Stary Wiśnicz Szkoła - Stary Wiśnicz

Adres: 32-720 Stary Wiśnicz, Polska.

Specjalności: Przystanek autobusowy.

Opinie: Ta firma ma 0 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 0/5.

Lokalizacja Stary Wiśnicz Szkoła

Stary Wiśnicz Szkoła 32-720 Stary Wiśnicz, Polska

Stary Wiśnicz Szkoła - wszystko, co musisz wiedzieć

Stary Wiśnicz Szkoła to placówka, która znajduje się w Starym Wiśniczu przy adresie 32-720 Stary Wiśnicz, Polska. Jest ona łatwo dostępna dla osób korzystających z transportu publicznego, ponieważ w pobliżu znajduje się przystanek autobusowy.

Co do szczegółów kontaktowych, Stary Wiśnicz Szkoła nie podaje informacji o numerze telefonu ani adresie e-mail. Brakuje również oficjalnej strony internetowej.

Szkoła w Starym Wiśniczu oferuje swoim uczniom przystanek autobusowy, co stanowi istotną zaletę tej placówki. Jednak brak dalszych informacji na temat jej specjalności i oferty edukacyjnej nie pozwala na pełne scharakteryzowanie tej szkoły.

Co do opinii i ocen, Stary Wiśnicz Szkoła ma 0 recenzji na Google My Business i brak jest średniej oceny. Brak informacji na ten temat może być związany z brakiem oficjalnej strony internetowej i niewielką ilością informacji dostępnych w internecie.

W związku z powyższym, jeśli szukasz szkoły w Starym Wiśniczu, należy wziąć pod uwagę powyższe informacje i zdecydować, czy ta szkoła odpowiada twoim oczekiwaniom.

Nonetheless, we recommend visiting the location and gathering more information in person. It is always beneficial to see the facilities and get a feel for the environment. We hope this information is helpful, and we encourage you to contact Stary Wiśnicz Szkoła directly for the most accurate and up-to-date information.

Go up