Puchatek. Przedszkole nr 7 - Świecie

Adres: Paderewskiego 4, 86-100 Świecie, Polska.
Telefon: 523314498.

Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 7 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.4/5.

Lokalizacja Puchatek. Przedszkole nr 7

Puchatek. Przedszkole nr 7 to przedszkole znajdujące się pod adresem Paderewskiego 4, 86-100 Świecie, Polska. Kontakt można nawiązać pod numerem telefonu 523314498. Firma specjalizuje się w prowadzeniu przedszkola i oferuje swoje usługi głównie dla najmłodszych. Wejście do budynku jest dostępne dla osób poruszających się na wózkach, co sprawia, że placówka jest przyjazna i dostępna dla wszystkich.

Puchatek. Przedszkole nr 7 cieszy się dobrą opinią wśród klientów. Zdobyła 7 recenzji na Google My Business, a średnia ocena wynosi 4.4/5. To świadczy o wysokim poziomie usług oferowanych przez przedszkole oraz zadowoleniu rodziców i opiekunów dzieci.

Jeśli szukasz przedszkola dla swojego dziecka w Świeciu, warto rozważyć wybór Puchatka. Przedszkole nr 7. Dzięki położeniu w centralnej lokalizacji, łatwo dotrzeć do placówki zarówno samochodem, jak i komunikacją publiczną.

Jeśli chcesz zapewnić swojemu dziecku profesjonalną opiekę, ciekawe zajęcia i przyjazne środowisko, skontaktuj się z Puchatkiem. Przedszkolem nr 7 już teraz Odwiedź ich stronę internetową i dowiedz się więcej o oferowanych usługach oraz możliwościach zapisu.

Zapewniamy, że Puchatek. Przedszkole nr 7 to miejsce, w którym Twoje dziecko będzie miało możliwość rozwijania swoich umiejętności, poznawania nowych przyjaciół oraz spędzania czasu w bezpiecznym i przyjaznym otoczeniu. Skontaktuj się z nimi już teraz i zarezerwuj miejsce dla swojego dziecka

Recenzje dla Puchatek. Przedszkole nr 7

Puchatek. Przedszkole nr 7 - Świecie
Beata M
5/5

Moje dzieci chodzą tu już od września, jest maj. Jestem bardzo zadowolona i mam nadzieję, że tak pozostanie. Panie nauczycielki kompetentne, z ręką do dzieci, dobrze realizują podstawę programową. Pani pomocnicza życzliwa i miła. Pani dyrektor troskliwa, bardzo zaangażowana, życzliwa, serdeczna. Udzieli odpowiedzi na każde pytanie, z szacunkiem podchodzi do rodziców. W ogóle atmosfera w tej placówce jest taka swojska. Pani intendentka, panie z kuchni, wszyscy kojarzą dzieciaki i rodziców. Nie ma problemów z uzyskaniem informacji, a nawet z tym, by dziecko danego dnia przyszło później i zostawiono dla niego śniadanie. Kiedy ktoś z rodziny odbiera dzieci, jest dokładnie sprawdzany, czy to ta osoba, czy widnieje na liście osób upoważnionych do odbioru. To też plus, świadczy o odpowiedzialności za powierzone dzieci.

Puchatek. Przedszkole nr 7 - Świecie
Ulkaa 😀
5/5

Bardzo dobre przedszkole, świetnie prowadzone. Widać troskę i wieloletnią dbałość o dobrą współpracę z rodzicami. Dzieci zachwycone!

Puchatek. Przedszkole nr 7 - Świecie
Urszula Ostrowska
5/5

Przepiękne przedstawienie z okazji Dnia Babci i Dziadka

Puchatek. Przedszkole nr 7 - Świecie
Piotr S
5/5

Świetna placówka, wysoka jakość edukacji i wychowania. Dzieci są dobrze zaopiekowane.

Puchatek. Przedszkole nr 7 - Świecie
Agnieszka Ladorucka
5/5

Puchatek. Przedszkole nr 7 - Świecie
m j
5/5

Puchatek. Przedszkole nr 7 - Świecie
MIXER DE LUX
1/5

Go up