Szkoła narciarska i wyciąg Wesoła Górka - Szklarska Poręba

Adres: Urocza 2, 58-580 Szklarska Poręba, Polska.
Telefon: 733172050.
Strona internetowa: wesolagorka.pl.
Specjalności: Szkółka narciarska, Strefa gastronomiczna, Wypożyczalnia nart, Ośrodek narciarski.

Opinie: Ta firma ma 132 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.7/5.

Lokalizacja Szkoła narciarska i wyciąg Wesoła Górka

Szkoła narciarska i wyciąg Wesoła Górka - jest to miejsce idealne dla miłośników sportów zimowych i nie tylko Znajduje się w pięknej miejscowości Szklarska Poręba i jest wyposażona w wiele instalacji, które uczynią twoje przejażdżki na nartach niezapomnianymi.

Co oferuje Wesoła Górka

Szkoła narciarska to miejsce, w którym możesz nauczyć się podstaw narciarstwa lub poprawić swoje umiejętności. Instruktorzy będą Ci pomagali w każdym kroku i zapewnią wspaniałe doświadczenie.

Strefa gastronomiczna to miejsce, w którym możesz odpocząć i odżyć siły po intensywnych przejażdżkach. Znajdziesz tu wiele delikatności, które napełnią Cię energią i przywrócą siły.

Wypożyczalnia nart pozwala Ci na wypożyczenie najnowszych i najlepszych modeli nart, butów i kasków. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie chcą lub nie mogą kupić własnego sprzętu.

Ośrodek narciarski Wesoła Górka to miejsce, w którym znajdziesz wiele tras o różnym poziomie trudności. Możesz tu znaleźć ślady dla początkujących i zaawansowanych narciarzy.

Czy warto odwiedzić Wesołą Górkę

Absolutnie Wesoła Górka to miejsce, które oferuje wiele instalacji i usług, aby uczynić twoje przejażdżki na nartach niezapomnianymi. Znajdziesz tu szkołę narciarską, strefę gastronomiczną, wypożyczalnię nart i ośrodek narciarski.

Wesoła Górka znajduje się w pięknej miejscowości Szklarska Poręba, więc jesteś pewien, że będziecie mieli piękny widok na góry i otaczającą przyrodę.

Na stronie internetowej Wesołej Górki możesz znaleźć wszystkie informacje o cenach, godzinach otwarcia i dostępnych usługach. Możesz też zarezerwować lekcje w szkole narciarskiej lub wypożyczyć sprzęt na stronie.

Wesoła Górka ma 132 recenzje na Google My Business i średnia ocena wynosi 4.7/5. To świadczy o wysokiej jakości usług i satysfakcji klientów.

W związku z tym, jeśli szukasz miejsca, w którym możesz uprawiać narciarstwo i odpocząć w pięknej scenerii, Wesoła Górka to idealne miejsce dla Ciebie. Zalecamy odwiedzenie strony internetowej, aby zapoznać się z ofertą i zarezerwować lekcje lub sprzęt na czas twojego pobytu.

Recenzje dla Szkoła narciarska i wyciąg Wesoła Górka

Szkoła narciarska i wyciąg Wesoła Górka - Szklarska Poręba
Jakub Bubnowski
5/5

Oceniam na 5. Pierwszy raz na nartach i ładnie poszło. Mieliśmy 2 lekcje i wrócimy tu jeszcze. Dużo instruktorów. Jak lepiej jeździsz to idziesz z instruktorem na wyciąg na Szrenicę w cenie. Orczyk to nie taki tradycyjny talerzowy tylko "pałąk z liną". Byliśmy na feriach i braliśmy lekcje z samego rana bo od 10 dużo ludzi co lekko utrudnia naukę. Polecam i wrócimy. Cena za godzinę: instruktor, sprzęt, orczyk, wyniosło 230 zł.

Szkoła narciarska i wyciąg Wesoła Górka - Szklarska Poręba
Marcin S.
5/5

Mimo wysokiej ceny jesteśmy bardzo zadowoleni. Marcelina (córka) świetnie sobie radziła na stoku, a to dzięki profesjonalnej opiece instruktora Pana Maćka. Super obsługa w wypożyczalni nart. Sprzęt dobrany idealnie. Będziemy wracać. Gorąco polecam.

Szkoła narciarska i wyciąg Wesoła Górka - Szklarska Poręba
Przemek Wójcik (HumeZ)
5/5

Dedykowana górka do nauki. Obawialiśmy się orczyka ale instruktor z córką super dawali radę. Świetny personel i instruktorzy. Duża elastyczność i chęć pomocy.

