Publiczne Przedszkole TWP PINOKIO w Łomży - Łomża

Adres: Studencka 11, 18-400 Łomża, Polska.
Telefon: 862160127.

Specjalności: Przedszkola.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 3 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.7/5.

Lokalizacja Publiczne Przedszkole TWP PINOKIO w Łomży

Publiczne Przedszkole TWP PINOKIO w Łomży to placówka edukacyjna zlokalizowana pod adresem Studencka 11, 18-400 Łomża, Polska. Z wygodnym dostępem telefonicznym pod numerem 862160127, ta placówka oferuje specjalności w zakresie Przedszkola.

Jedną z ważnych cech tego przedszkola jest to, że posiada Parking dostępny dla osób na wózkach oraz Wejście dostępne dla osób na wózkach, co sprawia, że jest bardziej przyjazne dla osób z ograniczoną mobilnością. Firma ta ma również 3 recenzje na Google My Business, a średnia opinia wynosi 3.7/5.

Dla osób poszukujących informacji o Publicznym Przedszkolu TWP PINOKIO w Łomży, warto zaznaczyć, że znajduje się ono w dogodnej lokalizacji w Łomży, co sprawia, że jest łatwo dostępne dla mieszkańców miasta. Specjalnością placówki są programy edukacyjne dla dzieci w wieku przedszkolnym, zapewniające im odpowiedni rozwój i przygotowanie do nauki w szkole.

Dla wszystkich zainteresowanych rodziców, którzy poszukują profesjonalnego i przyjaznego przedszkola dla swojego dziecka, Publiczne Przedszkole TWP PINOKIO w Łomży jest godne uwagi. Zalecamy skontaktowanie się z nimi poprzez ich stronę internetową, aby uzyskać więcej szczegółowych informacji i umówić się na spotkanie z personelem placówki.

Recenzje dla Publiczne Przedszkole TWP PINOKIO w Łomży

Publiczne Przedszkole TWP PINOKIO w Łomży - Łomża
Piotr Biedrzycki (Biedrona)
1/5

Przedszkole szuka bez przerwy pracowników być może żeby podatków nie płacić na próbę przez miesiąc i następny Nie polecam pracować w tym przedszkolu zarządcą jest stowarzyszenie TWP nawet nie informują wprost o zwolnieniu tylko SMS,y w dzień wolny od pracy potrafia wysyłać z powiadomieniem o zwolnieniu

Publiczne Przedszkole TWP PINOKIO w Łomży - Łomża
Marlena Swierczewska
5/5

Przedszkole nr 1 na calym swiecie?. Jestem bardzo zadowolona. Panie "ciocie" sa przecudowne, traktuja wszystkie dzieci jak swoje wlasne. Polecam kazdemu rodzicowi?

Publiczne Przedszkole TWP PINOKIO w Łomży - Łomża
Joanna smugarzewska
5/5

Go up