Samorządowe Przedszkole nr 1 w Przeciszowie - Przeciszów

Adres: Szkolna 8, 32-641 Przeciszów, Polska.
Telefon: 338413378.
Strona internetowa: sp1przeciszow.szkolnastrona.pl.
Specjalności: Przedszkole.

Opinie: Ta firma ma 1 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Samorządowe Przedszkole nr 1 w Przeciszowie

Szukasz przedszkola dla swojego dziecka w Przeciszowie Samorządowe Przedszkole nr 1 w Przeciszowie może być idealnym wyborem dla Ciebie

To przedszkole znajduje się w idealnej lokalizacji przy ul. Szkolna 8, 32-641 Przeciszów, Polska. Możesz tu bez problemu dowieźć swoje dziecko, gdyż jest ono łatwo dostępne z każdego miejsca w mieście.

Co do oferty edukacyjnej, przedszkole to specjalizuje się w wczesnym rozwoju dzieci. Jego najważniejszym celem jest przygotowanie dzieci do dalszej edukacji szkolnej poprzez tworzenie przyjaznej i wspierającej atmosfery. Praca z dziećmi odbywa się w małych grupach, dzięki czemu każde dziecko otrzymuje indywidualną opiekę i uwagę.

Na stronie internetowej przedszkola sp1przeciszow.szkolnastrona.pl znajdziesz wszelkie szczegóły na temat oferty edukacyjnej oraz informacje na temat organizacji pracy w przedszkolu.

Aktualnie przedszkole ma 1 recenzję na Google My Business z średnią oceną 5/5.

Jeśli szukasz miejsca, w którym Twoje dziecko będzie się czuło komfortowo i bezpiecznie, a jednocześnie będzie mogło rozwijać swoje umiejętności i zdolności, to Samorządowe Przedszkole nr 1 w Przeciszowie jest warta uwagi. Zalecamy kontakt z zespołem przedszkola poprzez jego oficjalną stronę internetową.

Recenzje dla Samorządowe Przedszkole nr 1 w Przeciszowie

Samorządowe Przedszkole nr 1 w Przeciszowie - Przeciszów
Agnieszka Król - Cebula
5/5

Moje dziecko chętnie chodziło do tego przedszkola.Było bardzo zadowolone. Polecam

Go up