Szkoła narciarska i wyciąg Wesoła Górka - Szklarska Poręba
Magdalena Gadalińska
5/5

Super miejsce zwłaszcza do nauki jazdy na nartach

Z serca polecam Panią Asię oraz Pana Pawła jako instruktorów. Pelne zaangażowanie, morze cierpliwości, uśmiech i pozytywna ich energia zostanie z nami na długo.
Dzieki Pani Asi i Panu Pawłowi , syn złapał chęci do nauki tego sportu.
Oprocz tego super pomocny personel przy wyborze i dopasowaniu butów i nart.

Z chęcią wrócimy do tego miejsca i bardzo dziękujemy ❤️❤️❤️

Polecamy wszystkim, którzy chcieliby spróbować swoich sił na nartach.

Szkoła narciarska i wyciąg Wesoła Górka - Szklarska Poręba
Anna Lapinska
5/5

Super profesjonalna szkółka nauki jazdy na nartach. Moja sześcioletnia córka bardzo zadowolona z nauki już na 3 dzień samodzielnie jeździła. Przemiła atmosfera. Dziękujemy instruktor Pani ASI za tak profesjonalne podejście do nauki naszej córki Oli i za wspaniałą atmosferę podczas zajęć.

Szkoła narciarska i wyciąg Wesoła Górka - Szklarska Poręba
Agy
5/5

Szkoda ze tylko jest 5 gwiazdek!
Derek i cały team na Wesołej Górce, Szymek, pan Zbyszek i dziewczyny z kasy zasługują na duuuuzo więcej, nasza 8 letnia córa zakochana w Derek i wciagu 3 lekcji nauczyła się jeździć do tego stopnia ze tańczy makarene zjeżdżając po stoku 🙂
Chciałbym zasugerować taki mały dodatek dla najmłodszych kursantów, certyfikat ukończenia kursu. Dla organizatora to minuta dodatkowej pracy, a dla dziecka to pamiątka na cale zycie.
Dziekujemy serdecznie za cudowny czas mamy nadzieje ze do zobaczenia za rok na Hali Szrenickiej, polecamy polecamy polecamy - Dziękujemy ?
#dreamteam

Szkoła narciarska i wyciąg Wesoła Górka - Szklarska Poręba
Maciej Szeffer
1/5

Odradzam! Udaliśmy się na naukę jazdy całą rodziną. Żona i córka były zadowolone z instruktora, ale niestety mój instruktor (Bolo? Olo?) po dwóch próbach zjazdu stwierdził, że nic z tego nie będzie (mówiłem mu, że potrzebuję nauki od zera). A ściślej, cytuję: "**uj z tego będzie!". Na moje pytania, co robię nie tak i co poprawić, nie był w stanie udzielić mi jasnej odpowiedzi - w kółko powtarzał, że narty są źle ustawione. Był bardzo zniecierpliwiony. Nie dowiedziałem się jak to poprawić, pomimo wielokrotnego dopytywania o technikę i postawę. Przez co po 5 próbach zjazdu nauka się zakończyła z zerowym efektem. Mam poczucie straty pieniędzy i czasu, dodatkowo jedyne co zapamiętałem to nerwy wynikające z braku konkretnych instrukcji co mogę zrobić, aby zacząć poprawnie zjeżdżać. Po prostu jedziesz i słyszysz "źle, nic z tego nie będzie".
Po powrocie zacząłem szukać informacji, co mogłem zrobić źle i nawet z Youtube dowiedziałem się więcej na temat prawidłowej postawy i ustawienia nóg, niż od instruktora, który podczas zjazdów nie patrzył na moją postawę (bo cały czas schylony trzymał mi rękoma narty) - jak więc miał mi doradzić? Nie polecam. Nie tak wyobrażałem sobie naukę jazdy. Bardzo nieprofesjonalnie. W przypadku żony i córki praca z instruktorem wygladała kompletnie inaczej (doradzali, korygowali, starali się). Wcześniej dałem dwie gwiazdki, ale ponieważ właściciel Smutnej Górki usunął opinię, zmieniłem na jedną.

Nikomu nie życzę tak zepsutych ferii.

Zapraszam do kontaktu jeśli ktokolwiek chce zweryfikować tę opinię. Nie ukrywam nazwiska ani twarzy.

To prawdziwa opinia - załączam zdjęcie zrobione przez moją żonę.

Szkoła narciarska i wyciąg Wesoła Górka - Szklarska Poręba
Małgorzata Kwiatkowska
5/5

Gorąco polecamy to miejsce świetne do nauki jazdy na nartach . Pan Maciej oraz Pan Derek są świetnymi instruktorami jesteśmy bardzo zadowoleni z ich szkolenia nasi synowie po trzech godzinach nauki jazdy zjeżdżali już samodzielnie .

Go up