Publiczne Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi - Bielawa

Adres: Kopernika 2, 58-260 Bielawa, Polska.
Telefon: 748334528.
Strona internetowa: przedszkoleaugustiankibielawa.pl.
Specjalności: Szkoła.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 2 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.5/5.

Lokalizacja Publiczne Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi

Publiczne Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi, zlokalizowane przy Kopernika 2 w Bielawie, oferuje wysokiej jakości usługi edukacyjne dla dzieci. Przedszkole wyróżnia się specjalnością w zakresie edukacji przedszkolnej oraz opiece dzieci.

Uczelnia jest przystosowana do potrzeb dzieci z różnymi wymaganiami, oferując oddziały integracyjne umożliwiające wspólne uczenie dzieci z niepełnosprawnościami i dzieciom nieposiadającym potrzeb specjalistycznych.

Przedszkole znajduje się w łatwo dostępnej lokalizacji, posiada wejście dostępne dla osób na wózkach, co ułatwia dostęp dla rodziców z dziećmi w wózkach.

Strona internetowa przedszkola, przedszkoleaugustiankibielawa.pl, zawiera szczegółowe informacje na temat programów i usług oferowanych przez szkołę. Na stronie znajduje się również forma kontaktowa, umożliwiająca szybki kontakt z przedszkolem.

Na Google My Business przedszkole posiada 2 opinie, z średnią oceną wynoszącą 4.5/5, co świadczy o wysokiej jakości usług oferowanych przez tę instytucję.

Rekomendujemy zapoznać się szczegółowo z ofertą Publicznego Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi w Bielawie. Dla uzyskania dodatkowych informacji zalecamy odwiedzić stronę internetową przedszkola lub skontaktować się bezpośrednio z nimi. Nie czekajcie dłużej, skontaktujcie się z przedszkolem i zorganizujcie wizytę informacyjną.

Recenzje dla Publiczne Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi

Publiczne Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi - Bielawa
Moniq
4/5

Jeżeli chodzi o zajęcia, podejście wychowawców do dzieci, organizowanie czasu to mogę naprawdę polecić! Niestety zmiana dyrekcji która miała swoje dziwne wizje i lekceważące podejście do rodziców zniechęciła. Podejście przy pandemii do obostrzeń było przesadne, nie zważając na uczucia i psychikę dziecka. Szkoda bo przedszkole naprawdę fajnie wcześniej funkcjonowało. Nie wiem jak jest w obecnej sytuacji, mam nadzieję ze lepiej.

Publiczne Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi - Bielawa
Aleksandra Koryciak
5/5

Polecam! Przedszkole przyswaja dzieciom w bardzo przystępny sposób tradycyjne wartości, uczy postawy chrześcijańskiej, polskiej tradycji, kultury i szacunku dla drugiego człowieka. Bardzo sympatyczne miejsce, mój syn jest przywiązany do Pań, Sióstr i do kolegów z grupy. Miłe podejście personelu do dzieci i do rodziców, rodzinna atmosfera. Dużo zajęć dodatkowych, wycieczek, warsztatów; ciągle dzieje się coś ciekawego ? Pyszne obiadki, przy których moje niestety wypadają słabo - często mi powtarza, że powinnam gotować jak Panie w przedszkolu. Cały personel jest wspaniały, ale najkochańsze są Pani Agnieszka K. i Siostra Dolores, zawsze pomocne i z ogromnym sercem.

Go up