SP Kołaczkowo - Kołaczkowo

Adres: Szkolna 6, 89-200 Kołaczkowo, Polska.
Telefon: 523845983.
Strona internetowa: bzdz.pl.
Specjalności: Szkoła podstawowa.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 13 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4/5.

Lokalizacja SP Kołaczkowo

Szukasz informacji na temat SP Kołaczkowo znajdującego się przy Adres: Szkolna 6, 89-200 Kołaczkowo, Polska To miejscowość, która oferuje pełną edukację w urozmaiconym zakresie. Możesz skontaktować się z nimi pod numerem Telefon: 523845983 lub odwiedzić ich stronę internetową: bzdz.pl.

SP Kołaczkowo specjalizuje się w Szkole podstawowej. Jest to miejsce, które pozwala dzieciom rozwijać swoje talenty i zdolności w pełni. Dzięki fachowemu personelowi i nowoczesnym metodom nauczania, dzieci mogą rozwijać swoją wyobraźnię i umiejętności w zróżnicowanych dziedzinach.

Jednym z atutów SP Kołaczkowo jest fakt, że jest dostępne dla osób na wózkach. Parking i wejście są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, co czyni tę szkołę przyjazną dla wszystkich uczniów. Dodatkowo, na stronie internetowej szkoły znajdziesz informacje na temat opinii innych rodziców i uczniów.

Ta firma ma 13 recenzji na Google My Business i średnia opinia wynosi 4/5. To świadczy o wysokiej jakości edukacji i przyjaznym środowisku, w którym dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności i zdolności. Jeśli szukasz szkoły, która oferuje wysokiej jakości edukację i przyjazne środowisko, to SP Kołaczkowo jest idealnym wyborem.

W związku z tym, jeśli szukasz szkoły podstawowej, która oferuje wysokiej jakości edukację i przyjazne środowisko, zalecamy SP Kołaczkowo. Zapraszamy do kontaktu z nimi poprzez ich stronę internetową: bzdz.pl.

Recenzje dla SP Kołaczkowo

SP Kołaczkowo - Kołaczkowo
Federico Mario Marliterli
1/5

SP Rynarzewo zjada ich pod każdym względem. Po pierwsze to nie obsługuje ich TUR-TRANS w SP Rynarzewo uczniowie są wożeni luksusową limuzyną marki IVECO. Po drugie to w SP Rynarzewo jest informejtyk znajacy sie na rzeczy

SP Kołaczkowo - Kołaczkowo
xxmarcelo x1
1/5

Brak umiejętności gry w siatkówke
Żegluga nakło pozdro

SP Kołaczkowo - Kołaczkowo
Stefan Mokry
5/5

Polecam Technikum wszystkim, którzy nie chcą się uczyć a chcą zdać ?

SP Kołaczkowo - Kołaczkowo
Mikoolajos
5/5

ta szkoła doprowadziła mnie do ciężkiej depresji 🙁

SP Kołaczkowo - Kołaczkowo
Władek Ikceiwokam
4/5

Bo natura teren i luz

SP Kołaczkowo - Kołaczkowo
Natalia Marciniak
5/5

Najlepsza szkoła !

SP Kołaczkowo - Kołaczkowo
Helupe
5/5

Super szkoła

SP Kołaczkowo - Kołaczkowo
ジブリクス
5/5

Найкращі вчителі, від Бога! Діти дуже милі, привітні та добрі.
Навчальний рік 2022, у нашій пам'яті з сином залишиться назавжди з теплими спогадами. В цій школі він закінчив 6 клас. Дуже привітно приняли нас тут, навчання було легке, вперше моя дитина ходила до школи з радістю. Таких добрих вчителів і дітей, ми більше нігде не зустрічали по всій Польщі. Зрівняти нам є з чим.

Go up