Publiczne Przedszkole w Gaworzycach - Gaworzyce

Adres: Szkolna 211a, 59-180 Gaworzyce, Polska.
Telefon: 768316206.
Strona internetowa: przedszkolegaworzyce.szkolnastrona.pl.
Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 2 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.5/5.

Lokalizacja Publiczne Przedszkole w Gaworzycach

Publiczne Przedszkole w Gaworzycach - przedszkole publiczne, które możesz znaleźć pod adresem Szkolna 211a, 59-180 Gaworzyce, Polska. Jeśli masz pytania lub chcesz skontaktować się z przedszkolem, możesz to zrobić za pomocą numeru telefonu 768316206.

Na stronie internetowej przedszkolegaworzyce.szkolnastrona.pl znajdziesz wszystkie niezbędne informacje na temat przedszkola. Publiczne Przedszkole w Gaworzycach specjalizuje się w edukacji dzieci i przygotowuje je do dalszej nauki.

Jedną z cech charakterystycznych przedszkola jest dostępność wejścia dla osób poruszających się na wózkach. To znaczy, że każdy może bezpiecznie wjazd i wyjazd z placówki.

Na portalu Google My Business można przeczytać 2 opinie na temat Publicznego Przedszkola w Gaworzycach, które dają średnią ocenę 4.5/5. To świadczy o wysokiej jakości usług i pozytywnym nastawieniu wobec dzieci i rodziców.

Jeśli szukasz przedszkola, które zapewni bezpieczeństwo i rozwój Twojego dziecka, to Publiczne Przedszkole w Gaworzycach jest idealnym wyborem. Zalecamy odwiedzenie strony internetowej i skorzystanie z oferty przedszkola. Nie wahaj się też skontaktować telefonicznie, aby uzyskać więcej informacji. Zapraszamy do kontaktu i zapisania dziecka do naszego przedszkola

Recenzje dla Publiczne Przedszkole w Gaworzycach

Publiczne Przedszkole w Gaworzycach - Gaworzyce
pajka 21
5/5

Publiczne Przedszkole w Gaworzycach - Gaworzyce
Filip Stanisławski
4/5

Go up