rodziców i opiekunów, aby uzyskać pełniejszy obraz oferty szkoły. Zalecamy również zapoznanie się z lokalizacją szkoły i warunkami dostępności, w szczególności dla osób poruszających się na wózkach.

Wszystko wskazuje na to, że Szkoła Podstawowa dla klas 1,2,3 jest dobrym wyborem dla rodziców, którzy szukają szkoły podstawowej dla swoich dzieci w rejonie Chełmka. Zapewnia ona wysoką jakość edukacji i opieki oraz sprzyja rozwojowi dzieci w pełnym wymiarze.

Skontaktuj się z nimi dzisiaj, aby uzyskać więcej informacji i rozpocząć proces rejestracji swojego dziecka.

Recenzje dla Szkoła podstawowa dla klas 1,2,3

Szkoła podstawowa dla klas 1,2,3 - Chełmek
Ghost Diamond
4/5

Nie można do niczego się przyczepić , duże wejście łączące szkole z przedszkolem chociaż przedszkole ma osobne wejście tak jak o szkoła, w piwnicach jest szatnia a od parteru z wyż są klasy jadalnia i takie tam, po środku budynku z tylu jest duża sala gimnastyczna . Jedna wada to parking, niestety władze Chełmka nic z tym nie robią, a w godzinach szczytu odbierania czy przywożenia dzieci to jakaś masakra. Zdecydowanie trzeba było by tam zrobić wysepki zwalniające nie mylić z progami. Po za tym jest ok polecam .

Szkoła podstawowa dla klas 1,2,3 - Chełmek
Agnieszka Stawiarska
5/5

Go up