Publiczne Przedszkole w Bystrzycy - Bystrzyca

Adres: Tadeusza Kościuszki 99, 55-200 Bystrzyca, Polska.
Telefon: 713018413.
Strona internetowa: p45.przedszkolowo.pl.
Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 2 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3/5.

Lokalizacja Publiczne Przedszkole w Bystrzycy

Szukasz przedszkola publicznego w Bystrzycy Oto Publiczne Przedszkole w Bystrzycy, zlokalizowane przy Adres: Tadeusza Kościuszki 99, 55-200 Bystrzyca, Polska.

Zadzwoń pod numer Telefon: 713018413 lub odwiedź stronę internetową: Strona internetowa: p45.przedszkolowo.pl aby uzyskać więcej informacji.

Publiczne Przedszkole w Bystrzycy oferuje Specjalności: Przedszkole. Jest to miejsce, w którym Twoje dziecko będzie się rozwijało w bezpiecznym i przyjaznym otoczeniu.

Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach.

Na Google My Business przedszkole to ma 2 recenzje i średnia opinia: 3/5.

Czy szukasz miejsca, w którym Twoje dziecko będzie się rozwijało i uczyło się w przyjaznym otoczeniu Publiczne Przedszkole w Bystrzycy jest idealnym wyborem. Odwiedź ich stronę internetową lub zadzwoń pod numer telefonu, aby uzyskać więcej informacji i zapisać swoje dziecko. Nie zapomnij odwiedzić też placówki osobiście, aby zobaczyć wszystko na własne oczy.

Nasza rekomendacja: skorzystaj z możliwości i skontaktuj się z Publicznym Przedszkolem w Bystrzycy. Twoje dziecko zasługuje na najlepszą edukację i opiekę.

Recenzje dla Publiczne Przedszkole w Bystrzycy

Publiczne Przedszkole w Bystrzycy - Bystrzyca
Anna Bartnikowska
1/5

Pani z grupy ' Jeżyki' powinna mieć zakaz zbliżania się do dzieci. Nie ma podejścia i źle je traktuje. Czy rodzice tego nie widzą? Kochani, rozmawiajcie ze swoimi pociechami i wierzcie w to co opowiadają.

Publiczne Przedszkole w Bystrzycy - Bystrzyca
Patrycja Kuźniar
5/5

Go up